Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dziewczyny zaginęły w akcji. Moja Majka się dzisiaj bardzo dziwnie zachowuje, uciszyła się i teraz się tylko wygina a ja czuję jakiś taki nacisk na podbrzusze, pachwiny i w dodatku plecy mnie bolą może się dzisiaj zdecyduje wyjść?Tylko czemu na noc?

Mittka co Cię tak zdenerwowało, cvzyzby dostawca łóżeczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zaraz mnie szlak trafi znów coś brzuszek zamula 😠

Anja jak coś to nawet w nocy pisz i łap całusa na lepsze samopoczucie 😘 😘 😘

No to super że Misia_Alis już lepiej 🙂 Ona jeszcze musi potrzymać dzidzie w brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka :laugh: :laugh: :laugh: Przecież zawsze możesz zadzwonić do tej drugiej firmy i zrezygnować z zamówienia.

Kurka wodnista brzuszek nie chodzi 🤢 😠 😠 😠

Muszę poczekać z prysznicem przynajmniej do 21>30 bo z psem musze wyskoczyć a po kąpieli nie chce, żeby się nie przeziębić. Spaaaaaaaaaaać!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko normalnie niepoważni ludzie. Nie dyskutuj z nimi za wiele, tylko niech Ci oddadzą kasę a wtedy im wystaw odpowiedni komentarz. Nie lituj sie. Oni i tak Ci zjedli sporo nerwów.

No wlasnie, gdzie jest Aga84 ??

Fajnie, że z Misia lepiej 🙂

Anja trzymaj sie, może się czymś zatrułas??? Może zjadłas cos nie fresz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny a ja od jutra będę miała malowanie w pokoju... Rodzice wzięli urlop żeby mi tu zrobić bo mąż w trasie a w weekend nie zdarzy tego zrobić... Kurcze przeraża mnie myśl o tym syfie... Ale jak tylko ściany wyschną to ustawiam odpowiednio meble,wstawiam łózeczko i już mnie nic nie obchodzi :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 🙂
Widzę, że kolejna Grudnióweczka urodziła 🙂 Gratulacje Skurka oraz moc całusków dla synka 🙂

Dołączyłam do Was zaledwie dwa dni temu, a już się tyle wydarzyło 🙂 Kurcze, połapać się nie mogę 🙂 Cieszę się razem z Wami 🙂
No juz teraz to codziennie takie wspaniałe informacje mogą do nas dopływać 🙂
Szczęścia i lekkich porodów mamusie 🙂

Ja też już bym chciała urodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor, wlasne wrocilam do odmu a tu takie wiadomosci..

ale super 🤪

bylam u tesciowej i jak zwykle ulubione haslo tesciowej bylo, czy rachunki mamy poplacone.. no kurde rece mi opadaja..

odpyskowalam i powiedzialam ze w przyszlym miesiacu mama bedzie placic bo idze ze chce nam dolozyc do rachunkow..

moze przesadzilam ale juz nie wytrzymalam... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...