Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Widzę, że waga znowu była na tapecie, no laski juz dajcie spokój bo nie tylko AkaK wam dupsko zleje, ja się też dołączę :P

Ja prasuję wszystkie ciuszki i te bawełniane i z weluru ale później chyba dam sobie siana, zresztą zobaczę bo normalnie prasuję po każdym praniu wszystkie ciuchy więc chyba parę śpioszków nie zrobi mi różnicy :P

Mittka no to super wieści, że juz wiesz kiedy mężus wraca, nogi skrzyżowane do 11 grudnia!!! :laugh: :laugh: Co do tych dzieciaczków to też tak robiłam jak byłam mała 🤪

PannoNikt sukienka śliczna 🙂

DAGIM WITAJ SPOWROTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULUJE SERDECZNIE TAKIEGO GRZECZNEGO I PIEKNEGO SYNUSIA!

Anniusia nie wiem dlaczego pytasz o mleko modyfikowane skoro masz zamiar karmić piersią, ja sie nawet nad tym nie zastanawiałam 😮 Ja mam brzuch jeszcze wysoko a w piatek termin :P

Karolcia staraj się nigdy nie być sama bo różne rzezcy takim typkom do głowy mogą wpaść 😠 😠

Ewa 9 dni do terminu!!!! Szykuj się kochana 🤪 🤪 bo pewnie zaraz sie rozpakujesz 🤪 Mi zostało 2!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Nie bylo mnie zaledwie 2 godz a tu juz 10 stron do nadrobienia - dobre jestescie :laugh:
DagiM super ze juz w domku z dzidzia 🙂 zazdrosze ci ze mozesz juz go tulic
mam nadzieje ze te dzieci uwazaja to jako zabawe 🙂filmik super
czytam i widze ze kazda z was ma mnustwo ubranek dla dzieciaczkow ... tak sie zastanawiam czy mi starczy moich bo mam zaledwie reklamowki 🥴 jesli co to bede czesciej je prac ... a moze jeszcze cos dostane - jak myslicie
wiekszosc juz posprzatane jeszcze tylko pranie powiesic i pomyslec cos o obiedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny, powiedzcie mi czy to normalne, ale od kilku dni mój mały rusza się jakoś tak dziwnie, jakby się trzasł albo np energicznie machal rączka czy nóżka... Rusza się normalnie a że 2 razy na dzień te ruchy są jakieś dziwne... Może być nerwus po mamusi :-) ale trochę mnie to niepokoi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tej dziewczynki ale pamiętam jak guma się wyginała 😉

Dziewczyny ale znów coś naszej Agi84 nie ma 🤨
Ona tak narzeka na te skurcze 😉
Miejmy nadzieje że jeszcze w dwupaku tylko nie ma dostępu do internetu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja gin starała się żeby utrzymać małego jak najdłużej w brzuszku, w 34 tyg. leżałam w szpitalu żeby go przytrzymać, a teraz jak już mógłby wyjść to mu się spodobało w środku :laugh: Coś czuję, że jeszcze tam sobie posiedzi hehe.

Wiola 2 dni i nic, no masakrycznie uparta ta Twoja Majka 🤪

Kajtucha nie mam żadnych oznak zbliżającego się porodu, nic a nic! :laugh:

Wiecie co, w związku z zakazem odwiedzin w szpitalu mam nerwa, że jak tylko wrócę do domu to tu się zaczną pielgrzymki 😠 Chyba lepiej jakby rodzinka wpadła na chwilę do szpitala niż do domu. Chciałabym żeby mały najpierw przyzwyczaił się do nowego miejsca, do swojego domu 🙂 No, ale z drugiej strony nie zabronię dziadkom czy rodzeństwu odwiedzin. Ojjj nie wiem jak to rozwiązać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pikasso ja powiem Ci po swoim przykładzie ze połowe z ciuszków ktore miałam to niezdazyłam załozyc...wiec sie nie martw ze masz mało takie dzieci szybko rosna 🙂 🙂Dagim witaj Mamusiu z Antosiem gratulacje 🙂Wiolka chodziłas do balet ..ówki tez???na Legionów????Majeczce dobrze w Twym brzusiu patrze ze to 40tyg gratuluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem spowrotem 🙂 nawet się zdżemnąć spokojnie nie można, bo tyle co zasnęłam, to kumpela dzwoniła, że mnie odwiedzi za niedługo 🙂


kajtucha wiesz, poki sie nie odzywał, to wydawało mi się, że mam nad wszystkim kontrolę...a teraz to już sama nie wiem, bo obawiam się nie tyle o siebie co o córeczkę, ale w sumie z drugiej strony to nic na siłe on nie wskóra! Zwłaszcza, że ja kategorycznie trzymam się jednego i zdania nie zmienię a juz na pewno nie pozwolę, aby kontrolował nasze życie! Jak juz będę miała córeczkę obok, to doda mi siły. A moje obawy są raczej , że tak powiem "zdrowe" 🤢


Dorunia700 ja mam sporo ubranek, a ciągle mi sie wydaje, że może mi zabraknąć 😁 hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny ale się objadłam 🙂
Rosołek i kluski domowej roboty to jest to :laugh:

Poza tym skończyłam wypisywać kartki świątecznie do rodziny i przyjaciół. Teraz tylko trzeba wysłać je na począku grudnia. W piątek jedziemy dokupić brakujące ozdoby świąteczne.
Lista zakupów spożywczych i dań robiona już tydzień temu. Także wszystko prawie gotowe 😉

Ewa84 ja Cię doskonale rozumiem. Mnie na szczęście wizyty w szpitalu ominą. Za to potem rodzice przyjeżdżają na święta i już czuję jakie to będzie zamieszanie 🤨
Szczerze to chciałabym się najpierw nacieszyć dziećmi i mężem i kiedy uznam za stosowne to zapraszać gości.
Dobrze, że w Polsce nie mieszkam, bo wtedy dopiero zlatywałaby się rodzinka. Z jednej strony rozumiem, każdy chce zobaczyć maleństwo, ale z drugiej strony młoda mama ma prawo do odpoczynku i spokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia, i tak trzymaj! Musisz być dzielna a wszystko się ułoży! Niepotrzebnie Cię drań denerwuje teraz kiedy powinnas mieć spokój. Ale musisz nauczyć się go olewac i nie brać tego co no mówi do siebie, bo on to może sobie dużo mówić... 3mam kciuki za Ciebie i Twoja córeczkę i wierzę że będzie dobrze, choć napewno nie raz będzie Ci ten typ próbował krew napsuć... Ale głowa do góry i cyc do przodu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety nalotu rodzinki nie da się ominąć, trzeba to po prostu przezyć 🤢 🤢 🤢

Dziewczyny jak się sączą wodyu płodowe to lecą non stop, tak? Wczoraj o 3 w nocy miałam małą akcję bo już myślałam, że wody zaczęły się sączyć ale przestało po pierwszym razie. Poleciało parę kropelek czegoś, przypuszczam, że po prostu nie utrzymałam tych paru kropelek moczu ☺️ 🤢 ☺️ ale co się zastanawiałam to moje, od 3 do 4 siedziałam na necie i czytałam o tych wodach i w końcu postanowiłam się położyć i sprawdzić czy dalej będzie coś leciało tak jak mi kiedyś PannaNikt doradziła 😘 i suchość była więc kicha. Zaczynają mnie takie ostre bóle w nocy łapać, że hoho ale nie takie jak na miesiączkę, poza tym brzuch nie twardnieje więc to nie skórcze... piernik jasny wie co jest 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...