Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Jejku dziewczyny dostałam wiadomość od Akompf i pisze tak

"Wody mi chyba odeszły. Byliśmy w markecie żeby torbę do szpitala wyposażyć i poszło... Jedziemy do szpitala. Dam znać co i jak i bardzo przepraszam Wiolę że jej się w kolejkę wepchnęłam :P "

No to będziemy czekać na dalsze wieści i jak Akompf coś napisze to zaraz dam znać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
A ja już w domu 🙂
Misia_alis wysłałam Tobie również zaproszenie na nk.A jaką masz śliczną córeczke 🙂


No ja jestem w bojowym nastroju,bo okazuje się że sukienka się nie podoba mamom z innego osiedla i wybrały jakąś wieśniacką wrrrrrrrr i wojna idzie na całego jak tak dalej pójdzie to do maja nie wybierzemy 😠 eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaK1601 jej no i siedzę jak na szpilkach bo czekam z Wami na wiadomość o Akompf 🙂 ale ma fajnie.. a mi jeszcze miesiąc został do terminu 😞 no ale moja córcia przed się urodziła więc może i tym razem też nie będę musiała do terminu czekać.

Trzymam kciuki za Akompf!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnieszkaw26 no toś mi smaka narobiła tą pizzą :P

Normalnie chyba muszę zamówić... mniaaam!

mittka dziękuję za zaproszenie 🙂 a co do sukienki to musisz przekonać kobiety że znasz się na modzie i wiesz że tamta ładniejsza hehe.. najlepiej gdybyś znalazła jeszcze inną mamuśkę której się podoba ta sama sukienka co Tobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj to faktycznie nie aż tak fajnie że się już zaczęło 🤨
Hmm... Jak byłam ostatnio u ginekolożki to miałam iść do szpitala na 2 tygodnie żeby nie urodzić przed 34 tygodniem, wytłumaczyła mi że po 34 tyg dziecko ma duże szanse że nie będzie żadnych komplikacji więc myślę że nawet gdyby Akompf już teraz urodziła to dzidzia będzie na tyle rozwinięty że nie będzie potrzebował aż takiej opieki. A znów czytałam jakiś artykuł na temat przedwczesnych porodów i wyczytałam, że jak wody odejdą to jeszcze jest szansa na podtrzymanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia ja trafiłam w 34 tygodniu do szpitala bo miałam poród przedwcześnie zagrażający i lekarze raczej wolą jak dzidzia dojdzie do 36 tygodnia bo w 8 miesiącu najintensywniej rozwijają się płuca maleństwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej lasencje!

Poki co tarot sie nie sprawdza :laugh: :laugh: :laugh:

Dziewczynki ktorych nie mam na NK, latwo mnie znajdziecie wpisujac Wioleta i Dubrovnik albo u dziewczyn, ja niestety narazie nie mam dostepu do portalu ale zajrze jutro 🤪

Teraz mam gosci, odezwe sie jak pojda 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ciekawe co to będzie z tą nasza Akompf i Basieńką.

Misia_alis co do sukienek to wszystkie mamy z naszej szkoły się na nią zgodziły ale jest jeszcze druga szkoła z sasiedniego osiedla i to tamci robią jakieś problemy 😞 no nic nie to teraz mi zaprząta głowe tylko nasza grudnióweczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co ja tu czytam... Kolejna grudniówka powoli sie wysypuje... A ma termin 2 dni przede mną... Na liście była chyba przed ostatnia. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku... Pozdrawiam

Aha... Dawno nic nie pisałam... chciałam się tylko dowiedzieć czy Mittki Emilka obróciła się główką w dół? Moja malutka zrobiła to w ubiegłym tygodniu... Dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co ja tu czytam... Kolejna grudniówka powoli sie wysypuje... A ma termin 2 dni przede mną... Na liście była chyba przed ostatnia. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku... Pozdrawiam

Aha... Dawno nic nie pisałam... chciałam się tylko dowiedzieć czy Mittki Emilka obróciła się główką w dół? Moja malutka zrobiła to w ubiegłym tygodniu... Dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o raju to ta wrózka myslała chyba o akompt a nie o Wioli...wydaje mi sie ze jak juz wody odeszły to nie ma odwrotu.....mi przy synku 33tyg ciazy sie saczyły wody ale dwa dni spedziłam na patologi i miałam ich tak mało ze trza było rodzic bo Przemek by mi sie udusił i tak naprawde niechce was straszyc ale z nim miałam najwczesniej i najtrudniejszy poród bo rodziłam na sucho i to 9h.....ale spoko grudniuweczki daja rade tylko cosik naa listopad sie przenosza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny zaglądam a tu znowu wieści nie za dobre 🤢 mam nadzieję że wszystko będzie dobrze z Akompf ja dochodzę do siebie po wczorajszej imprezie mojego łobuza od krzyku i hałasu jeszcze mnie głowa boli:laugh: dobra na razie uciekam ale czytać będę i czekać na wiadomości o Agnieszce miłego wieczoru 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...