Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny...jak mam brzuch jak.zaje...duzy balon dzisiaj 🙂 Normalnie 5 miesiac 😁
Miesnie tez mnie pobolewaja...oj i to juz od dluzszego czasu...
Zapraszamy do Kołobrzegu, zapraszamy...tylko prosze uzbroic sie w cierpliwosc...korki jak cholera z okazji robot drogowych.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzwonilam wiezorem do gina bo juz niemam sily na to moje brak sily kazal zmierzyc cisnienie ja z natury mam niskie powiedzial ze niemam sie przejmowac ze pozniej mi to minie wszystko .... tylko kiedy????




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry!
Poruszam watek Ani z brakiem sił. Ja mam to samo, opadam z sił albo wstaję już zmęczona. Mam bardzo niskie ciśnienie, lekarka powiedziała że trwać to będzie do około 20 tygodnia ciąży - to jest podobno normalny objaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim 😉
Ojj pogoda rzeczywiście i u mnie jest całkiem całkiem 🙂
Oby się nie zmieniła bo dzisiaj mamy wielkie plany z Olą 🙂
Dzisiaj jest organizowany u mnie Dzień Dziecka i Olka będzie kilka razy wariować na scenie ze swoimi koleżankami z dwóch zespołów 😁

Wam też życzę na dzisiaj dużo energii dziewczyny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, a u nas leje, zgodnie z prognoza....
Ale grill mamy jutro, wiec moze sie wypogodzi 🙂
U mnie nie moze byc za dlugo spokoj - wczoraj po kochaniu pojawil sie znow (co prawda jednorazowo) - rozowy sluz!!! Dzis juz na szczescie nie ma po n im sladu ale co sie najadlam strachu to moje!! Ehh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ania- -> oby pogoda dopisała i wszystkiego dobrego dla mamy 😉

U mnie coś się pochmurnie zaczęło robić 😞 Mam nadzieję, że popołudniu przejdzie bo ten dzień dziecka to impreza plenerowa... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil napisał(a):
@ ania- -> oby pogoda dopisała i wszystkiego dobrego dla mamy 😉

U mnie coś się pochmurnie zaczęło robić 😞 Mam nadzieję, że popołudniu przejdzie bo ten dzień dziecka to impreza plenerowa... 🤢


marzenko u nas juz goraco na calego mieszkam na wyspie wiec klimat troche inny niz w centralnych wloszech ja bym chciala zeby tutaj tydzien chociaz sie ochlodzilo ale juz chyba na to niemam co liczyc do listopada musze poczekac ,poleciala bym do pl zeby sie ochlodzic ,ale sie boje i tak gin chyba by mi niepozwolil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Ania nie pozwoliłby ci ze względu na dynastyczną zmianę klimatu ? Czy na podroż samolotem ?


gosiu na razie jestem na hormonach na poczatku gin niechcial sie wypowiadac do takiego stopnia ze jak sie go pytalam wedlug niego ktory to tydzien to mi odpowiedzial "nieamam myslec ktory tydzien tylko ze sa postepy "...kazal mi duzo odpoczywac i niemoge pracowac wiec mysle ze o samolocie niema mowy chociaz moge sie zapytac 1 czerwca na wizycie ,pozatym wydaje mi sie ze biore konska dawke progesteronu kurcze 400 mg dziennie ,jak sie zapytalam czy bedziwemy zmniejszac to odpowiedzial ze powoli i powoli bede mogla wracac do normalnych obrotow.....zobaczymy ja chcialabym juz w czerwcu do pl moja siostrzenica ma roczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
ja nawet nie sprawdzalam hcg w tej ciazy... 🤢


Kurde Chloe... Rosnie fasolka? Rosnie. Serduszko slyszalas? Słyszalas....
Ja po przytulanku tez mam rozowawy sluz i moj gin powiedzial ze to norma przy mocno ukrwionej szyjce...
A z kolei moja beta hcg tak zapierd...ze myslalam ze bliznieta albo puste jajo płodowe... ☺️ wiec i tak zle i tak nie dobrze,,,,
Ja Luteine po plamieniu przez pierwsze 3 dni mialam az po 8 tabsow dziennie, potem 2x2 , a teraz 2x1....wiec tez przeszlam przez końskie dawki..
A Ania niech grzecznie słucha Pana Doktora i odpoczywa i tez bedzie wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem guga, juz chyba przestalo mnie to ruszac... 😎 taki urok tej ciazy. w porzpzedniej bylo wszystko idealnie a serduszko przestalo bic w 13tc. takze kazda roznica od poprzedniej ciazy troszke mnie pociesza (choc na poczatku byla panika). 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widomo dziewczyny musimy byc dobrej mysli 🙂chociasz szczeze ja z moja coreczka w 3 miesiacu mialam krwawienie ze skorczami okazalo sie ze mialam zapalenie ukladmu moczowego ale pozniej juz wszystko bylo ok . Bylam super szcesliwa !!!wogule niemialam zadnych objawow ani zmeczenia sennosci nudnosci czy wymiotow czy powiekszone obolale piersi , teraz mam wszytskie objawy i przez ta bete ze tak wyszlo od samego poczatku i ze biore od poczatku progesteron jestem bardziej bojaca jakas , biedny moj chlop bo jestem czasami nerwowa i sie wyladowuje na nim 🙃 dobrze ze on taki spokojny i kochany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wugule guga i chloe takie troche prywatne pytanie do przytaulania sie czy przytulacie sie jak wam sie chce???? bo ja to nogi trzymam scisniete 😜 zadko bo sie boje nawet jak gin powiedzial ze bez pozycji cyrkowych i delikatnie to mozna .. ja i tak twarda jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no maja te chlopy z nami nieraz, przyznaje...ale tez nie przesadzajmy, to my znosimy wszystkie niedogodnosci 😜 😜 😜 o porodzie nie wspomianjac 🤪 a oni tylko narzekaja ze za malo seksu - ania ja tez ulegam tak raz na 2-3 proby mojego meza 🙂 wszystko w granicach rozsadku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...