Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiola no do tego czasu to Majeczka napewno sie postara 🙂 dobrze że chociaż Ty masz dobre wieści 🙂

Ja to już straciłam nadzieje że jakos to będzie 😠
Kurcze a mnie nie dość że zgaga męczy to znowu mama ten atak słabości i niedobrze mi,chyba malutka coś mi uciska bo normalnie tak mi słabo że szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Eh Wiola widze że mamy te same dylematy,zmienia się to wszystko jak w kalejdoskopie 😞 kurcze ale za tydzień już to bardzo szybciutko 😞 trzymaj się kochana i dziś ja Tobie dam oklaska na pocieszenie i moc buziaków może pomogą i jednak zostanie data 6 grudnia 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Dlaczego Anja leci na porodówkę?????
Ja tez jutro ide z mezem na porodowkę ale tylko zwiedzić 🙂Dziweczyny mnie tez zgaga spala od środka głównie w nocy, mam dośc nocy , są coraz gorsze , nie wiem jaka pozycje przyjąć.
Myslałam ze pojde dzis do lekarza troche wzczesniej niż termin wizyty, chciałam sie upewnic czy maluch jest glową do dołu i czy wszystko ok, a kazało sie ze moj lekarz jest na urlopie do 24 i już. ciekawe czy czy donoszę do tego czasu...
Mittka ja tez jestem słaba, nawet pomyslalam ze pojde dzis dokupic sobie jakies witaminki, bo wejscie po schodach poprostu mnie zabija. Tak jak miałam energie dotychczas to ostatnio jak by ktos mi powietrze spuscił, nie mam sił na nic, tylko bym spała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

W końcu udało mi się nadrobić forum i napisać posta. Coś mi internet szwankuje.

Wiolka biedna jak ja Ci współczuję 😞 brak słów, zeby Cię pocieszyć... mogę jedynie trzymać mocno kciuki, zeby Maja urodziła się do 22 listopada.

Mittko Ty tez biedactwo trzymaj się ciepło, najważniejsze - nie denerwuj sie.

Anja smoczek ogólnie fajny, ale wlaśnie też sie zastanawiam czy nie będzie dla dziecka niewygodny...

Moja nocka w miarę spokojna, oprócz tego, że nogi mi wysiadają, krocze boli, biodra....

Idę trochę mieszkanko ogarnąć , bo mam malutki sajgon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 🙂
Leżę i się pocę straszliwie i już mam dosyć 🥴
Dziękuję za całuski na wyzdrowienie jesteście kochane 😘 😘 😘
Współczuję wam dziewczynki że tak z tymi wyjazdami waszych mężów wyszło 😞

Kamilek urządza sobie harce w moim brzuchu ależ ja Go kocham 😘 🙂

Jejku na prawdę że jeszcze chwilka i my się posypiemy po kolei 🤪

Ciekawe na kiedy mi cc wyznaczą? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha, dzieki Ewa za wyjaśnienie przy okazji, bo ja tez myślałam ze do porodu 🙂 a tu widze zaczyna się zwiedzanie.
Ja jutro ide zwiedzić bo zobaczyłam na stronie mojego szpitala zdjecie koła porodowego 🙂 widziałyście cos takiego ? no i okazało sie ze moż na rodzic w wodzie bez dodatkowych opłat no i tak się zastanawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też się mojego gina zapomniałam zapytać czy u nas są jakieś dodatkowe opłaty za poród w wodzie bo ja bym chętnie z tego skorzystała 🙂 kurcze cały dzień mi słabo i w głowie mi się kręci,ciekawe czy na sam koniec anemi nie załapałam 😞

A dostałam przecież skierowanie na ostatnie badania musze się wybrać na nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megulka ja przeczytałam na stronie szpitala, ze bez opłat, jak to jest w pratyce zapytam jutro osobiście, no i nie wiem czy sie nie zdecydować. Ale wanna jest jedna a chetnych moze być więcej 🙂
Mittka, ja tez mysle ze moge miec anemie, a moj mądry lekarz nie dał mi skierowania na badania i wogole uważa ze nie trzea brac witamin ani zelaza, więc chyba kupie je sobiew sama i na koncowkę sie podkuruje. A słyszałam ze dobrze na koniec ciązy podwyzszyc sobie poziom hemoglobiny bo po porodzie bardzo spada ( czy na skutek porodu) a warto mieć więcej sił po porodzie własnie więc dobrze zrobic sobie taki jak by zapasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski o to wiadomość dnia i mam nadzieję że poprawi choć trochę humorku naszym dziewczynom Wioli i Mittce 😉

Otóż mamy pierwszą grudniową mamusię a jest nią Martaer. Ma już swoją Natalkę na świecie 🤪 🤪
Tylko nie napisała mi ile waży i mierzy i jak urodziła ale obydwie są zdrowe i serdecznie nas pozdrawia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...