Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ulka nie przejmuj sie rodzicami i tesciami. Ja mialam podobnie i powiedzialam im ze jak im nie podoba to wcale nie musza przychodzic na slub. Skoro dla nich fotograf jest za drogi to niech sie to zdjec nie ustawiaja. A jak jedzenie im nie zasmakuje to niech jada do domu i sobie sami cos ugotuja. Przestali juz mi mowic co i jak. Po moim slubie przynajmniej moja siostra miala prosciej bo jej sie juz nie wtracali chyba ze ona poprosila.

Pamietaj to jest Wasz dzien i Wy jestescie w tym dniu najwazniejsi. W dniu slubu zaloze sie ze jak wyskoczysz w sukience to rodzice i tesciowie sie rozplacza. Wszystko sie uda bo wyscie sami to zaplanowali. W ostatecznosci mozesz im powiedziec to co ja. Jak sie nie podoba to prosze bardzo nie przychodz. Glowa do gory oni tez sa zestresowani 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki, zrobię dziś owocową sałatkę 🙂 wczoraj robiłam zapiekankę z makaronem z nudów tylko siedzę i wymyślam a potem się objadam- mąż oczywiście zachwycony- gęba mu się śmieje jak przychodzi po pracy...muszę wam powiedzieć że też chyyyba zaczynam czuć ruchy wieczorem jak sie położę to nie czuję kopniaków tylko takie łaskotanie od środka przy pępku-jakby mnie maluszek gilgotał rączkami do tego stopnia ze się sama do siebie śmieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulka mysmy placicli za fotografa ponad 2 tys i to po znajomosci, bez kamerzysty wiec Twoj w cale nie jest jakis strasznie drogi, a zdjecia rzeczywiscie oryginalne. i to jest wasza pamiatka na cale zycie!!)
moja mama tez jest zrzeda ale na dzien slubu jakos sie hamowala 😉

ja dzisiaj rano w ogole odchodzilam od zmyslow, bo od wczoraj nie czulam laskotania maluszka!!! i dzis zrobilam sobie usg i pieknie fikal, wiec nie wiem co to jest grane z tym laskotaniem....... 🤢 czy to w ogole byly juz te ruchy czy mozna naciagajaca sie skora??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Ulka to czeka cie wydarzenie będzie dobrze niczym się nie stresuj!!!! To wasze swieto!! Czekamy na wiesci jak bedziesz juz po!!! chloe no nie wiem sama jak to z tymi ruchami ja jeszcze ich nie czuje!!!! heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dzis na obiadek szykujecie ja w domku siedze czekam na meza mam kasze gryczana fasolke i jajeczka do tego mniam mniam mialam robic leczo ale stwierdzilam ze jutro zrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny.u mnie sprawa wygląda tak.rozmowa była.zaprowadziłam dziecko do rodziców i usiadłam na łóżku.mąż na przeciwko.patrzyliśmy sobie w oczy i zaczęłam od najważniejszego. 'masz dwa wyjścia;albo przestajesz pić i masz rodzinę albo droga wolna i możesz wyjść.' oczywiście wszystko mu wypomniałam ale bardzo spokojnie i poważnie.wziął sobie wszystko do serca.idziemy na wesele 23 lipca i oczywiście powiedziałam ze on jedzie w tamtą stronę i prowadzi z powrotem. najwyżej może napić się szampana na początku.a on do mnie tak; i mam nic nie pić całe wesele??- tak.albo nie pijesz albo nie jedziemy.była też chwila ciszy, w której było widać intensywne myślenie mojego małżonka.przypomniałam też o poprzedniej szansy ,gdzie umówiliśmy się tak ze nie będzie pił w tygodniu a w weekend może się napić.nie na umór ale niech tam.myślałam że to coś da ale niestety po 5 dniach zaczął znowu pić codziennie. aż do tej pory.chyba czasami potrzeba punktu zwrotnego żeby znaleźć dobrą drogę...przepraszał i to się nigdy nie powtórzy i nie wiem co mi się stało i kocham Cię i chcę z Wami być i nie będę pił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na razie się nie cieszę bo wiem że będzie mu trudno i ja sama będę musiała być twarda i muszę być dla niego opoką, matką i żoną.ale jestem dobrej myśli.nie dopuszczałam do głowy innej opcji tylko ciekawa byłam jak on na tak radykalne zmiany zareaguje...czy nie będzie stawiał jakichś swoich żądań albo czy po prostu nie powie że nie ma takiej możliwości,że pił nie będzie wcale.w sumie to tego też się trochę bałam...że zmiękne...oczywiście mnie przytulił i się poryczałam jak głupia ale cóż. nawet mi sie wydawało jakby łezka mu poleciała tylko ją ukrył szybciutko...w nocy obydwoje chyba myśleliśmy dużo bo się raz nawet nie przytuliliśmy...rano dopiero...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
na razie się nie cieszę bo wiem że będzie mu trudno i ja sama będę musiała być twarda i muszę być dla niego opoką, matką i żoną.ale jestem dobrej myśli.nie dopuszczałam do głowy innej opcji tylko ciekawa byłam jak on na tak radykalne zmiany zareaguje...czy nie będzie stawiał jakichś swoich żądań albo czy po prostu nie powie że nie ma takiej możliwości,że pił nie będzie wcale.w sumie to tego też się trochę bałam...że zmiękne...oczywiście mnie przytulił i się poryczałam jak głupia ale cóż. nawet mi sie wydawało jakby łezka mu poleciała tylko ją ukrył szybciutko...w nocy obydwoje chyba myśleliśmy dużo bo się raz nawet nie przytuliliśmy...rano dopiero...


To super ze juz po rozmowie i polowa drogi za Toba. Teraz tylko on musi dotrzymac slowa. Trzymamy kciuki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloo 🙂 ja wracam do swiata zywych po przeziebieniu zatok.... ciezka sprawa ale juz jestesmy prawie cali i zdrowi 🙂 dziewczyny powiedzcie mi bo jestescie troszke do przodu na połówkowe juz byłyście idziecie??? bo niby tak miedzy 18 a 22 sie robi jak tam u was z tym połówkowym ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
heloo 🙂 ja wracam do swiata zywych po przeziebieniu zatok.... ciezka sprawa ale juz jestesmy prawie cali i zdrowi 🙂 dziewczyny powiedzcie mi bo jestescie troszke do przodu na połówkowe juz byłyście idziecie??? bo niby tak miedzy 18 a 22 sie robi jak tam u was z tym połówkowym ?????


ja mam isc na koniec 22tc na polwkowe, wiec sobie jeszcze zaczekam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka TY sie tak nie stresuj bo masz cudnego lokatora ktory to czuje i daj na luz ja wiem ze cieżko ale lepiej jak beda leciec jakies teksty odpyskuj a nie tłum tego w sobie ja tez mialam nerwowe przed ślubem a jak w piatek wybuchlam i sie tak zryczałam ze w sobote mialam od rana tak spuchniete oczy od tego ryczenia ze masakra -pamietaj to Twoj dzien i reszta a jak sie nie podoba to:

obenosc nie obowiązkowa 🙂

Asia- moze w końcu Cie zrozumie ...powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wasze wsparcie naprawdę dużo daje 🙂 proponowałam mu poradnię lub lekarza ale na razie nie chce więc zobaczymy jak sobie będzie dawał rade.
a co do połówkowego usg to ja miałam w 17 tyg państwowo i nie wystarcza mi bo nawet nie wiem ile dziecko waży a miarę sobie sama znalazłam i nawet nie wiem czy to to. facet tylko powiedział że nóżki rączki są serce bije i wody płodowe w normie.wszystko.więc idę prywatnie w połowie 19 tyg. i tak idę po zwolnienie więc usg też zrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego myślenia o mężu zapomniałam co przeczytałam...ULA- przed weselem to każdy tak ma. to jest tak że rodzice chcą dla swoich dzieci jak najlepiej i choćby nie wiem jak było dobrze i tak nerwowo coś znajdą.powiedz im że wiesz że oni też się denerwują ale to jednak Ty będziesz w centrum uwagi paradować w białej sukience na trzeźwo a dla Ciebie i tak jest wszystko wspaniałe bo jest Twoje ciężko zapracowane 🙂 to jak z moim kotem.na początku nikt nie chciał kota w domu a teraz wszyscy się nim chwalą i go uwielbiają 🙂 na przymiarkę albo do pomocy w wiązaniu weź koleżankę i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...