Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
dziewczyny Skórka napisała, ze wody odeszły jej o 5 rano,a do 14 czekali na rozwarcie, narzie zabrali jej synka ( napisała godzinkę temu, wiec pewnie juz ma swoje maleństwo ze soba ) napisała ze jest malutki i ma czarne włoski 🙂 to tyle, nie chce jej męczyc smsami wiec zaczekam az sama napisze 🙂
pozdrowiłam i pogratulowałam jej od Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka, mnie od takich bóli pojedynczych pojawiających się przez jakieś 3 tygodnie bardzo sporadycznie zrobiło się rozwarcie 7 cm 🙂 I dlatego urodziłam Basię w 2 godziny od pierwszych regularnych skurczy, więc może u Ciebie też pójdzie szybciutko. Tego Ci oczywiście życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się zdenerwowałam... Aż mnie jakieś głupie skurcze łapią... Eks mojego męża o której pisałam wcześniej właśnie raczyła poinformować mojego męża że kolejny miesiąc nie zobaczy się z córka bo jest zboczencem i pijakiem i że złoży sprawę o podwyższenie alimentów bo jej 600zł to za mało na 1 dziecko i w ogóle że się za nas zabierze... Głupia krowa wie że za 4 tyg mam termin i teraz będzie truła ile wejdzie... Krew człowieka zalewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha przede wszystkim się uspokój i olej sprawę narazie, jak się maleństwo urodzi to się za to zabierz, teraz się nie denerwój 😠

Ami nie sądzę, żeby u mnie tak to szybko poszło, niestety 🤢 teraz mam badania co 2 dni i narazie rozwarcia nie ma wcale 🤢 ale kto wie, może choć troszkę się ruszy w końcu, jutro zobaczymy może choc o palec poszło 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki robiłam krokiety. Wyszły przepyszne ale kręgosłupa nie czuje i strasznie chce mi sie spać.

Gratuluję SKÓRKA 🙂 no i oczywiście zazdroszczę 🙂
Trzymaj sie cieplutko i dużo zdrówka dla Was 🙂

Kajtucha nie denerwuj się jakimś babsztylem !!!

Karolcia Ty tez olej swojego ex. Mógł mysleć zanim Cię skrzywdził. Niech spada na drzewo i nie bój się jego, a jak będzie Cię dręczył to zadzwoń na policje.

Wiolka Ty już sie nie przejmuj bo zaraz na 100% urodzisz, za tydzień na pewno będziesz miała maleńką na rękach bo nawet gdybys przenosiła, to lekarze dłużej niz tydzień raczej nie pozwolą, przynajmniej w Polsce tak jest , o ile się nie mylę.

Te dzieciaczki z filmików super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola ja akurat miałam długo te bóle i nie były one w miejscu spojenia łonowego.

To co opisujesz mi bardziej wygląda na to, że mała zaczyna tak jakby wchodzić w kanał.
Nie wiem czy u Ciebie badają brzuch ręcznie. Ale np. u mnie w poniedziałek ginka stwierdziła, że czuje tylko 4/5 główki, co za tym idzie 1/5 schodzi już w kanał.
I ja odczułam te schodzenie jako taki tępy ból, jakby miesiączkowy.

I nie martw się, że Ci wczoraj mówili, że wszystko jest "pozamykane". Jednych męczą skurcze a drugim lecą wody. Nie wykluczone, że u Ciebie właśnie od tego zacznie się poród 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt ja mam USG na każdej wizycie i nic gin nie wspominała o główce, może dlatego, że bardziej skupiła się na tych jelitach. Jutro się zapytam co i jak, może masz rację. Masz oklaska 😘 😘 😘 😘

AgnieszkaW tu raczej tez więcej niż tydzień nie pozwolą mi przenieść, wogóle to tutaj czasem laski w dniu terminu idą do szpitala i leżą aż coś się zacznie dziać ale to moim zdaniem troszkę bez sensu. Ja poczekam do poniedziałku i wtedy ewentualnie dam się położyć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak leżałam na patologii to były tam dziewczyny, które zgłaszały się do szpitala dopiero 7-8 dni po terminie. Potem leżały jeszcze z 2-3 dni i je obserwowali i dopiero ewentualnie dawali oksytocynę na wywołanie. Jeśli kroplówka nie działała to 3 dni trzeba było odczekać. Także wcale się tak nie spieszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...