Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dziękuję bardzo kobietki! Kiedyś byłam lutową Kasią ale że wszyscy składali mi życzenia właśnie dzisiaj, zmieniłam datę imienin! Także bardzo dziękuję i ja również życzę wszystkim innym Katarzynkom wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze i co najważniejsze- by nasze dzieci przyszły na świat szybko i bezproblemowo! Ale tego to akurat życzę wszystkim Wam bez względu na imię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wynik był ujemny czyli nie posiadam bakterii paciorkowca ale niby ja kobieta jest nosicielem to faktycznie powinno się podać antybiotyk na 5 dni przed porodem ale z skąd Ty wiesz kiedy ma to nastąpić 🤢
Już raz pisałyśmy na ten temat 🤨
Ryzyko jest takie że podczas naturalnego porodu dzidzia może nabyć ostrego zapalenia płuc lub nawet posacznicy czyli tak zwanej sepsy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki i Mamusie rozpakowane 🙂

Moja Pysia śpi a ja zamiast razem z nią to na brzuszek 🙂
Zmienia mi się to maleństwo z dnia na dzień, oczka coraz większe i bystrzejsze, brzusio rośnie, jeszcze trochę i pójdzie na studia i opuści Mamine gniazdko 🙂

Moje pocięte krocze też powoli dochodzi do siebie, jeszcze troszkę i zacznę normalnie siadać:laugh: :laugh: :laugh:

Postanowiłam zafundować sobie dietę wzmacniającą, bo w morfologii wyszła mi hemoglobina 8 😮 podobno na skutek krwotoku poporodowego. Trzeba nabrać sił,żeby móc zająć się swoim Słonkiem.

Na razie lecę bo Mój Misio Pysio, moja Kapucynka, Żuczek, Ośmiorniczka, Puszek Najdroższy się budzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzwoniłam i byłam chyba za łaskawa :P W każdym bądź razie pan powiedział że sprawdzi to wszystko był zdziwiony że dostałam takiego maila i jeśli rzeczywiście łóżeczko zostało wysłane to mam go poprostu nie odbierać a oni zwrócą mi pieniążki no i tyle eh 😠 a i dostała bym smoczek gratis 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka ale jaja będą jak te łóżeczko faktycznie przyjdzie :laugh:
Wtedy to wkurw weźmie :P :P :P

Ami fajnie że do nas zaglądasz 🙂
Ale nie wybiegasz za bardzo w przyszłość :laugh:
Zanim Basia pójdzie w swoja drogę to napsuje mamusi nerwy zobaczysz :P :P
Przecudnie nazywasz swoją Basie :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka zajebisty gratis po takim oczekiwaniu i nerwach 😁

Agnieszko ja mam paciorowca od początku ciąży ☺️ Antybiotyk podaje się w trakcie kiedy poród się rozpoczyna. Tak 4 godziny przed urodzeniem dziecka powinien być podany.

Ami wymiękłam czytając Twój post 🙂 Cudownie być mamusią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć moje drogie, kochane brzuchatki i już nie brzuchatki!

Jestem gotowa do wyjścia ale coś czuję, że pocałuję klamkę porodówki i guzik z tego będzie. Czekam na auto i ruszam.

Nocke miałam jak marzenie, tylko 2 razy na siusiu, nic nie bolało orrócz biodra 🤔 no i śniło mi się, że karmię cycem wielkiego babasa ale JEMU (bo to bzŁ chŁopcyzk 😲 😮 )nie smakowało moje mleczko i ciągle je wypluwał 🤨 ☺️

Wszystkiego najlepszego Kasie!

Laski dzięki za wsparcie! 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola to trzymamy mocno kciuki i łap buziaki na rozładowanie nerwów 😘 😘

No pan zadzwonił że zaszło nie porozumienie że kolega przyjął odmowe łóżeczka,ale nie wprowadził tego do komputera a oni dostali łóżeczka i od razu wysłali no,ale moge go nie przyjąć nie ma problemu.Powiedziałam panu co myśle o firmie i porządkach w niej panujących i oznajmiłam że łóżeczko przyjme bo już znalazłam na niego chętnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendoberek dziewczynki 🙂
SKORKA gratulacje syneczka 😘
noc taka sobie - 2 razy w lazience, bolace biodra no i najgorsze brzuch jak kamien - nie da sie spac
Wszystkim Katarzynom wszystkiego najlepszego 😘 😘
Wiola nie wracaj sama do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mittka no to odbrze ze pojechalas i powiedzialas co myslisz, bo to jakas chora firma.. a juz myslalam ze bede musiala Co pomoc by zbesztac firme ale widze ze swietnie sobie poradzilas :laugh:

ale mi sie maly wypina, jezu tu twarde i tu tez twarde... dwie glowki? hihi chyba ze ma tak pupencje umiesniona.. hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...