Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mittko 🙂 jejku jak ja Ci zazdroszcze tej wagi. Ja już 20 kg na plusie jestem. Ważę 85 kg a przed ciążą 65 😞 nie wiem jak ja to zrzucę, pocieszam się tylko tym, że do lata daleko to może coś uda mi się zrobic z tym tłuszczem :laugh: :laugh: :laugh: a co do apetytu tomój jest MEGA ogromny, jakos nie czuję potrzeby niejedzenia :laugh: :laugh: :laugh:

Pomyłam naczynia, pogadałam z córeczką, bo się obudziła i wbijała mi stópki w żebra 🙂
A teraz poodkurzam.

Potem zadzownie do szwagierki, może na jakieś lumpy skoczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Agnieszko podobnie przytyłaś jak ja przy pierwszej ciąży. Przyznam że ciężko było mi to wszystko zrzucić. Zaraz po porodzie straciłam 11 kilo a reszta została, potem waga stała w miejscu do momentu aż zaczęłam tyć. I teraz wyjściową miałam 82 kg i na razie przytyłam 14 i wolałabym na tym pozostać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EE tam AgnieszkaW waga to pójdzie raz dwa zobaczysz,potem tylko jakieś niedobitki zostaną do zrzucenia 🙂
A u mnie właśnie różnie z tym apetytem rano jakoś nie mam ochoty jeść 😞

Kurcze u mnie też taki bajzel i nie wiem od czego zacząć,ale czas wreszcie ruszyć tyłek i iść na podbój bałaganu 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia no to mnie zdołowałaś 😞

Ale za to Mittka troche podniosła na duchu 🙂

Juz oglądałam na allegro rowerki treningowe, stacjonarne i chyba sobie kupię taki 🙂

Ja już mam posprzątane 🙂
Tez jest nas tylko dwoje na razie, ja i mąz , a czasem bałagan taki jak by mieszkało co najmniej 5 osób ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko ja nie chciałam Ciebie dołować tylko wiem co ja przechodziłam z tymi cholernymi kilogramami. A zawsze lubiłam sobie dobrze zjeść i jakoś wcześniej nie miałam problemów z wagą. A po ciąży to chyba hormony mną rządziły:P
A teraz to nie wiem co ja zrobię, chyba z małym będę biegać po całej dzielnicy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A bo to zależy od organizmu i przemiany materi.Ja szybciutko wróciłam do wagi sprzed ciąży i utrzymywała się tak przez dwa lataa dodam że słodyczara to ja od małego jestem :P dopiero po dwóch latach jakoś tak moje ciało zaczęło niestety nabierać kształtów aż z 48 doszłam do 58 ☺️ ale jak paytrze z perspektywy czasu to przez 8 lat przytyć 10kg to chyba nie jest aż tak dużo (pewnie się tylko usprawiedliwiam :P ) No nic martwić się będziemy po nowym roku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochane grubaski :laugh:

Oj dziewczynki widzę że rozmowa wre na temat wagi :P

Ja miałam bardzo podobną sytuacje do GosiG 😉
Z Kamilkiem przytyłam 27 kilo i po ciąży dużo mi zostało a do tego zero mobilizacji aby zgubić resztę i właśnie hormony zaczęły działać jak po 5 miesiącach przestałam Kamila karmić piersią 😉
Także Aguś głowa do góry i jak Gosia pisze silna wola a wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam laski 😘

Noc masakra usnęłam dopiero jak mąż do pracy wyszedł(7rano) a teraz mnie telefon obudził i nie wiem czy wstawać na śniadanie czy kłaść się jeszcze trochę 🤨

Już mnie płuca bolą od kasłania niby nie ma czym a czuje cholera że mi zalega wydzielina, masakra 😞

Ja to zawsze około 70 kg ważyłam przy wzroście 167, wiem że za dużo ale taka już moja natura:P Teraz przytyłam 11 kilogramów w ciąży z czego jestem zajebiście zadowolona bo byłam pewna że z moimi tendencjami do tycia to z 30 przytyje 🤪
Mam nadzieje że wrócę do wagi z przed ciąży nie musi być mniej, mąż nie lubi chudych lasek 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej ciasnej jak któraś jeszcze będzie narzekać na wagę to dupsko spiorę zrozumiałe 😠
Ja ważę teraz 78 kilo i jestem z tego powodu zadowolona bo noszę pod sercem maleńką istotkę i dla niej niczego nie będę żałować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem Wam dziewczynki, ze kurde ja nie wiem gdzie mi te kilogramy poszły, bo naprawde nie wyglądam az tak bardzo grubo. Mam duży brzuch, w porównaniu z Waszymi to naprawdę duzy.
No i w nogi mi poszło troche i w dupe.
Ja to bym sobie na oko dał 14 kg a nie 20 ...
A cellulit mam straszny haha , ale spoko, kupie sobie Vichy i zwalcze. Dzięki Bogu nie mam rozstepów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki.
Dzisiejsza noc była SUPER!! Spałam jak suseł 8 godzin!!! Z dwoma przerwami na siku. Chyba to po wizycie w szpitalu, trochę wyciszyłam nerwy.

A waga... 10kg do przodu. Dwa rozstępy na pośladku do kolekcji i cellulit 😠
Zrzucaniem wagi to ja się nie martwię, ale bardziej jędrnością ciała, bo każda ciąża to obciążenie dla naszej skóry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...