Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Gosiu to życzę powodzenia 🙂

AgaW masz rację, ale dziewczyna która leżała ze mną na sali karmiła małego non stop piersią a w przerwach między karmieniami mleko leciało jej normalnie strumieniem, ciągle tylko podkładała pieluchy pod piersi i za chwilę miała całe mokre. Także nie zawsze da się uniknąć odciągania.

Dzięki za komplementy dla Piotrusia 😘

Co do wagi dzieci to w czwartek miałam USG według którego Piotruś ważył 3200, a we wtorek urodziłam klocuszek 3720 także trzeba brać pod uwagę granicę błędu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bidula, bardzo mi jest jej zal tym bardziej ze to jej drugie poronienie. Pierwszego maluszka stracila w 18,5 tc 😞
I tez na nia krzyczeli jakby byla czemus winna... Szkoda ze lekarze czasem tacy przy....sa ... No ale nic na to nie mozna poradzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julio straszny ten blog, współczuje tej dziewczynie..Boże, nie wyobrażam sobie znaleźć się w takiej sytuacji, najgorszemu wrogowi tego nie życze 😞 😞

Ide juz spac kobietki. Do jutra.
Buzka

Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny porażka z tym pakowaniem szlafrok mi się do torby nie zmieścił a jeszcze koszule. Kurcze gdzie ja to wpakuję 😲

Ewo zobaczymy co będzie jutro ale zaczynam mieć pietra, chociaż z drugiej strony sie cieszę bo już mnie ta ciąża trochę męczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc agnieszko 😘
Ewa dasz rade trzymam kciuki zeby to juz byla ta godzina zero hehe

Ach a ja zapomnialam dodac ze dzis na USG pani polozna strzelila gafe i powiedziala mi ze mam coreczke na 80% wiec juz nie mam wielkiej niespodzianki... Tyle wytrzymalam z niewiedza i czekaniem na ten dzien a ta baba mi powiedziala no to pani coreczka ma sie dobrze:laugh: :laugh: :laugh:

Ale i tak nie bede kupowala nic rozowego:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie mąż wkurzył... Co za placek...jutro ma rozprawę o kontakty z córka i go nerwy ponoszą ale głupek zamiast wziąć na wstrzymanie to mi tu wydzwania (wraca z trasy do domu), drze się do słuchawki i na mnie się osioł wyżywa... Normalnie ale bym go trzepła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ewo masz racje 🙂 hihihi pomylily mi sie imiona

Ok dziewczynki ja ide lulu bo moja "coreczka":laugh: :laugh: mnie kopie ale z drugiej strony ciesze sie ze juz wiem choc to i tak nie na 100% pewne... Wazne zeby moja dzidzia byla zdrowa i silna 😘

Dobranoc brzusie

Moze jeszcze pozniej zagladne jakbym spac nie mogla:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anja przeciez jak by nie bylo to przyszedl czas na ciebie 🙂
sliczny ten koncik dla malutkiej - tez bym taki chciala ale nie mam gdzie go zrobic 😞 ja tez uciekam bo juz pozno ... nadrobilam wszystko ... dobranoc wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaczku, 3maj się dzielnie! 3mam kciuki za Ciebie i mam nadzieję że jutro przeczytamy na forum że już masz maleństwo przy sobie!
Anja, ino się bierz do roboty :-) bo Twój termin już bliski!
Ja czuje takie parcie na odbyt że mam wrażenie że mi się k...chce cały czas. Ale dogadalam się z moim synkiem żeby w razie czego zaczekał do soboty aż tatuś wróci. Niech jeszcze sobie posiedzi w brzuszku... Mam nadzieję że posłucha...
Dobranoc wszystkim które poszły spać :-) ja może się spotkam tu jeszcze z Asia :-) bo pewnie nie prędko zasne :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...