Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A ja nie idę jeszcze spać :P

Dopiero dzisiaj spakowałam ciuszki dla Piotrusia do szpitala. Znalazłam 3 komplety w rozmiarze 56 z tych używanych. Szkoda mi nowych rzeczy do szpitala, że się pogubią albo coś takiego.

Teraz biorę się za robienie kolacyjki.

I jeszcze wstawię Wam fotkę z USG, które miałam w 21 tygodniu, na którym mój synuś ziewa 😉

[img size=262]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Piotru___ziewa___Kopia.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kurka wodna nawet sobie z wami nie mogę spokojnie popisać bo wejść na brzuszka ciężko ale widzę, że nie tylko ja mam problem.

AgaW szlafroczek pikny!!!!Ja zawsze miałam niedociśnienie, około 100 na 70, w ciąży podskoczył do 120 na 80 czyli norma ale od 2 tygodni mam już 145/150 na 80 😮 🤔 😲 no i +18 na wadze 🤢

Pikasso kombinezonik też 😁

Co do kombinezonu to ja się załatwiłam bo niepotrzebnie kupiłam, tu jest 21 stopni w ciągu dnia......a no i też kupiłam od 0 do 6 miesięcy a wygląda jak na roczek, może w przyszłym roku na nartach się przyda :laugh: :laugh:

GosiaG chyba masz rację i zaszczycę wasze grono prawdziwych grudniówek :P

Emmax ja jeszcze siary niet 🤢

Oooooo WITAJ AKOMPFOWA!!!!!! Super żeście już wróciły do domku, teraz to już z górki 🤪 Ja pierdut już jesteś mamusia i masz swoja Basieńkę przy sobie 🤪 🤪 Malutka jest przepiękna!!!!

Agnieszka84 to ty już praktycznie rodzisz!!!! 🤪 😲 😲

Ejj no, zdążyłam nadrobić i napisać a wy spać idziecie, no zaraz się wścieknę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oszaleję z tym brzuszkiem dzisiaj!!!!!! Wicie co ale mi prawa noga spuchła, po prostu strasznie, miałyście kiedys tak że jedna spuchła a drugi nie??

Byłam z pieskiem i znowu do kompa z soczkiem pomarańczowym. Zaczynam się zastanawiać o co chodzi z tymi pomarańczami i manarynkami, po prostu nie mogę się powstrzymac, non stop albo je wcinam albo piję soczek 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No baby gadułowe jedne,co nadrabiam posty to któraś mi skrobnie i już wszystko mi ucieka 🤪 masakra nadążyć za Wami :P 😁

Po drodze już zapomniałam połowe wątków więc z góry Was przepraszam 🙂

PannoNikt ciesze się bardzo że maluszek rośnie nie powiem " a nie mówiłam" :P ale super wieści.

Wiola dobrze że z Majeczką wszystko ok,pewnie im się usg pomazało i coś im tam źle wychodzi zobaczysz będzie dobrze 🙂

Akompf WITAJCIE W DOMU i na forum 🤪 Buziaki dla słodziaśniej Basi 😘 😘

Dziewczynki super że u lekarzy wszystko dobrze.

AgnieszkaW szlafroczek oczywiście bombastyczny bo widziałam go na żywo więc wiem co mówie.No i ktoraś wstawiała kombinezon superowy 🙂

Wybaczcie ale więcej nie pamiętam,mam dzisiaj urwanie głowy ciągle ktoś coś ode mnie chce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf super że jesteście już w domu! Bardzo się cieszę że wszystko się ułożyło. Wielki buziak dla Ciebie i prześlicznej Basienki!
Kombinezon i szlafroczek cudny!
Mnie nogi też strasznie zaczęły puchnąc i zauważyłam to tylko po tym że skarpetki, szczególnie stópki, mi się strasznie wżynają... Ale bez skarpetek nie dam rady...
Tak mi się wydaje że mi odszedł dziś ten cały czop... Czytałam wcześniej jak o tym pisałyscie i wydaje mi się że wg opisów to było to... Tylko nie wiem czy to źle czy dobrze? Już mi się w głowie miesza... Na dodatek komp mi padł i na neta wchodzę tylko przez telefon a brzuszek mi się teraz przez 2 godziny nie chciał otworzyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJKU DZIEWCZYNY JAK JA BYM JUŻ CHCIAŁA MIEĆ TO ZA SOBĄ I PRZYTULIĆ SYNKA MOJEGO 🤪

Zazdroszczę wam czasu żeby na brzuszku siedzieć, ja tylko jak same zauważyłyście pewnie w nocy nadrabiam forum i piszę posta bo w ciągu dnia to tak lipnie z czasem 🤨

jakoś się nie boję ani w dzień ani w nocy że mnie złapie chociaż w dzień czasami sama jestem w domu, nie wiem czemu tak jest:P

U mnie w szpitalu polecają szare mydło do podmywania się po porodzie i nie omieszkałam się go kupić, poza tym wyprałam jeden komplet ubranek w tym mydle jakby okazało się że mały jest uczulony na ten proszek w którym prałam resztę ubranek.

Edyta2509 owszem tantum rosa jest do irygacji ale po porodzie to służy do rozpuszczenia w większej ilości wody i podmywania się tylko tym roztworem nie do irygacji.

Życzę zdrówka dla Kamilków 😘 😘

O Fredeczka już Świąteczna 🤪 Pozdrowionka 😘

Termometr mam elektroniczny z miękką elastyczną końcówką.
A wanienkę i resztę przyborów myć można w mydełku dla dzieci i dobrze spłukać wodą, nawet na opakowaniach tak pisze szczotek czy nożyczek 🙂

gosiag świetny artykuł o karmieniu piersią 🙂 Zgadzam się z nim w 100%, kobiety się za szybko poddają po prostu. Moja siorka nigdy nie miała piersi (miseczka A) i w ciąży też jej nie urosły a karmiła piersią przez 4 miesiące a później do roku piersią i butelką, bo mimo że tak małe miała piersi to mleko w nich było 🙂 Tylko pamiętam jej opowieści że potrafiła w nocy 5 godzin trzymać małą przy piersi! Więc mit o małych piersiach też obalony bo wielkości piersi nic nie znaczy przy karmieniu 🙂

Ami śliczne słowa o macierzyństwie 🙂 🙂 🙂

Bardzo się cieszę że wizyty u Was ok 😘

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Akompf jak świetnie że już w domku z małą no i z nami na forum 🤪 🤪 😘 😘

Ja wszystkie metki wycięłam z ubranek, sama nienawidzę jak mnie metki "gryzą" więc wycięłam je w nic:P Zrobiła bym kilka zbiorowych zdjęć tych dostanych od kogoś ubranek, nie chciało by mi się tak zaznaczać wszystkich 😉

W nocy brzuszek chodzi zajebiście nic się nie zawiesza:laugh:

No takiego posta to jeszcze nie dowaliłam 🤪

Uciekam spać, przespanych nocy Grudniówki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosiu 😘 ja juz też po sniadanku 🙂 ide teraz pomyć naczynia bo od wczoraj się piętrzą w zlewie.
Jak tam dzis się czujesz Gosia??
Ja dobrze 🙂 nadal nic nie wskazuje na poród :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

U mnie nocka taka sobie,ale rano wcześnie już nie mogłam spać.
Dzisiaj czeka mnie góra prasowania i kolejne pranko czeka w kolejce :P
Nie jadłam jeszcze nic i tak siedze i się zastanawiam czy chce mi się jeść czy nie,kurcze nie wiem co z tym moim apetytem 🤨 A wczoraj jak mnie pani zważyła to od ostatniej wizyty przytyłam aż 600gram 🤪 i do 10kg brakuje mi 200 gram 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...