Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dorianna napisał(a):
Wlasnie wrocilismy z USG, dzidzia jest jedna, ma 6,16cm i mam nowy termin, bo na 8 grudnia:-)
wszystko jest oki, dzidzia jest ruchliwa, a mama przez to zadowolona 😁
zaraz dodam zdjecie na forum zdjeciowym 😆


Jejj ale fajnie 🙂
Dawaj szybko fotkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda_lena ja miałam tak w pierwszej ciąży. Zbadaj sobie mocz. wynik masz w ten sam dzień a koszt chyba 6zł. Nie będę Ci teraz pisac ale ja się zmagałam z nerkaMi od połowy poprzedniej ciąży. Lepiej nie lekceważyć. A jak coś to spróbuj iść szybciej na wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wiecie, ze prawie bym nie miala dla was zdjecia do pokazania, bo ja chodze na NFZ do lekarza no i USG mialam w szpitalu robione, a oni nie daja zdjecia, tylko biora do dokumentacji medycznej, ale ja wyprosilam czy nie moge komorka zrobic foty, no i sie zgodzili 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorianna napisał(a):
Ale wiecie, ze prawie bym nie miala dla was zdjecia do pokazania, bo ja chodze na NFZ do lekarza no i USG mialam w szpitalu robione, a oni nie daja zdjecia, tylko biora do dokumentacji medycznej, ale ja wyprosilam czy nie moge komorka zrobic foty, no i sie zgodzili 😁 😁 😁

Heh kobiety na wszystko znajdą jakiś sposób 😉
Super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda_lena napisał(a):
ziolka dzieki za odpowiedz. Jutro zadzwonie do gina. Niestety u nas nie mozna isc i robic badan na wlasna reke (mieszkam w niemczech).

dorianna ciesze sie ze wszystko jest w porzadku. 😁


ja mieszkalam w niemczech moja coreczke urodzilam w de , jak zadzwonisz do gina to powinna i w ten sam dzien zrobic w gabinecie badanie moczu przynajmiej mi robili przy kazdej wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorianna- ale masz fajnego dużego brzdąca 🙂
Madzia ja też mieszkam w Niemczech i to całkiem nie daleko od Ciebie bo w Bremen, jeśli możesz to prosze napisz mi jak tu wyglada sprawa z lekarzem bo jak na razie żadnego nie znalazłam i póki co jeżdże na badania do Pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorianna, szczęśliwa kobieto, już wiesz co i jak...

Kto następny? Czyżby żebym ja? 😉 jutro o 11.40 okaże się jak się sprawy mają. Chciałam posiedziec z psiapsiółą bo mnie nosi ale ja jak na złość zatrzymali dzisiaj w pracy. I jeszcze siedzi. Na noc już nie będę jechała. Chyba pójde wcześniej spać. Albo jeszcze popracuję...

hmmmm ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do Rita

Basiu, u mnie sytuacja jest taka ze moj maz pracuje a ja nie, wiec ubezpieczenie zdrowotne mam przez jego pracodawce. Jesli takie posiadasz to nie ma zadnego problemu z pojsciem do lekarza. Ja poprostu zadzwonilam i powiedzialam ze mam pozytywny test ciazowy i kazali mi nastepnego dnia przyjsc. Jesli masz pytania odnosnie badan, kosztow czy czegokolwiek to chetnie tobie opowiem jesli cos na ten temat bede wiedziala. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
famfatal napisał(a):
Dorianna, szczęśliwa kobieto, już wiesz co i jak...

Kto następny? Czyżby żebym ja? 😉 jutro o 11.40 okaże się jak się sprawy mają. Chciałam posiedziec z psiapsiółą bo mnie nosi ale ja jak na złość zatrzymali dzisiaj w pracy. I jeszcze siedzi. Na noc już nie będę jechała. Chyba pójde wcześniej spać. Albo jeszcze popracuję...

hmmmm ....

wiem juz, ze ktos tam jest, bo poki nie zobaczylam to nie mialam tej swiadomosci 🙂 a teraz juz nie mam watpliwosci 🤪
to jutro czekam na fotke twojej dzidzi i na pewno tez jest wszysko oki 😁 napisz koniecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim mamom !!!!
Dorianna ale masz słodziaka w brzuszku 🙂 Ja już na nogach znowu zaczyna mi się wczesne wstawanie. Dzisiaj wybieram się z chłopakami do małego wesołego miasteczka oj biedny bedzie mój portfel 😁 No ale co mam zrobić ja usg mam za tydzień tez już nie moge się odczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie mamy 🙂

oj, gorący dzień się u mnie zapowiada 🙂 ale to dobrze 🙂 będę kończyła moje wypociny zwane pracą magisterską na dworze 🙂 o ile nie będzie wiatru, bo temperatury już nie mam, ale katar coś się mnie trzyma ;p

a ja już chcę jutro i godzinę 15.50 🙂

tylko najgorsze jest to, że do tego czasu muszę mieć napisaną pracę już w całości i jeszcze w czwartek mam ważny egzamin i nic nie umiem. Bo poszłam sobie na kurs audytora wewnętrznego ISO tak z własnej nieprzymuszonej woli 🙂 no a teraz przyszedł egzamin 😉 ten wewnętrzny, który miałam w zeszłym tygodniu zdałam na 4. a teraz już będzie tak najważniejszy, ostateczny, zewnętrzny. No i trzeba go zdać, żeby dostać papierek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek mamusie!
Zwlekłam się z łózka z trudem, coś mnie brzuch niepokojąco kuje 🥴 Może jak się poruszam to przestanie ? Sama nie wiem od czego taka dolegliwość dzisiaj mam. Ojoj bobasek Dorianny już taki duży, już się nie mogę doczekać mojego USG 🙂 Idę po ciepłe bułeczki do sklepu... zaczerpnąć świeżego powietrza z rana,b o potem będzie war jak nad rosołem"!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...