Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

witamy Gosia super że kupiłaś sobie bluzeczkę hihi z króliczkiem mówisz to kochana!!! nie przejmuj się że nie wchodzisz w rozmiar s przecież to normalne ja tak samo ubieram obcisłe bluzki żeby mi było widać brzuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Do Rita witam nic się nie przejmuj podróż będzie dobra wszystko będzie oki!!!! Jork się cieszy że go bierzesz na pewno!!!!! Włosy mu odrosną ale teraz pewnie śmisznie wygląda

witam nova no ja też od rana na nogach wyspałam się spoko tylko że idę dziś do pracy na 9 tak mi się nie chce ale na szczęście do 16.30 tylko i na dodatek dziś mam grila i też się cieszę bo będzie tak bardzo fajne towarzystwo!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Guga ja właśnie biorę magnez tylko że zastanawiam się czy musujący mogę???? Ja farmaceutka się zastanawiam piłyście już musujący no ja co prawda wapno piłam musujące hihihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Pytanie do Guga ja właśnie biorę magnez tylko że zastanawiam się czy musujący mogę???? Ja farmaceutka się zastanawiam piłyście już musujący no ja co prawda wapno piłam musujące hihihihihi


Dzien dobty kochane...


Widze w aptekach musujace suplementy diety dla ciężarnych...wiec chyba nie ma problemu...ja na poczatku ciąży tez brałam bo mi tez oko wypadało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki 🙂

Miłego dzionka Wam życzę dzisiaj 😘

Ja zaraz wyruszam do Międzywodzia z Olą ... pogoda jest boska 🙂
Muszę sobie zakupić jakiś parasol żeby mojego malucha schować 😜
Aaa i myślałam nad imieniem wczoraj bardzo intensywnie...chyba będzie BORYS 🤪

Buziale 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamusie 🙂

a ja pakuję mojego męża, bo wyjeżdża jutro do Niemiec, na ok 2 miesiące. i przyjedzie na trochę i znowu pojedzie. jedzie zarabiać pieniądze na nasz dom 🙂 ale nie wiem jak ja sobie dam radę, bardzo źle mi jest jak jestem daleko od niego 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
aaaa, w ogóle zapomniałam Wam powiedzieć chyba, mam ustaloną obronę pracy magisterskiej 16 czerwca o 9.00 rano. trzymać kciuki wtedy, bo ma 5 być na dyplomie 🙂



trzymamy zobaczysz ze wszytsko pojdzie ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj powiem wkoncu mojej coreczce ze jestem wciazy oby dobrze zareagowala w sumie jej sie podpytywwalam to chce miec brata siostry niehce bo mowi ze bedzie jej lalki zabierac probowalam jej wytlumaczyc zobsczymy jaka bedzie reakcjia 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka to widzicie każdy ma dziś jakieś plany super!!!! No Aniu twoja córeczka na pewno się ucieszy że będzie mieć rodzeństwo!!!!! Wszystkim również życzę miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
dziewczynki wiecie co mam pytanie czy wy macie teraz jakiś zwiększony apetyt??? Bo ja od tygodnia normalnie bym jadła i jadła nie wiem co mi się dzieje


ja jestem jeszcze w 11tc to nie wiem, jem nromalnie, ale ty juz musisz skads wziac to 0,5 kilo wagi tygodniowo, to moze dlatego 🙂

My idziemy zaraz na wesele, takze przynajmniej cos sie dzieje i czas szybciej leci.

Marzenka - co do imienia to my chcemy coreczke Sare, juz nawet mowimy Sarunia to, Sarunia tamto 😉 Bedzie zonk jak sie okaze ze to chlopak. Ale przeczucie mamy na dziewczynke. No zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe miłej zabawy i dobrego jedzonka 🙂
Gratulacje dla tych co już wiedzą płeć dziecka 🙂 a ja czekam z niecierpliwością ale jestem na końcu grudnia więc jeszcze poczekam nie ukrywam że chciałabym dziewczynkę taką malutką Lenkę 😁 Dzisiaj wróciłam od teściów i od kąd nie mieszkamy razem bardzo się kochamy i sznujemy 🙂 ale wcześniej to była masakara- inaczej to nie było życie to był jeden wielki stres i zszargane nerwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może faktycznie chloe!!!!! Może dlatego mam taki apetyt a jeszcze nie przytyłam nic prawie!!!! Przed chwilką zjadłam bułkę z szynką taką pyszną mniam mniam!!!! życzę ci miłej zabawy na weselu ekstra posiedzicie super zjedz sobie cośdobrego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Rubi no tak chloe ma dobrze na wesele idzie dzis super jej !!!!! No ja mam dzis grila u znajomych!!!! Lenka imię śliczne obyś miała spełnione marzenie ja się też doczekać nie mogę do końca grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
chloe miłej zabawy i dobrego jedzonka 🙂
Gratulacje dla tych co już wiedzą płeć dziecka 🙂 a ja czekam z niecierpliwością ale jestem na końcu grudnia więc jeszcze poczekam nie ukrywam że chciałabym dziewczynkę taką malutką Lenkę 😁 Dzisiaj wróciłam od teściów i od kąd nie mieszkamy razem bardzo się kochamy i sznujemy 🙂 ale wcześniej to była masakara- inaczej to nie było życie to był jeden wielki stres i zszargane nerwy.


Rubi też chciałam Lenkę, ale wszyscy mi mówią, że to najpopularniejsze ostatnio i że pełno Len jest wszędzie... Ale ja nie znam żadnej... i mi się podoba,.... Nadia też... A dla chłopca Stasiu, Franek, Antek...ale ciągle to się zmienia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiedzialam mojej coreczce jest szcesliwa az jej lezki wyszly mi tez sie chcialo plakac pytala sie co robi teraz i wogule ze bedzie pomagac kapac wycierc buzke i spiewac kolysanki 🙂 🙂 🙂


jestem szcesliwa moja kochana coreczka Noemi ma 5 lat i jest codowna pewnie dla kazdej mamy swoje dzieci sa najcudowniejsze 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi mam taki wilczy apetyt, że tylko ostatnio bym jadła 🙂 Od rana poprawiłam pracę magisterską a teraz wzięłam się za pucowanie łazienki ale coś słabiutka jestem. Jak byłam rano na zakupach to prawie zemdlałam w sklepie i się oszczędzam bo nie wiem co jest grane 🤨
Kupiłam witaminy dla kobiet w ciąży w postaci żelowych kapsułek - Matruelle może będą dobre ?
Ostatnio na USG już widziałam siuśka ale pani doktor powiedziała że tak pępowina się ułożyła i że jeszcze nie widać co 🙂 Więc cierpliwie czekam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, a co tu taka cisza wieczorkiem? Nic sie nie dzieje 😉
A mnie dzisiaj caly dzien glowa boli, az jestem zmeczona...
Ogolnie to nudy 🥴
Wreszcie na rynku dostalam zolta fasoke szparagowa i zrobilam na obiadzik 😁 mmmmm pycha 😜
A co tam u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia34 napisał(a):
witajcie dziewczyny,jestem tu po raz pierwszy no i na pewno nie ostatni 🙂 pozdrawiam wszystkie grudnióweczki 🙂 Termin mam na 28 grudnia 🙂

witam nowa grudnioweczke danusie 😆
bardzo mi milo, im wiecej nas tym lepiej 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...