Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
mi powiedzieli najpierw ze 9 Grudzien a teraz jednak okazuje sie ze 3 🙂 pewnie jeszcze wszystko moze sie zmienic 🙂


u mnie napierw byl 4.01 potem 31.12, a teraz 26.12! takze swieta pewnie w szpitalu... 😉


Teraz jestes z Nami i Cie juz nie wypuscimy nigdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
mi powiedzieli najpierw ze 9 Grudzien a teraz jednak okazuje sie ze 3 🙂 pewnie jeszcze wszystko moze sie zmienic 🙂


u mnie napierw byl 4.01 potem 31.12, a teraz 26.12! takze swieta pewnie w szpitalu... 😉


Teraz jestes z Nami i Cie juz nie wypuscimy nigdzie 😁


dokładnie ty juz nigdzie nie idziesz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
tez mam w domu pare ubranek dla dziewczynki, dała mi je kiedys przyszla teściowa, bo jej córka chciala te ubranka wyrzucic i zaraz tez wam wkleje cos słodziutkiego, ale te ubranka mam w piwnicy 2 worki duze a ona tez ma ze 3 w domu jeszcze, takze pewnie dostane ubranek ze mi szafy zabraknie


to dla dziewuszki masz juz komplet 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
witam witam!!!!!! U mnie z rana pogoda ladna sie zapowiada!!!! dzis mam wizyte u ginekologa musze wziac l4 ale nie wiem czy mi wystawi z wyprzedzeniem bo ja mam do jutra l4 a chcialam zaniesc nastepne dzis!!!! Musze isc do pracy i tak sie stresuje ze hej!!!! na szczescie jest jedna moja ulubiona kolezanka wiec jej sie nie boje ale posciemniam i kierownik!!!!! Wiecie co a moj drugi problem to taki ze mik strasznie wlosy wypadaja od miesiaca gdzies normalnie jestem zalamana masakra najbardziej podczas mycia wlosow garsc poprostu czarno az i podczas czesania druga taka garsc i jak pociagne za wlosy to mam w dloni tez jestem zalamana biore witaminy wiem ze mam tarczyce chora ale kurde jak mi tak teraz wypadaja i po porodzie beda to ja bede lysa!!!!


WITAJ HOLI!!!
Z TYMI WŁOSAMI TO MUSI COŚ BYĆ BO JA TEŻ "BĘDE ŁYSA" JAK TAK DALEJ PÓJDZIE 🙂 WIEM ŻE PRZY DŁUGICH WŁOSKACH ZAWSZE JAKIES WYPADAJĄ PODCZAS MYCIA I SZCZOTKOWANIA,ALE JA CO MYJE TO 2 PEŁNE GARŚCIE WŁOSKÓW MAM "WYLEŹNIĘTE" 🙂 MOŻE TO FAKTYCZNIE PRZEZ TE NASZE CHORE TARCZYCE???JUŻ SAMA NIEWIEM BO PRZECIERZ WITAMINKI BIERZEMY,ODŻYWIAMY SIĘ ZDROWO.
CO DO PRACY ,TO JA TEZ JUZ POWOLI NASTAWIAM SIE PSYCHICZNIE DO POWROTU OD 6 LIPCA, PO 2.5 MIESIĘCZNEJ LABIE,EHHH OBY TYLKO TE MOJE DOLEGLIWOŚCI USTAŁY A JAKOS DAM RADĘ. Z DRUGIEJ STRONY TO SZYBCIEJ NAM CZAS BĘDZIE LECIAŁ BO TAK W DOMU TO WLECZE SIĘ DZIEŃ ZA DNIEM 🙂
POZDRAWIAM SERDECZNIE I.....CZYTAM DALEJ MOJE"PORANNE ZALEGŁOŚCI NA FORUM" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
mi chodzą mrówki od środka, tzn wczoraj głownie, dzis jeszcze nic
pozatym troche obawiam urodzic w swieta tzn nie chciałabym urodzic w swieta co pewnie sie stanie na złosc. mam kolege urodził sie 24 grudnia w wigilie i zawsze dostaje tylko 1 prezent, pod choinke...słaabbo a na urodziny dostaje : wszystkiego najlepszego! takze pewnie ja tez bym kupywala dziecku jeden duży prezent ze niby podwojny i prawdziwych urodzin by nie miało dziecko, tak jak ten nieszczesny Adam..


Moj chrzesniak sie urodzil 2 Grudnia. 4 dni przed mikolajem wiec zawsze mu na urodzinki kupuje normalny prezent a z okazji Mikolaja jakis slodycz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
mi powiedzieli najpierw ze 9 Grudzien a teraz jednak okazuje sie ze 3 🙂 pewnie jeszcze wszystko moze sie zmienic 🙂


u mnie napierw byl 4.01 potem 31.12, a teraz 26.12! takze swieta pewnie w szpitalu... 😉


HEHE CHLOE ,TO PRAWIE TAK JAK I JA 🙂 MI DATA POMIĘDZY 15 A 23 GRUDNIA SIĘ WACHA TAK ŻE KTO WIE,MOŻE BĘDZIE"DZIECIĄTECZKO NA BOŻENARODZENIE" 🙂 FAJNIE TAKI PREZENT NA GWIAZDKĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia - ja juz wczesniej uczylam sie hiszpanskiego ale klopoty ze zdrowiem troche stanely na drodze a teraz to tak naprawde robie mega powtorzenie i zaczynam bardziej zaawansowany kurs domowy z serii Super Memo... tak z nudow i troszke na zlosc tesciowi bo kiedys mi dogadal ze tak jak on nie dam rady z hiszpanskim.. 😮.
niby dlaczego skoro ang, norweski znam...no nic, wracam do nauki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
mi chodzą mrówki od środka, tzn wczoraj głownie, dzis jeszcze nic
pozatym troche obawiam urodzic w swieta tzn nie chciałabym urodzic w swieta co pewnie sie stanie na złosc. mam kolege urodził sie 24 grudnia w wigilie i zawsze dostaje tylko 1 prezent, pod choinke...słaabbo a na urodziny dostaje : wszystkiego najlepszego! takze pewnie ja tez bym kupywala dziecku jeden duży prezent ze niby podwojny i prawdziwych urodzin by nie miało dziecko, tak jak ten nieszczesny Adam..

mojej kuzynce urodzila sie corcia 24 grudnia i ona robi tak, ze tydzien szybciej wyprawia jej urodziny i prezenty, a w swieta normalnie drugi prezent 🙂 i nie jest poszkodowana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,moja polwica urodzil sie 24 grudnia i jakby tego bylo malo dostalna imie adam, wiec zarowno urodziny i imieniny ma w wigilie, mowi ze teraz to sie przyzwyczail alejak bylmlodszy zawsze czul zal bo jego swieta zawsze byly na dalszym planie niz wigilia, zdarza sie od kiedy nascie lat mial ze co niektorzy zapominaja o nim....wiec ja nie chce by malenstwo tez tak mialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
cwaniary a ja biedulka zostaje dalej w przedziale 30.12.2011 -2.01.2012 Chloe juz nas ładnie odstawiła 🙂
ale niech malenstwo samo decyduje zeby pozniej nie mówił/a ze najmłodszy/a w klasie 😉


nic się nie martw jesteśmy we dwie a może będzie wcześniej a może trzeba będzie do styczniówek się pakować 🙂 zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Basia - ja juz wczesniej uczylam sie hiszpanskiego ale klopoty ze zdrowiem troche stanely na drodze a teraz to tak naprawde robie mega powtorzenie i zaczynam bardziej zaawansowany kurs domowy z serii Super Memo... tak z nudow i troszke na zlosc tesciowi bo kiedys mi dogadal ze tak jak on nie dam rady z hiszpanskim.. 😮.
niby dlaczego skoro ang, norweski znam...no nic, wracam do nauki 🙂


aaaa ja chodzilam do szkolki przez rok ale nic sie nie nauczylam bo choc pisali ze bedzie to kurs konwersacyjny to caly po Polsku 😞
Tez sobie kupilam super memo 🙂 ale jestem na pierwszej plytce z 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MY JUZ "TACY" JESTEŚMY .... JA I DZIDZI 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/ss850175.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/7196/ss850175.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/ss850174.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7074/ss850174.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...