Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczynki.

Anju nie sugeruj się słowami koleżanki, bo czasem kobietom podada brzuch dopiero w dniu porodu. Dla mnie Twój brzuch ciągnie już do dołu 🙂

Marika śpi w nocy jak anioł, bo... śpi z nami... Nie mam serca na razie kłaść jej do łóżeczka, bo chyba obie potrzebujemy być wyspane, a z tymi bolącymi nerkami nie chce mi się jej lulać co chwilę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

cześć dziewczynki 🙂

ja nadal w dwupaku:laugh: noc ok, a teraz mnie tak głowa boli, że nie wiem gdzie ja wsadzić. dzisiaj zamierzam nieco posprzątać i ubrać pościel dla malutkiej:P

Zgryz wyczytałam, że wysyłasz mnie dzisiaj do szpitala, a to picasso ma iść z tego co doczytałam, ale może i ja wyląduję, ale póki co to mogę ustąpić miejsca przeterminowanym, ja do stycznia mogę siedzieć w domku na pupci:laugh:

miłego dnia grudnióweczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki kajtucha za poradę, probowałam juz masażu sutkow, skutkuje faktycznieskurczami, ale niebolesnymi i potem przechodzą. A herbatka ponoc pomaga przy porodzie ja pije juz ponad miesiąc codziennie no i tabletki z olejem z wiesiołak uelastyczniają szyjkę, tez juz opakowanie skonczyłam, 30 sztuk jakies 10 zł, moze kupie jeszce opakowanie.. A pki co ide na dłuuugi spacer , moze cos pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niektórzy zalecają jeszcze wypicie herbatki przeczyszczającej bo pobudza jelita do pracy co znowu pobudza skurcze ale na to nigdy się nie zdecyduje... Jakby dzidzia była kupą... Tak samo nie wiem jak można użyć oleju rycynowego, ponoć w 100% skutkuje ale aż tak bardzo to ja nie pragnę już rodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grudnióweczki!
kurde ile jeszcze jest tych sposobów na przyśpieszenie porodu!??????
ja nadal w całości, no i jakoś nie zapowiada się na zmiany 🙂 już mam dosyć cotygodniowych wizyt u lekarza 🙂 w samej ciąży mogę chodzić całe życie, bo znoszę ją naprawdę dobrze 🙂 tylko do malucha tęskno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Zgryzpolecam maraton spacerowy i to tak pożądnie ze 3 godzinki i tak codziennie 🙂

Anja moim zdaniem brzuszek masz już nisko,ale nie ma się co tym sugerować ja też miałam nisko a znajoma mi mówi w piątek rano że nie że jest jeszcze wysoko a tego samego dnia wszystko się zaczeło więc koleżanką się nie przejmuj 🙂

A moja niunia pierwszą połowe nocki śpi rewelacyjnie a potem jakoś dziwnie się gniecie niby nie płacze,ale co jakiś czas postęka sobie.Teraz np od 8 do 11 nie spała,smoczka natomiast wogole nie chce krzywi się i dławi jak jej próbowałam dać,więc na razie nie skorzystam z niego 🙂

AgnieszkK Bartuś słodziutki po prostu śliczny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i AgnieszkoW pytałaś o tą poduszke,ja nie korzystałam z takiej i nie wiem jak to jest,ale może rzeczywiście pomoże bo to pierwsze siadanie daje się niestety we znaki po szyciu oczywiście.Ja bardzo szybko chciałam siadać i kończyło się to tak że jak już usiadłam to potem ciężko mi było wstać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam mam zwykłe dmuchane plażowe koło ratunkowe zamiast tej poduszki.3 razy tańszy wydatek a tak samo pomaga.
Mittka dla mnie taki spacer to już jest nie do zrobienia. Już same zakupy są utrapieniem... Tak mi się duszno robi w markecie że nie mogę wyrobić a znowu jak dużo chodzę to mnie brzuch tak niesamowicie boli że chodzić nie mogę i mam wrażenie że mi mały zaraz wypadnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny chyba odeszły mi wody, jejku , nie wiem czy to TO ale tak mi się wydaje... bo jak wstałam z łózka to az chlusneło, jak by mi wypłyneło z 1/4 szklanki wody... ale nic mnie nie boli.... czekam na męza i jedziemy do szpitala...
Dziewczyny jak to wygląda jak wody odchodzą... Boże jak się trzese...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka jak chlusnęło to na pewno wody, teraz to juz tylko do spzitala:0 gratuluję i nie boj się wszystko bedzie dobrze. wody moga byc przejrzyste jak woda a jesli maja jakis kolor to jeszce szybciej do szpitala. teraz to juz nie ma na co czekac tylko rodzic jak najszybciej 🙂 tzrymam kciuki
A ja po 40 minutowym spacerze szybkim krokiem, wiecej nie dałabym rady, ale jeszce z corką po szkole umowiłam sie na mały spacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula napisała
"do uzupełnienia tabelki podaje wagę 3450. Jeżeli z małym będzie ok (oboje mamy antybiotyk bo z wodami płodowymi było coś nie tak) to wyjdziemy w środę. Karmię piersią! Mam dużo pokarmu a się martwiłam że po cesarce nie dam rady. Pozdrowienia i całuski dla grudniowek)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus to pewnie wody, mojej sis tez odeszły wody a nic innego się nie działo, dopiero jak dostała oxy, więc trzymam kciuki za szybki poród 🙂 🙂 🙂
No następna mnie wykiwała najpierw Akompf a teraz Aga, i umawiaj się z babami:laugh: :laugh: :laugh:

Aga dawaj znać co i jak, czekamy z niecierpliwością:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczynki, znikam. Będę Was informować. Trzymajcie za mnie kciuki, strasznie się boję, aż sie popłakałam... jejku, ręcę mi się trzęsą...

Do napisania......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na 1--% wody, mi gin tak ostatnio tłumaczył, jak ze mnie chluśnie to wody odeszły i do szpitala,:laugh:
Kurde ale się podjarałam, :laugh: :laugh: :laugh:
Aguś oklask na odwagę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...