Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja też martwię się o Skórkę 😞
Już jakiś czas temu pisałam jej wiadomość na gg ale cisza nic zero odzewu 😞

Agnieszko84 ale ja widzę niektóre zalogowane na brzuszku ale nic nie piszą 😞

Fredeczka napisała że słyszy krzyki rodzących kobiet i chyba nie zaśnie przy takim hałasie :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam te majtochy jednorazowe, a podkładów 5 paczek, 2 takich mega długich i 3 krótszych.

Najbardziej ciekawa jestem co ze skórką, zniknęła tak nagle i w ogóle się nie odzywa, a sporo się udzielała na forum.

Ja wcinam wszystko po kolei, jak mam doła to zawsze tyle jem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1 paczkę podkładów Bella i paczkę majtek jednorazowych a w niej jest 7 sztuk majtek 🙂 Zawsze to mężuś będzie mógł kupić jak mi zabraknie 🙂

Fredeczce napisałam że za jakiś czas będzie mogła się zemścić bo sama zaraz będzie rodzić i napisała mi że da im popalić :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Od dłuższego czasu jestem z Wami i codziennie czytam co się u Was dzieje dziewczyny. Za bardzo się nie udzielam no bo co miałabym napisać? jak zacząć rozmowę? Widzę że tu już zgrana paczka jest 🙂 więc nie chce się wpychać. We wcześniejszym poście AgnieszkaK1601 napisała że jest tu wiele kobietek zalogowanych które się nie odzywają i to mnie skłoniło do napisania do Was 🙂
Może napisałybyście każda coś o sobie?
Ja jestem Michasia, mam 26 lat, jestem mężatką i mam już córeczkę czterolatkę, Alicja ma na imię 🙂 straszny z niej łobuz 😉
Teraz pod sercem noszę chłopca 🙂 więc parkę będę miała!
Mam problemy z utrzymaniem ciąży tzn. już z rozwarciem na palec chodzę... 🤨 do tego łożysko jest już w złym stanie że niby na usg całe się świeci a powinno być czarne tak mi Pani ginekolog powiedziała.
A poza tym to strasznie szybko się męczę i już mi ciężko z tym brzuszkiem 🙂
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj misia, fajnie ze sie odezwalas... w koncu 🙂

jestesmy zgrana paczke ale grudniowke nowa milo przyjmiemy nie ma obaw 🙂

ja mam 25 lat, we wrzesniu wyszlam za maz i oczekuje pierwszego dzidziusia rowniez synusia...

nie martw sie pzebiegiem ciazy, napewno wszystko bedzie dobrze

i odzywaj sie czesto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Misia_Alis 🙂

Bardzo się cieszę że postanowiłaś do nas napisać 🙂

A jak zaczynać rozmowę? Nawet zwykłym przywitaniem i zawsze będzie to raźniej 😉
Szkoda że masz problemy z ciążą bo widzę że jeszcze masz trochę czasu do uznania ciąży donoszonej ale my tu wierzymy że na pewno wszystko skończy się dobrze i urodzisz zdrowego synka 🙂
Ja mam już jednego synka ma na imię Kamilek i za niecały miesiąc skończy 6 lat a teraz spodziewam się drugiego 🙂

Fajnie by było jak byś informowała nas co i jak u Ciebie i jak masz jakieś smutki to my zawsze możemy choć troszkę pocieszyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jednak jeszcze na chwile 🙂wejde 🙂 witaj misiu,wcale sie nie wcinasz w paczke jestesmy zgrane grudniuwki i przyjmujemy kazda nowa mamusie z otwartymi ramionami 🙂 🙂i jak sama zauwazyłas czytajac posty rozmawiamy na rózne tematy co nas boli cieszy martwi ogólem o wszystkim 🙂tak ze wal smiało ....fajnie ze bedziesz miała parke,czy bierzesz cos na podtrzymanie ciazy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 jejku dziewczyny dziękuję za miłe słowa, uśmiech sam mi się ciśnie na usta 🙂
AgnieszkaK1601 chciałam synkowi dać na imię Kamil ale jakoś wszyscy odradzają że niby łobuz będzie itd. no i chyba Filip będzie 🙂
Dorunia700 nie biorę żadnych leków na podtrzymanie, Pani ginekolog chciała mnie położyć do szpitala ale obiecałam że będę leżała z tyłkiem do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki,

Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku, czytam Was jak mam czas i widzę, że niektóre to już na końcówce, sądząc po objawach 😁

Ja jestem zalogowana często, ale komputer stoi sam sobie, bo Natalia albo jest głodna albo trzeba ja przebrać 😁 no i jeszcze 200 innych rzeczy do zrobienia w domu. Musicie mi więc wybaczyć ciszę 🙂

Trzymam kciuki za Wasze bezkomplikacyjne porody i czekam na dzieciaczkowe wieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Grudniówki to paczka wygadanych i niewyrzytych babek 😁 😁 😁 😁

Uzupełniona tabela:

[URL=http://img27.imageshack.us/i/tabelagrudniwki.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2567/tabelagrudniwki.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img27/tabelagrudniwki.jpg/1/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/tabelagrudniwki.jpg/1/w607.png[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to lez i odpoczywaj 🙂 mały Filipek napewno zagrzeje jeszcze troszke w mamusinnym brzuszku 🙂ja mam tez synka drugi w kolejnosci jest z 33tyg ciazy...teraz ma 5 lat i jest szatan nie diabeł hi hi no jesynym dołem wczesniactwa ma astme oskrzelow ale dajemy sobie rade 🙂 🙂ok juz naprawde ide spac..Marta teraz to dopiero sie zacznie...ale jest to najpiekniejsza rzeczw zyciu kobiety macierzynstwo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia witaj u nas na forum 🙂 fajnie, ze sie odezwłaś 🙂 Ja spdziewam się córeczki, to moje pierwsze dziecko i mam tak ja Ty 26 lat 🙂
Uważaj na siebie i wypoczywaj dużo, a najlepiej to się wypoczywa na brzuszku.net 🙂 tutaj dziewuszki zawsze potrafią rozweselic i doradzić w kłopocie 🙂

Martuś ależ ja Ci zazdroszczę że masz już Natalcię przy sobie, bo my jak widzisz to jeszcze nasze pociechy mamy w sobie 🙂
Trzymaj się kochana i napisz jak tam się czujesz, jak przebiega połóg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia ja jako matka dziecka o imieniu Kamil mogę napisać że jest łobuzem ale które dziecko nie jest 😉 Nie sprawia mi żadnych konkretnych kłopotów tylko jak normalny chłopak musi coś zbroić 🙂
Wybór należy do Ciebie ale jedna z grudniówek tez ma synka Kamilka i jedna chce dać na imię tak swojemu synkowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki przeczytajcie sobie co oznacza imie Kamil - Osoba o tym imieniu jest zagadkowa, interesująca i pociągająca innych. Potrafi swoją osobowością zauroczyć towarzystwo. Chętnie i wiele przebywa poza domem, umie znaleźć się w obcych środowiskach, szybko jedna sobie przyjaciół. Osoby te są gruntownie wykształcone, posiadają dar popularyzacji wiedzy, krytycznie odnoszą się do wszelkich pseudonaukowych doświadczeń. Są lubiani, ale i nienawidzeni, dla jednych dobrzy, dla drugich źli. Nie przywiązują się do partnera życiowego, ani dzieci. Domu rodzinnego nie prowadzą. Lubią zmieniać partnerów, są bardzo zazdrośni, potrafią wywołać afery miłosne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...