Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witajcie dziewczynki

Ja dziś cały dzień na chałupach hah u teściów byliśmy. Pojadłam obiadu i wróciliśmy do domku.

Julia szkoda ze tak rzadko nas odwiedzasz 😞 moja torba jeszcze nie spakowana do szpitala, pewnie na ostatnią chwilę będę się pakowac i czegos zapomnę ;/

Asiula z Ciebie to nocny marek …

AgaK ja dziś w nocy tez ze 4 razy byłam siku, w ogóle moja dzisiejsza noc do bani 😞 obudziłam się o 5 rano i ze 2 godziny nie mogłam zasnąć
AgaK ja też się coś ostatnio poce …
A co do matematyki to ja zawsze byłam kiepska haha

Aga84 ja nie wiem po co się zmuszasz i jedziesz gdzieś jeśli nie masz na to ochoty….

Wiolka trzymam kciuki, żeby przepowiednie wrózki się sprawdziły 🙂

PannoNikt normalnie masakra jednym słowem… szkoda, że ten mikołaj w świeto zmarłych na saniach nie jechał …

Misia wysłałam Ci zaproszenie na NK
A to link do mojego profilu dla Doruni i reszty, która mnie nie ma http://nasza-klasa.pl/profile/28424429

Julia ja mam 113 w pasie, na wysokości pępka 🙂
A co do słodyczy to mam na nie jazdę od jakiś 2 miesięcy…a przedtem mogły dla mnie nie istniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to musi być głośno z taką gromadą u mamy :laugh:
Mój teściu mówi że jak by miał druga szansę na dzieci to zrobiłby ich ze sześcioro najmniej a tak to ma trójkę mój mąż jest najstarszy 32 a potem jest szwagier w moim wieki czyli 27 lat ale nie żonaty i szwagierka 25 lat już jest mężatką i ma brzdąca 2-letniego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia już Cię znalazłam u dziewczyn i wysłałam zaproszenie 🙂

Misia ale masz wesołą rodzinkę 🙂 śliczna córeczka, przystojny mąz i zarąbiste siostry 🙂
Ja mam dwóch starszych braci o rok i o dwa lata. Jeden jeszcze kawaler, a drugi żonaty i ma synka 2 letniego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko Mikołaj akurat nie przyjechał pierwszego listopada, ale... w supermarketach pojawiły się w sprzedaży choinki i ozdoby świąteczne, a 2 listopada można było już usłyszeć pierwszą świąteczną piosenkę w radio :laugh: 😁
Dziwne to wszystko...
A najgorzej, że dzieci nie rozumieją, że to jeszcze daleko do świąt. Moja córka codziennie rano zagląda do kominka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja tak dookola to mam 104cm ale moj brzuszek jest cos maly aj juz sama nie wiem ale to chyba dobrze bo polozna nic nie marudzi ze cos nie tak:laugh:

AgnieszkoW postaram sie czesciej was odwiedzac ale jak juz pisalam wczesniej zostaly mi ostatnie dwa tyg pracy i chodze na rano wiec w dzien odsypiam ale powiem Ci ze Czesto w pracy zastanawiam sie co tam u was slychowac 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie to i chłopcy i dziewczynki 🙂 na profilu nk mam zdjęcie rodzinki tam są pinezki to możecie pooglądać hihi..
AgnieszkaK1601 to może trzeba przykład z teścia brać i narodzić dużo dzieci 😉 ojjj fajnie się gada tylko kto by je rodził??? Wyobrażacie sobie urodzić pięcioro dzieci? matko... aż strach pomyśleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tak
Najstarszy jest brat 35 lat żonaty, dwójka dzieci córeczki bliźniaczki 3 latka , potem siostra 33 lata też jest mężatką i ma 13-letnią córkę, następnie ja 27 i jak się domyślacie jestem mężatką i mam już 6-letniego urwisa Kamila oraz następny pod moim sercem rośnie i najmłodszy brat 18 lat kawaler bezdzietny :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt no to masz ubaw jak corcia dzien w dzien zaglada do kominka 🙂

Rety tez juz chce miec mojego bobaska ze mna...Juz nie moge sie doczekac chociaz troche na sama mysl robie w portki:laugh: :laugh: 🤪 🤪 🤪

Tak w ogole przechodze wojne z moim mezem poraz pierwszy na powaznie... Tak mi podniosl cisnienie 2 dni temu ze do dzis sie do niego nie oddzywam 😠
Zapomnial na chwile o moim istnieniiu i szaleje po klubach ze znajomymi...Fajnie co??? Poza tym nie odbiera nawet tel jak dzwonie a wczoraj polazl sobie do restauracji z kolegami...Swietnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julio to ja Cię podziwiam że Ty wciąz pracujesz 🙂 no ale ciąża to nie choroba tylko stan fizjologiczny...chociaż ja to taki leniuszek jestem i od razu jak się dowiedziałam o ciązy to poszłam na zwolnienie 🙂

Aga84 a Wy jesteście jednojajowe?? Podone do siebie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaw26 Ja też od razu na zwolnienie poszłam no bo co będę się męczyła tym bardziej że w fabryce okien pracowałam 🤨 na produkcji oczywiście ale myśle że jakbym nawet w biurze pracowała to też bym poszła na zwolnienie od początku.
AgnieszkaK1601 masz rację co do utrzymania, to jednak duży wydatek bo podwójny ale taki kochany... dwie identyczne bobaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...