Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia2301 Witaj 🙂
Wogóle witam wszystkie grudnioweczki 🙂 mam tabelke i faktycznie jest nas sporo 🙂

U mnie w rodzinie duze dzieciaczki sie rodzily 🙂 hehe;d
tylko ze ja mam ten problem, ze moja cora jest miednicowo ulozona i w razie "W" dostane skierowanie na cesarke 🤢

ale mam nadzieje ze jeszcze sie wszystko ulozy 🙂


Agnieszka84 nie denerwuj sie 🙂 wez 10 glebokich wdechow i poglaskaj brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dziewczyny wróciłam.

Nie położyła mnie w szpitalu bo liczy na to, że jednak urodzę SN, nie ma paniki, jelita sie nie powiększyły tylko ta zawartość zgęstniała więc to najprawdopodobniej smółka (ja tak myśle)a ona nie jest pewna więc znowu w środę do niej.
Jestem zmęczona więc idę się położyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobietki dostałam sms od misia_alis

"Hej jestem w szpitalu bo rano miałam plamienia i zostane na obserwacji.Pozdrów dziewczyny PA."

Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i napisałam że trzymamy kciuki 🙂

Karolciaa nie martw się miejmy nadzieję że Twoja córeczka tak jak moja późno,ale się obróci.A jeśli leniuszek z niej to trudno ważne żeby zdrowa przyszła na świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bti7 chyba kazda z nas jest ciekawa 🙂 wkoncu to nasza lepsza kopia 🙂

ami jak sie czujesz 🙂? tak Ci dobrze ze masz juz przy sobie malenstwo 🙂
juz wkrotce i nasza kolej przyjdzie 🙂 ja tylko obawiam sie o porod 😞 tez macie obawy? bo ja sie boje troszke...no moze bardziej niz troszke, ale to chyba normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie laski człowiek pójdzie się położyć na 5 minut a tu 2 godziny minęły 🙂 Ale sobie pospałam :P

Mittka i Agusia_w to super że u Was wszystko w porządku 🙂

Skórka oczywiście brzusio śliczny bo grudniowy 🤪

Karolcia co do butelki to już tyle mam używa plastikowych butelek i jak na razie nic żadnemu dziecku się nie stało 😉
No Twoja mama martwi się już o swoja wnuczkę ale na prawdę te butelki są bezpieczne 🙂

Ami całuski dla Basi z okazji tygodnia 🤪

A ja jestem na liście 13 i mam nadzieje ze będzie to dla mnie szczęśliwa liczba 🤪 :laugh: :laugh: :laugh:

Bti jeszcze chwila i Ty będziesz tulić swoje maleństwo 🙂 Łap buziaka na pocieszenie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka to na pewno będzie ta smółka, ale lepiej niech 10 razy sprawdzą 😉

Ja do podmywania kupiłam szare mydło, polecane przez położną i lekarzy i nie zabieram żadnego płynu do higieny intymnej 🙂

karolcia wszystkie obawiamy się porodu, żeby z dzieckiem i z nami było ok, takich obaw nie da się pominąć, więc głowa do góry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaK1601 no babcia szaleje 🙂 hehehe;d wnuczki sie juz doczekac nie moze:P
a co do butelek to chyba masz racje, bo gdyby byly na prawde az tak niebezpieczne to raczej nie bylyby dopuszczone do sprzedazy, zwlaszcza dla dzieciakow 🙂



Dziewczynki, to teraz moja kolej i ja pojde sie zdzemnac troszke, bo po zakupach jestem strasznie zmeczona 🙂

Bede wieczorkiem 🙂 Buziaki dzielne mamusie:P 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola ja nie wiem co napisać bo moim zdaniem powinna skierować Cię do szpitala i tam konkretnie zrobili by badania i postanowili co i jak 🤨
A badanie ginekologiczne jak wyszło jest rozwarcie jakieś, czy szyjka się skraca?
Głowa do góry wszystko będzie dobrze 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po wizycie. Wszystko u mnie u u Maleńkiej w porządku. Nic nie wskazuje na to, bym miała niebawem urodzić... echhh , no ale najważniejsze, że jest OK.

Kupiłam Niuni ten szlafroczek w Biedronce, jest cudny 🙂

AgusiaW Ty pewnie chodzisz prywatnie do lekarza, dlatego masz taki fuul service na wizytach 🙂
Na NFZ to tylko co trzeba zrobią i do widzenia. Przede mną dzis była w kolejce kobietka prywatnie i siedziała w gabinecie jakieś 40 minut .... po czym weszła kobietka na NFZ i załatwiła ją w 20 minut... masakra jednym słowem... no ale cóz, płacisz - wymagasz .

Ami cudownie piszesz o swojej córci 🙂 zazdroszczę Ci , że juz ją masz przy sobie.

Wiolka spokojnie, jeszcze Ci termin porodu nie minął 🙂

Emmax moje stopy i dłonie wyglądają jak balony 😞

Idę się położyć bo cos się dziwnie czuję, jak by mnie przeziębienie brało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia ja też mam plastikowe butelki Aventa.

Ami pięny post, jejku jak czytam takie teksty to chcę już tulić mojego syneczka 🙂

AgaW super, że wszystko dobrze u Ciebie i malutkiej.

Wiola prawdę mówiąc szkoda, że wróciłaś bo myślałam, że samej Cię już nie wypuszczą. No, ale najważniejsze że wszystko w porządku z Mają 🙂

Też jestem ciekawa jak będzie wyglądał mój synek. Jakie będzie miał oczka, włosy... Ja mam niebieskie oczy i blond włosy, a mąż brązowe oczy i ciemne włosy więc ciekawa jestem co z tego wyszło :laugh:

Oj misia alis w szpitalu... byle wszystko było dobrze!

A mnie coś pobolewa podbrzusze...

AgaW wstaw fotkę tego szlafroczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej grudnióweczki!
Wybaczcie, ale nie jestem w stanie nadrobić zalegości, bynajmniej na razie...

Ja już po wizycie. I mam DOBRĄ WIADOMOŚĆ!!!!!!!!! Dzidzia rośnie :laugh: nawet nie wiecie jaka ulga!!! Podskoczyło nam nasze maleństwo i według tygodni ciąży jest juz tylko o 2,5 tygodnia do tyłu 🙂
Całą noc nie spałam, tak się bałam strasznie...
W środę mam wizytę u położnej, w piątek wizytę w szpitalu, będę podpisywać papiery, będą robić mi badania. A w poniedziałek kolejne usg, żeby znowu sprawdzić przepływy maleństwa.
Cesarka najpóźniej (!) 4go grudnia. Lekarz będzie pilnować grafiku, by zrobić ją wcześniej ze względu na to, by uniknąć sytuacji, że akcja porodowa się zaczyna i trzeba przeprowadzać ją w "biegu" zwłaszcza, że trzeba podać mi antybiotyk.

W każdym bądź razie uspokoiłam się i żyję nadzieją, że będzie dobrze. Nerwy są, ale już mniejsze.

Cieszę się, że Wasze wizyty również przynoszą dobre wieści. Za Misię_Alis trzymam kciuki i nieustannie za Wiolę. Wiola ja również myślę tak jak Ty, że maleńka gromadzi już smółkę, a to oznacza tylko jedno... Maja będzie już z Tobą lada chwila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuniu wstawię fotkę, obiecuje, ale potem , bo teraz położyłam się z laptopem do łózka i nie mam siły wstać...

PannoNikt bardzo się cieszę , że jest poprawa. To tak jak bys teraz była w 36 TC 🙂 to już nie ma zagrożenia .. 🙂 super 🙂

Co do butelek to tez mam palstikowe Aventa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny super że u Was wszystko w porządku PannoNikt super że dzidzia urosła ja pamiętam że jak byłam na ostatnim usg z Kamilkiem to też mnie straszyli ze jest strasznie malutki ale to sprzęt się mylił urodził się z normalną wagą 3050 więc myślę że wszystko będzie dobrze to są tylko maszyny które bardzo często się mylą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax jakoś ostatnio mam przeczucie, że tym razem to synuś.
Wszyscy dookoła mówią, że to synek, ale tym się nie kieruję, bo wg nich i Majka powinna być chłopcem.

Ale teraz jakoś sama czuję, że to synek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu akurat każde usg miałam na innym sprzęcie, ale tak jak piszesz ja też tak myślę... będzie dobrze i już!!
Najważniejsze, że pomiary nie stanęły w miejscu a ile teraz będzie ważyć dzidzia to już nie istotne, ważne, że łożysko jest dobre i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...