Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agami napisał(a):
guga napisał(a):
pammat napisał(a):
mnie też pobolewają :P

a mnie juz duzo mniej i mam nadzieje ze to nie jest jakis zły objaw 😞 🥴 🤢


guga mnie tez juz nie bola tak jak wtedy.. i w ogole wszystkie objawy mi mineły i tez sie martwie ;((


Mnie nie bolą już wcale a się nie martwię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
witsm was stwierdzialm ze bylam bym glupia jak bym wrocila do pracy a ta gadke powiedziala taka u nas laska po 40 masakra jej sie poprostu robic nie chce i juz wiec teraz poczuje co to robota a na grafik patrzy ze 100 razy dziennie!!!! !


Ciągle akcentujesz wiek koleżanek z pracy - pamiętaj że nie wiesz ile my mamy lat 😉 Może też po 40ce masakra? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
holi32 napisał(a):
witsm was stwierdzialm ze bylam bym glupia jak bym wrocila do pracy a ta gadke powiedziala taka u nas laska po 40 masakra jej sie poprostu robic nie chce i juz wiec teraz poczuje co to robota a na grafik patrzy ze 100 razy dziennie!!!! !


Ciągle akcentujesz wiek koleżanek z pracy - pamiętaj że nie wiesz ile my mamy lat 😉 Może też po 40ce masakra? 😜



Wanililia jakbys była po 40stce to bys nie skakała tak wysoko jak na zdjeciu 😁 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
guga napisał(a):
Dla zainteresowanych :

Na zgage Gaviscon w syropie !!!!
Mozemy go brac i mi bardzo pomogł...



Ja z tego skorzystam 🙂 a jest to na recepte czy nie?


Bez recepty... mietowe, niezbyt smaczne ale pomaga,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
guga jśli faktycznie będziesz miała cc to nas odstawisz z terminem bo cesarkę się robi chyba około 2 tyg przed planowanym porodem - tak mi się zdaje przynajmiej


Nie zawsze tak jest... czasami lekarze czekaja...bede pewnie na standby przez ostatnie dni ciązy i tyle... ech moze sie kregosłup naprawi do grudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj guga wątpie że ci sie kręgosłup naprawi cesarki z reguły robią tydzień przed planowanym porodem przynajmniej ja tak miałam ale i tak jestem za naturalnym 🙂
A tak wogóle dzień dobry coś spać nie mogę czekam aż sklep otworzą bo się ciastko francuskie chce nawet mi się w nocy śniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂

wczoraj cały dzień byłam zajęta. i wieczorem tylko przeczytałam wiele stron, które powypisałyście 😉 już nie miałam siły nic pisać.

a dzisiaj od rana mam dobry humor, jest piękna pogoda 🙂 i tak ma być 🙂 w końcu to "mój" dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry... 🙂

oj Ulka, objawy to ja mam....mdli mnie dalej, kibelek tez czasem porzytule... 🤢
Cycki tylko są mniej bolesne i brzuch jakby stanął w miejscu 🤨

Dziisja ide odebrać swiadectwo mojej siostry...powrót do przeszłosci 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki
Ja wstałam zjadłam śniadanko poczytalam co nieco i teraz idę poprasować a potem do nauki. Kurcze długi tydzień przede mną. Dopiero 29 mam wizytę a w weekend ostatnie egzaminy i juz bym chciała byc po i miec chwilke wolnego.
Dobra spadam bo się nie wyrobie potem miłego dzionka 🙂

PS.a piersi mnie bolą bardziej niż na poczatku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry wszystkim 🙂

Piekny dzien dzis jest choc niestety z tego co mowili w pogodzie dzis w Gliwicach ma byc 30 stopni 🙂 Wczoraj bylam na cwiczenia. Zauwazylam ze strasznie szybko sie mecze. To az nie podobno do mnie. Zwykle podnoszenie 0,5 kg ciezarkow bylo nie lada wyzwaniem dla mnie. Tez tak macie?

Co do piersi mam tak dziwnie raz bola i swedza a raz nie. Nie bardzo sie tym martwie 😁 w koncu mowili ze to naturalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Dzien Dobry wszystkim 🙂

Wczoraj bylam na cwiczenia. Zauwazylam ze strasznie szybko sie mecze. To az nie podobno do mnie. Zwykle podnoszenie 0,5 kg ciezarkow bylo nie lada wyzwaniem dla mnie. Tez tak macie?



ja też się szybko męczę. jak wcześniej chodziłam dosyć szybko, tak teraz jak idę z kimś to musi zwalniać dla mnie 😉 bo nie nadążam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...