Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam was!!!! Dzis nie pospalam za bardzo bo bratowa u mnie byla po jakies papiery zebym jej wydrukowala i mnie obudzila ale spoko nie ma zle!!!! ale nikt juz nie spi tu u nas w blokach bo jaka muzyke puszczaja na full !!!!! Dzis mam w planach koncercik bezplatny blue cafe i feel zobaczymy co to bedzie!!!!! Mam jedna taka laske w pracy co najbardziej na mnie zla bedzie taka ze zawsze kombinowala z grafikiem i z urlopami to teraz ma coz!!!!! i takie to jest!!!!! Ja jestem takim czlowiekiem ze nadal sie przejmuje robota masakra oby mi to z wiekiem przeszlo bo umre na stres po 50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja po małej przerwie ale zaległości nadrobione 🙂 chloe bardzo Ci gratuluje synka 🙂 i cieszę się że wszystko dobrze jak piszecie ze wszystko gra to wtedy optymizmem wieje i tez sie mniej strsuje ja mam wizyte 27.az o 20.30 ale to mysle ze szybko mi juz zleci bo weekendy tak uciekaja ze masakra 🙂

Ulka jak przeczytalam o Twoim szefie to rece opadaja ja bym sie juz z nim nie cyngolila skoro mowisz ze nie masz tam zamiaru wracac pierwsza 33 dni powinnas miec bez spóźnienia żadnego bo Zus to moze miec maly poslizg ale nie az taki, koniecznie sie wybierz do ZUS i ja osobiscie zglosilabym to tez do PIP niech sie typkowi nie wydaje ze jest wszechmocny nie wyobrazam sobie zeby od 3 miesiecy nie miec środków do zycia akurat cięzarne to mają swoje prawa a jak jest taki prymityw ze wydaje sie mu ze wszytsko moze, to niech sie nauczy.
Przeciez taka sytuacja to nawet moglaby miec miejsce w sadzie pracy z dodatkowym odszkodowaniem za stres dla ciężarnej ...... wielki biznesmen za 5 groszy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim 🙂
ale sobie dzisiaj pospalam, pewnie jeszcze był smacznie chrapała ale zostałam zaatakowana przez mojego psiaka i nie pozwoliła dłużej się wylegiwać hehe
widze że znowu pada buuu trzeci dzień prania nie moge wywiesić ,mam nadz że u was pogoda lepsza. śmigam zaraz zrobić śniadanko-tak mnie wzieło na frytki z serem w panierce mniiiiam chce któraś ? podziele się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam babiniec 🙃
ja dzis w pracy, ale powiem wam ze miasto tak wymarle w ten weekend ze 1 osoba byla narazie....

Dziekuje za gratulacje marika, i wszystkim ktorzy trzymali kciuki za nasze badania!! 🙂)) Teraz mozna powiedziec ze na prawde jestem szczesliwa i nie mam juz czarnych scenariuszy! Po prostu teraz juz na pewno bedzie dobrze 🙃 Myslimy teraz z mezem nad imieniem dla chopczyka, bo dla dziewczynki mielismy tylko 🙂 No i juz wiemy na jakie kolory pomalujemy pokoik. 2 sciany blekitne i 2 sciany niebieskie + jakies naklejki na scianach 🙂 🙂 Probuje wlasnie dodzwonic sie do zaufanego malarza i zarezerwowac termin na wrzesien ale cos nie odbiera. Wycztyalam w mamo to ja, ktora dostalismy w gratisowym zestawie, ze nalezy uzywac specjalnych farb dla dzieci!!! Nie slyszalam nigdy o takich,mam nadzieje ze w normalnej castormie da sie to kupic i ze bedzie jakis wybor kolorow:P Slyszalyscie w ogole o takich farbach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierwsze słysze ale wiadomo co rusz cos wymyślają nowego hehe ja za to słyszałam o farbach dla palaczy jak pomalujesz taką ścianę i zapalisz w pokoju to niby smród się robi straszny i juz w tym pokoju nie zapalisz hehehe masakra czego to ludzie nie wymyślą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczeta...

Guga dzisiaj była na pobraniu krwi...i jak byk na drzwiach było napisane : PACJENCI PRYWATNI I KOBETY W CIĄZY POZA KOLEJNOSCIA...
Jako ze były 4 osoby pomimi ze sie fatalnie bez sniadania czulam, postanowilam poczekac... tylko grzecznie zapytalam czy ktos w pomieszczeniu nie ma choroby wirusowej...a taka baba do mnie a''A BO CO?'' no to ja ze jestem w ciązy i chcialabym unikac ile mozna ... a ona popatrzyła na mnie jak na oszczany płot i mowi '' W CIĄZY PANI MOWI....JAKOS NIE WIDAC...A TAK W OGOLE TO POWINNI ZROBIC OSOBNE LABORATORIUM DLA CIEZARNYCH...''

kurde....za tydzień zaczyna sie 5 miesiac.... czy mam sobie kartke powiesic na szyje?
Nie chcialam naduzywac i bez kolejki tylko jedno pytanie a tu takie traktowanie od rana....
No nic, wyniki jutro, a robilam TSH, morfologie, cukier i mocz na białko i cukier...

Brrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

Dzis odebralam juz samochod z naprawy 🙂 wreszcie moge smigac swoim a nie zastepczym. Choc zastepczy nie byl taki zly, brakowalo w nim tylko radia i musialam komorke wlaczac zeby cos gralo.

Plan na dzis jest odpoczynek 😁 spacerek na ogrodek z Potworkiem (Agama Brodata). A wlasnie czy ktoras z was wie czy jaszczurkom obcina sie paznokcie? Potwor ma juz strasznie dlugie i strasznie nimi drapie, ale na zadnym forum nic nie pisali o obcinaniu.

Pozatym to wiekszosc z Was pisze ze sie uczycie i tym mnie zmobilizowalyscie. Zapisalam sie juz na egzamin z Solarisa 10. Mam go 25 Lipca wiec musze zabrac sie do roboty, jesli nie chce wyrzucic w bloto zainwestowanych pieniedzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ano uczymy sie uczymy... trzymajcie dziś za mnie kciuki bo dzis wieczorem egzamin z rachunkowosci mam... wrrrr boje sie i im dluzej sie ucze tym mam wrazenie mniej wiem....dodatkowo od wczoraj brzucholek mnie dołem kłuje ;/ i zaczełam sie martwic czy to oby ok bo tak ciagle bez przerwy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety Basia agame masz aleeeee Ci zazdroszczę. tez chciałam nawet byliśmy juz w sklepie oglądać-terrarium przygotowane w garażu stoi a tu lipa- zostajemy póki co w niemczech i jak na razie na jaszczórke nie mam co liczyć, a jeśli chodzi o te paznokietki to ja myśle ze przyciąć mozna-nie jestem specem ale w naturalnym środowisku pewnie by sobie je wycierała a tak za bardzo nie ma jak, ja bym przycieła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
rety Basia agame masz aleeeee Ci zazdroszczę. tez chciałam nawet byliśmy juz w sklepie oglądać-terrarium przygotowane w garażu stoi a tu lipa- zostajemy póki co w niemczech i jak na razie na jaszczórke nie mam co liczyć, a jeśli chodzi o te paznokietki to ja myśle ze przyciąć mozna-nie jestem specem ale w naturalnym środowisku pewnie by sobie je wycierała a tak za bardzo nie ma jak, ja bym przycieła 🙂

Dzieki wielkie za rade 🙂 Jak na Agame narazie nie ma szans to moze Gekon? Jest maly nie potrzebuje wielkiego terrarium i w razie powrotu do Polski latwo go przewiezc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...