Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

Heh ja też bym chciała mieć parę cm więcej... tak chociaż z 10 hehe 😜
Już kiedyś wspomina.łam, że wzrostem nie grzeszę z moimi 160 cm 😁 Ale za to mój ma ponad 190 🤪 Śmiesznie razem wyglądamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi ciążę prowadzi G. Dżon. Tylko dlatego, ze ona wcześniej miała wszystkie wyniki z poprzednich chorób jakie miałam.
W sumie jestem z babeczki zadowolona. Nie wiem właśnie jak to będzie z tymi badaniami prenatalnymi. w sumie muszę je zrobić bez gadania, dobrze by było gdybym tez miała je refundowane ale się zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj chloe!!!!!! No wiem cos o dzon kurde slyszalam wiele opini wiadomo jak sie jej placi to mila jest no ona ci zrobi od 11 do 14 tyg 3 d i sprawdzi na zespol downa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Chloe ja do tej pory nie potrafię tego suwaczka zamontować 😁 Na pewno to jest znak 😆 - a jeśli już to taki, że nasze komputery zawodzą .


no co ty jak to nie potrafisz? pytaj to ci powiemy wszyatkie jak to zrobic!!! na jakim etapie jestes? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co z tym suwaczkiem znalazłam stronkę gdzie to trzeba zrobić czekaj to zrobię sobie i będe pytać co dalej 😆
A Dżonowa, miła bo chodzę prywatnie. Potem ona jest tez przy porodzie. Jak leżałam w tamtym roku na oddziele też była i kontrolowała cały czas. Moja koleżanka tez przy niej rodziła ale nie była jej pacjentką to miała dożo kłopotów. Mi odpowiada, bo wyprowadziła mnie już z niejednego problemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cieszę się ze zadowolona jestes no moja kolezanka co teraz jest o 5 tyg wiecej ode mnie to chodzi wlasnie do dzonowej czyli co chcesz w osw rodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak będę rodzić w Oświęcimiu. Mam do wyboru albo Oświęcim albo Wadowice to już wolę to pierwsze. Nie ma tragedii już leżałam na oddziele i nawet źle nie było.
Nie jestem pierwszy raz w ciąży w tamtym roku wykryto u mnie tkanki nowotworowe. na szczęście po wszystkich badaniach okazało się, że w porządku. Nawet Dzonowa powiedziała jeszcze parę miesięcy przed ślubem żadnych dzieci, a tutaj proszę mamy bobaska !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty ulka nie martw sie pojdziesz na usg i zobaczysz swoja dzidzie bedzie dobrze ja nie mam zadnych objawow piersi mam male nadal nosze ten sam rozmiar biustonosza tylo sa twardzsze i brzuszek no powiem ci ze juz mi widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...