Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

AgnieszkaK1601 napisał:
A dziękuję Emmax czuje się super choć troszkę niewyspana z wiadomego powodu :P

Tu jeszcze jedno jak już w domowym łóżeczku słodko sobie chrapie :laugh: [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Bartoszek_004.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />



JAKI ŚLICZNY DZIDZIUŚ,WIELKIE GRATULACJE;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Oj jaki Bartuś śliczny!!! I jaki duży!!!!

Skórka - a tak a propo to powinnas na dupe dostac, że nam tak zniknęłaś bez sladu a my sie tak zamartwiałyśmy! (tak mi sie przypomniało, że jeszcze ochrzanu nie dostalaś :P )
A Twoje Maleństwo faktycznie malutki 🙂Pozazdrościłam Tobie i wstawiam zatem podobne zdjęcie z Basią 🙂

. [img size=309]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_7680__Small_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka, ja też mam problem ze skórką małej... taka wysuszona jest 😞 mimo, że oliwkuję codziennie i dodaję oliwki do wody przy kąpieli...Daj znc jak to Oilatum się sprawuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf zdjecie sliczne i Basienka tez malutka 🙂

Aja mialam dwa znikniecia. Raz do szpitala mnie zabrali i zamkneli na poltora miesiaca, a pozniej na tydzien wypuscili. Na tej mojej przepustce wody mi odeszły i wrociłam do szpitala aby urodzic Mikołaja. Nie mialam jak dac znac za pierwszym razem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej grudnióweczki.
zosia spi, nakarmiona. ale chyba zaraz bedzie do przewiniecia.
ze mnie to jest wogole jakis dziwny przypadek. jak po wyjsciu ze szpitala alczyłam z nawałem pokarmu tak teraz nie mam go wcale... była dzisiaj pierwszy raz położna. z zosia wszystko dobrze tylko na głowce ma takich kilka chrostek malutkich które ropieja. powiedziała mi ze to baktria ze szpitala. najprawdopodobniej ma to poniewaz ja byłam zbyt długo trzymana po odpływie wód bo prawie 19 godzin. i kazała przecierac to spirytusem kilka razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny śliczne te wasze pociechy 🙂

a teraz esek od agiw
"leżałam 3 godz pod ktg. Wody się sączą cały czas. nie mam żadnych bóli ani skurczy. jestem po lewatywie, zaraz będę miała kroplówkę na bóle. jak urodzę to dam znać. buźka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki słodkie te Wasze dzieciaczki.Tylko je całować :laugh:

A ja mam wiadomość od Misia_alis:Mam syna! Bartuś urodził się o 9:20 i ważył 3450 i 54 długi jest pulchniutki.Ja czuje sie dobrze a tatuś szczęśliwy.Pozdrawiamy 🙂

Serdeczne gratulację dla mamusi i zdrówka dla kolejnego Bartusia 🙂

Akompf dam znać ja się spisuje oilatum,w szpitalu małą w nim kąpały więc mam nadzieję że pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla kolejnej mamy i Bartusia, no właśnie który to juz Bartus z kolei?? czy ktoś się orientuje?
Ciekawe kiedy Aga urodzi, miałam nadzieję ze jest juz po bo wody to jeszcze przed 11 dzis rano jej odeszły, hmm długo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mitka , a jak Twoja starsza córka, pomaga Ci? pewnie jest bardzo szczęśliwa? czy czuje się troche odsunięta na bok? Pytam bo moja córka w podobnym wieku. Dzies zrobiło mi się troche głupio jak przełozyłam ubrania córki do naszej dorosłej szafy zeby zrobić w jej komódce miejsce na ciuszki małego. Ale obiecałam jej szafę specjalnie dla niej z tym ze narazie nie mam na to kaski..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...