Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

niestety ja nic nie wiem co z nimi, ale Wiolka pewnie trochę polezy bo w Chorwacji po normalnym porodzie trzymają 5 dni więc po cc pewnie jeszcze dłużej 😠

a dlaczego karole położyli w szpitalu jak nic sie nie dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiadomo...wie tylko tyle że napewno będzie cc ale kiedy to nie chcą jej powiedzieć...wolałaby być w domu ale ma jutro rano pytać lekarzy po co ją tam trzymają i kiedy się określą co do terminu cc.Skoro wg lekarza nie ma pośpiechu to nie wiem po co ją zostawili...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf to trochę się nalatacie po lekarzach, ale najważniejsze, że z Basią wszystko w porządku 🙂

Karolci współczuję, że musi lerzeć w szpitalu, najlepiej w domku czekać na godzinę 0.

AgaK też się biedna męczy i Aga84... pozostaje tylko trzymać kciuki żeby szczęśliwie urodziły i jak najszybciej wracały do domu.

Kajtucha ja też nie wiem jak opisać te skurcze, mnie cały dzień brzuch troszkę pobolewał, a jak dostałam pierwszy skurcz to po prostu wiedziałam, że to już TO 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha Ty mi smski pisałas, co u dziewczyn, ale sama się nie pochwaliłas, że Ci czop odchodzi 😠 niedługo już pewnie będziesz tulic maluszka 🙂

Emmax wysyłam Ci mój nr tel na NK 🙂
Kacik dla Dianki śliczny, chyba zgapie pomysł i też kupie jakieś ładne naklejki na scianę koło łożeczka.
No i oczywiście nic się nie zmienia, nadal rodzimy razem :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaw no oczywiście, że razem, może do stycznia wytrzymamy, ja w czwartek do gina uderzam więc może mi coś powie 🙂
A naklejki fajnie rozweseliły ścianę, zapłaciłam za nie 28 zł, więc nie tak dużo:P
a nr już zapisuję, dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść mi sygnał Emmax, bo ja też nie mam Twojego nr.
A w czwartek ja mam zgłosić się do połoznej , aby zbadał tęntno dzidziusia. Kazała mi dwa razy w tyg przychodzić dopóki nie urodzę.
No i tez juz załatwiłam sobie zaświadczenie do becikowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax zapisałam 🙂

Ewo Piotrus jest śliczny 🙂 widziałam zdjęcie na NK 🙂 cudowny, alez Ci zazdroszcze, że masz juz go przy sobie. A powiedz jak z karmieniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga bo najpierw zaczęłam panikować a potem...znając moje szczęście jeszcze trochę poczekam zanim urodze i w sumie jakoś mnie to nie rusza że mi odszedł...zawsze jak na coś czekam to wszystko się odwleka w czasie...
Ewa, tylko pozazdrościć... Dopiero co Piotruś był w brzuszku a już dziś go w wannie trzymasz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Aga 🙂 Z karmieniem nie mam żadnego problemu -oby tak dalej! Pokarm mam, Piotruś od pierwszego przyłożenia do piersi pięknie ssie więc jestem bardzo zadowolona. Na razie nie odciągam pokarmu bo nie mam takiej potrzeby chociaż w weekend myślałam, że nie obejdzie się bez kupna laktatora, ale jakoś przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super Ewus, mam nadzieję, że ja tez nie będe miała problemu z karmieniem, bo bardzo zalezy mi na karmieniu piersią.
A co do laktatora, to juz któras z dziewczyn pisała i ja to popieram (tak na zdrowy rozum) że najlepszym laktatorem jest dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiatam Was lasencje 🙂
Mam dzis swietny nastroj 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Bylam na USG moje dzieciatko wazy 3.1kg i jest obrocone glowka w dol jeszcze tylko w piatek do poloznej i mam nadzieje ze ppozniej to juz tylko porod (szybki i bezbolesny) :evil: :whistle: :pinch:

Nie biore sie nawet za zaleglosci bo nie dalabym rady. Co tam u Was czy ktoras urodzila od wczoraj???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie następna do szpitala, wszystkie się w tym tygodniu rozpakują czy jak:laugh:

Ewa a wiesz jak to z umawianiem, już się kiedyś umówiłam z Akompf na 2 stycznia i co i Baśka się w listopadzie urodziła, ale teraz musi być inaczej:laugh:
Ewcia super, że radzisz sobie tak dobrze, już najgorsze pierwsze dni za Tobą teraz będzie już coraz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha nie martw sie wazne zeby z maluszkiem bylo wszystko ok jak polozne mowia ze jest wszystko wporzadku to niczym sie nie martw 🙂Latwiej Ci bedzie rodzic 🙂 Wszystko jest ok napewno 😘 😘 😘


Rety dziewczyny przeczytalam posta na blogu jednej dziewczyny,,,jak chcecie to wam go wkleje zebyscie mogly przeczytac ale musicie mi najpierw napisac ze macie silne nerwy...je nie mialam i sie powylam 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julia ja mam silne nerwy 🙂

Kajtucha nie martw się, zobacz jakie maleństwa urodziły Akompf, Fredeczka czy MartaEr i wszystko jest dobrze...poza tym USG nie zawsze mówi prawde odnosnie wagi płodu, więc głowa do góry..
Ja ostatnio USG miałam robione w 32 TC ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...