Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Skórka gratulacje Witaj Mikołajku na swiecie 🙂 🙂Aga1601 masz racje Wiolka urodzi w grudniu:0bo wkoncu nie nadarmo 9miesiecy nazywa sie grudniówka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 to juz 5malenstw grudniowych-listopadowych 🙂.własnie zaraz zajrze do listopadówek tam juz tez wszystkie urodziły????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 O kurcze, następny dzieciaczek!!! Hurra!!!

Jeny a ja jeszcze 10 dni... czasem wydaje mi się to tak odległe.

Wiola, ja jak miałam skurcze przepowiadające, to nie odczuwałam by twardniał mi brzuch, nawet nie wiem jak opisać to ucucie... Ale to było takie otre pobolewanie i każdej nocy było coraz gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero teraz doczytałam,że Akompf już w domu, witaj całusy dla Twojej Basi od mojej 🙂

Baśki są widać ekspresowe dziewczyny, chciały zdążyć na swoje imieniny 🙂

Dagim Ty także witaj w domu MAMO 🙂

Moje dzieciątko się właśnie budzi, mam wrażenie, że jest troszkę przeziębiona, ma nas dziś odwiedzić położna i pediatra
Zarejestrowaliśmy ją dziś, już oficjalnie jest Naszą Basieńką, została się w tym czasie z moją Mamą, myślałam, że mi się serce z piersi wyrwie, kiedy nie widziałam jej 2 godz. Kto by pomyślał, że będę od niej aż tak uzależniona. KOCHAM MÓJ SKARB NAS ŻYCIE!!!!!!!!

A Was i Wasze Maleństwa bardzo mocno ściskam i pozdrawiam 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt a ile to czasu u Ciebie trwało? Okropny ból w troszkę nad kością łonową który za chwile przechodzi.

Kurka wiecie jak mi Majka leży na pęchęrzu, non stop chce mi się siusiu a jak już pójdę to leci jakby chciało i nie mogło 🤢 MAŁA POSUŃ SIĘ! :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: :laugh: no tak dzieki Aga 🙂 dzisiaj moj Przemek konczy 5,8miesiecy 🙂i Paulinka 12,6miesiecy 🙂 musze nauczyc sie z tymi suwaczkami jak to sie robiło???bo Wy macie za kazdym razem jak odpowiadacie niemam do tego głowy....Wiolcia teraz to Ty nie zartuj ...mnie sie wydaje ze Rodzisz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszlam zagladnac co u Was bo szykuje sie do lekarza a tu takie wiesci 🤪 🤪 🤪

SKORKA gratulacje syneczka 😘 😘
Po tym jak przeczytalam jak urodzilam to zagladnelam na jej ostatnie posty i nie wygladalo na to zeby ja cos pobolewalo czy cos a tu nagle taka niespodzianka..:P
Czyli dziewczynki szykowac sie :laugh: :laugh:

Do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...