Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja mojemu psu kupuję podkłady higieniczne w aptece o rozmiarze 40x60 jest ich 5 i kosztują od 5 do 6 zł i ma w jednym miejscu położone i do teraz jak mu się chce idzie i tam na mate robi oprócz wychodzenia no ma 10 miesięcy dopiero 😜 a mądry bo nagrodę dostaję dlatego się nauczył w jednym miejscu robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
guga dlaczego twierdzisz że będziesz miała cc? Już coś mówił lekarz?


🤢Bo moj kregosłup jest w niezaciekawym stanie...taki wysiłek porodu naturalnego, według mojego ortopedy może i najprawdopodobniej skonczyłby sie komplikacjami dla mojego dalszego , normalnego funkcjonowania ''kregosłupowego''.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
No nie bardzo mam gdzie podbić własnie te praktyki niestety. Tak to nie było by problemu. Ale zobaczę co lekarz powie i wtedy będe się zastanawiać co dalej. Może poszukam innego miejsca gdzie nie ma tych wszytskich urządzeń. Natomiast na szczęście nie jest to wumóg do zaliczenia tegop semestru ale do zaliczenia nastepnego już jest. Więc wolałabym zrobić teraz bo po porodzie sobie nie wyobrażam od razu zostawiać malucha na całe dnie bez sensu. A dziekanki brac nie chce bo przedłuży mi się to wsyztsko. Jestem dobrej myśli 🙂 Obym mogła jednak robić. A jak nie to zobaczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Prrrr dziewczyny wolniej piszcie bo wypadałoby być na bieżąco a tu ponad 20 stron hihihih 🤪

Masakrę mam i na legalu o wsparcie błagam 🤢!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiecie co...Ola zakończenie tańców miała dzisiaj...ryczałam jak bóbr !!!!!!!!!!
Jutro pewnie na zakończeniu szkoły powtórka z rozrywki będzie...już tak przeżywam to, że za 8 dni się wyprowadzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze parę dni temu tak jakoś lżej było ale im bliżej tym gorzej 🤢
Na dodatek już meble jutro tam jadą... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🤢

Ooo i nawet teraz beczę jak dziecko 🤢

Buzialeeee 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ KOBITKI!!!
JAK SAMOPOCZUCIE???DOLEGLIWOŚCI USTĄPIŁY CZY MACIE JAKIEŚ??? U MNIE NADAL MDLENIA🙂> POZATYM JAKOŚ DAJE RADE.DALEJ NIC A NIC NIE PRZYTYŁAM -ANI 0.5KG NO ALE CÓŻ.TROCHE DZIŚ SPANIKOWAŁAM BO PO WIZYCIE W KIBELKU OKAZAŁO SIĘ ŻE MOJA"KUPKA"JEST CZARNA.I ZNOWU INTERNET...I SZUKAM....ZAWSZE COŚ ,A NA DODATEK TROCHĘ BIEGUNKA. ALE WAŻNE ŻE NIE "RZYGAM" 🙂 A CZUJECIE JUZ RUCHY DZIDZIAKÓW???? MIŁEGO WIECZORKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja jeszcze nic nie czuje, chociaz to juz 17 tydzien. od kilku dni tylko pobolewa mnie brzuch i czasami kilka razy w ciagu dnia mam takie uczucie, jakbyc cos mi naciskało w dole brzucha. Nie wiem czy to macica tak rośnie, czy dzidzia powoli daje o sobie znać. jesli tak, to ja nie potrafie tego poznac:-) tez czekam z niecierpliwościa na pierwszego słodkiego kopniaka:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Czy was tez jeszcze tak bola piersi? Mnie chyba bardziej niz na poczatku 🤪 Ale traktuje to jako pozytywny objaw 🙂

DOPIERO "NADRABIAM PONAD 25 STRON "ZALEGŁOŚCI NA BRZUSZKU 🙂 DROGA CHLOE,CO DO "CYCUSIÓW" TO BOLĄ ,SWĘDZĄ NIEMIŁOSIERNIE!!!OSTATNIO "ISKAŁAM "JE PONAD GODZINE PO CZYM TAK MNIE DRAŻNIŁY ŻE MUSIAŁAM SUTKI NASMAROWAĆ KREMEM ŻEBY BÓL I DRAŻNIENIE USTĄPIŁO-JAKAS MASAKRA 🙂 A TAK NIENAWIDZE TERAZ STANIKÓW ŻE NAJCHĘTNIEJ TO BYM JE GDZIEŚ SCHOWAŁA-TAK MNIE CYCE BOLĄ!!! 🙂 TAK ŻE MOJA DROGA -JEST NAS WIĘCEJ!!!!:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hejka 🙂

Prrrr dziewczyny wolniej piszcie bo wypadałoby być na bieżąco a tu ponad 20 stron hihihih 🤪

Masakrę mam i na legalu o wsparcie błagam 🤢!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiecie co...Ola zakończenie tańców miała dzisiaj...ryczałam jak bóbr !!!!!!!!!!
Jutro pewnie na zakończeniu szkoły powtórka z rozrywki będzie...już tak przeżywam to, że za 8 dni się wyprowadzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze parę dni temu tak jakoś lżej było ale im bliżej tym gorzej 🤢
Na dodatek już meble jutro tam jadą... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🤢

Ooo i nawet teraz beczę jak dziecko 🤢

Buzialeeee 😘


NovaM Ty samolubie 😉
Pomyśl też o Oli, jej koleżankach i szkole.... 😮
Podziwiam Cie za tak odwazny krok ale pamietej masz rodziców tuż obok...tzn tuż na dole i bedzie OK 🙂
Nowe twarze, nowe przyjaźnie moze nawet miłość... kto wie...jedziecie w nieznane ale ma to byc zmiana na lepsze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Juz trzeci dzien meczy mnie migrena 😞 cala lewa strona glowy mnie boli i nie wiem juz co mam ze soba zrobic...
Macie ten problem? Co mozecie na to poradzic?
Pomozcie, bo juz nie daje rady, ten bol glowy jest nie do zniesienia 🤢

BIEDNA-WIEM WIEM,CIĘŻKO Z TYMI MIGRENAMI.ALE SPRÓBUJ ZIMNE OKŁADY NA GŁOWĘ ,TAK ABY ZAKRYĆ OCZY I CZUBEK GŁOWY I LEŻ,DUŻO LEŻ-JA TEŻ MAM CZĘSTO MIGRENY-NAWET DZIŚ TAKA SŁABA MNIE PRÓBOWAŁA DOPAŚĆ.MI TO POMAGA WIĘC SPRÓBUJ.POZDRAWIAM I 3MAJ SIĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witsm was stwierdzialm ze bylam bym glupia jak bym wrocila do pracy a ta gadke powiedziala taka u nas laska po 40 masakra jej sie poprostu robic nie chce i juz wiec teraz poczuje co to robota a na grafik patrzy ze 100 razy dziennie!!!! A dziś przed poludniem bylam u kolezanki na kawie objadlam ja z prazonych musze uwazac na cukier ona kupila paczki ale oczywiscie nie moge moja babcia kupila mi pare slodyczy dla cukrzykow wiem ze to chemia ale nawet zwykle slodycze to chemia wiec po troszku sobie bede jadla jak by mi sie chcialo slodkiego bardzo!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do porodu to narazie mysle ze bede rodzic naturalnie!!!! Ciecia cesarskiego boje sie na dzien dzisiejszy a na szkole rodzenia mysle ze jeszcze wczas!!!! tak w 6 miesiacy mysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
hej, ja jeszcze nic nie czuje, chociaz to juz 17 tydzien. od kilku dni tylko pobolewa mnie brzuch i czasami kilka razy w ciagu dnia mam takie uczucie, jakbyc cos mi naciskało w dole brzucha. Nie wiem czy to macica tak rośnie, czy dzidzia powoli daje o sobie znać. jesli tak, to ja nie potrafie tego poznac:-) tez czekam z niecierpliwościa na pierwszego słodkiego kopniaka:-)

ANIQA11111 TO DOBRZE ŻE NAPISAŁAŚ O TYCH BÓLACH BRZUSZKA ,BO JA TEŻ ODCZUWAM INTENSYWNE BÓLE SZCZEGÓLNIE W NOCY,I NAWET OSTATNIO NA WIZYCIE W SZPITALU PYTAŁAM LEKARZA BO MARTWIE SIĘ CZY WSZYSTKO JEST OK,ALE ZROBIŁ USG I NIC NIE STWIERDZIŁ WIĘC PEWNIE TO MACICA SOBIE "ROŚNIE" 🙂 POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
pammat napisał(a):
mnie też pobolewają :P

a mnie juz duzo mniej i mam nadzieje ze to nie jest jakis zły objaw 😞 🥴 🤢


guga mnie tez juz nie bola tak jak wtedy.. i w ogole wszystkie objawy mi mineły i tez sie martwie ;((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 ja cc miałam 12 lat temu pod całkowitym znieczuleniu bo miałam posladkowe a teraz też jestem ciekawa czy naturalny czu cc bede miała chociaż gin powiedzial że jak bedzie dzidzia prawidłowo ułozone to moge naturalnie bo szewek i mięśnia po pierwszej cc sa nienaciągniete ,takze mam nadzieje ze bedzie naturalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
dorianna napisał(a):
Juz trzeci dzien meczy mnie migrena 😞 cala lewa strona glowy mnie boli i nie wiem juz co mam ze soba zrobic...
Macie ten problem? Co mozecie na to poradzic?
Pomozcie, bo juz nie daje rady, ten bol glowy jest nie do zniesienia 🤢

BIEDNA-WIEM WIEM,CIĘŻKO Z TYMI MIGRENAMI.ALE SPRÓBUJ ZIMNE OKŁADY NA GŁOWĘ ,TAK ABY ZAKRYĆ OCZY I CZUBEK GŁOWY I LEŻ,DUŻO LEŻ-JA TEŻ MAM CZĘSTO MIGRENY-NAWET DZIŚ TAKA SŁABA MNIE PRÓBOWAŁA DOPAŚĆ.MI TO POMAGA WIĘC SPRÓBUJ.POZDRAWIAM I 3MAJ SIĘ 🙂

Dzieki za dobre rady, moze pomoga, ale lezec to ja sobie za duzo nie poleze, bo moj 20-sto miesieczny synek mi nie daje, ale jutro ide do poloznej wiec moze ona mi cos poradzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...