Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rubi no nie bardzo mogę jeść własnie zjadłam tak na siłę żeby nie zemdlec przypadkiem. Ale koszmar jakiś. Nie wymiotuję ale tak mi nie dobrze ze łooooj

Ulcia a Ty idx kobito się zrelaksuj bo dostaniesz kręćka. A w sprzątaniu niech ktos Ci pomoże w końcu w ciąży jestes i bez tego masz dużo stresów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJJ FAJNIE WIEDZIEC ŻE KAŻDA Z NAS MA TE "KUDEŁKI NA BRZUSZKU ",MOJE TEZ CORAZ OBFITSZE 🙂 ŚMIESZNIE TO WYGLĄDA.A BRZUCHOLEK ROSNIE I ROSNIE ALE TEŻ W SPODENKI SIE MIESZCZE ...I LEŻĄ JAK ULAŁ-RURKI JASNE TYLKO JE POD BRZUSZKIEM ZAPINAM.CIESZE SIE BARDZO BO BAŁAM SIE ŻE ODRAZU PRZYTYJE WSZĘDZIE A MAM LĘKI ŻEBY NIE BYC "OLBRZYMKOM"-BO CO JAK CO ALE MAM TENDENCJE DO TYCIA 🙂 ALE NARAZIE CIĄGLE TAK SAMO Z WAGĄ 🙂 JUTRO RANO WIZYTA W SZPITALU,BADANIA I CHYBA O USG POPROSZĘ TAK ŻEBY ZOBACZYC JAK MALUSZEK SIE MIEWA. ZAPYTAM WAS BO ZANIEPOKOIŁO MNIE DZISIAJ COS......A MIANOWICIE JAK POSZŁAM DO KIBELKA TO TAKI DZIWNY ŻÓŁTY NIBY ŚLUZ NIBY NIEWIEM MI WYLECIAŁI I 3 KROPELKI TAKIEGO BIAŁEGO.NIC MNIE NIE BOLI NIE SWĘDZI I NIE MAM ŻADNEGO ZAPALENIA A MIMO TO TAKIE COŚ.CZY MOŻE KTOŚ MIAŁ COŚ TAKIEGO?BO NIEWIEM CZY POWINNAM SIE OBAWIAC ŻE TO NP,COŚ SIĘ DZIEJE???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
mi sie juz duphaston skonczył i nie biore od kilku dni i ciągle mam taki biały śluz i uczucie jakbym miała mokro w majtach, myslałam ze to przez duphaston a tu jednak nie, i jedyne co mam to wlasnie codzienne uczucie ze sie zeszczałam w majty!

ULKA to ja tez mam codziennie"mokro"czasem az tak ze przez wkładke hig. mi przecieknie.ale ja nie biore żadnych leków a te czopki z progesteronem to 3 tyg.temu juz odstawiłam i niewiem czemu tak sie dzieje.przecierz na 100% problemów z "nietrzymaniem moczu" nie mam 🙂 i bądz tu babo mądra 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ale napisalyscie znowu duzo hhehe!!!1 Co do brzuszka to u mnie wszyscy raczej widza wiec sie ciesze a chodze tak samo w obcislych bluzkach zeby bylo widac tylko tych ruchow maluszka nie czuje kazdego wieczoru mam nadzieje ze jak sie klade to bede czula zobaczymy dzis!!!!! ciesze sie ze wszystkim sie nam tu uklada!! ja w swoje ciuchy z przed ciazy sie w ogole nie mieszcze chodzi o spodnie!!! Dzis przyszly mi butelki z aventu i sa takie jak u mojej siostry w aptece naprawde kochane!!! hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 a jakie zamówiłaś te butelki avent bo mi też dzisiaj przyszły do domu ze szczotką i smoczkiem i 4butelki= 2x125 i 2x 260 może mamy takie same 🤪
Ulka jak czytam te twoje posty to nie mogę ze śmiechu 😁 sweter na brzuchu jesteś dobra 😁
CANDYNS nie chce cię straszyć ale jak ja odstawiłam na 3 tygodnie luteine dopochwowo to później miałam żółtawą wydzielinę i okazało się u gina że mam małe rozwarcie 😮
więc znowu biorę luteine... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki przez te włoski to głupio mi goły brzuch pokazywać, bo się wstydzę ☺️ może coś z nimi zrobić?brzuchol mam wydaje mi się duży, ale i tak znajoma do mnie, że myślała, że przytyłam... 😁
więc poszło też w bioderka 🙂 a co tam... w końcu ciąża... dalej mnie swędzi... lekarka do mnie, że dzięki Bogu, bo miała podejrzenie, że to różyczka. 😲 aż mi się gorąco zrobiło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tej wydzieliny o której pisano poprzednio to powiem, że miałam tak prędzej, ale myślałam, że to normalne w ciąży, a teraz mnie swędzi i piecze. Używałam wkładek higienicznych za każdym po "siusiu" przemywałam wodą z płynem do higieny intymnej, bo myślałam, że tak powinno się robić. Ku mojemu zaskoczeniu robiłam źle. Moja gin powiedziała, że właśnie w ten sposób zabijamy naszą florę bakteryjną, która odpowiada za utrzymanie wszystkiego w normie, czyli zakaz używania przez ten czas wkładek i podmywać się max 1-2 dziennie do czasu aż cała sytuacja się unormuje. Niestety nasze hormony dają nam we znaki. Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczyny moje kochane!!! ranek u mnie zapowiada sie upalnie!!! nawet oki bede i tak w cieniu!!! Ja juz po sniadanku i ide do dentysty sie przejsc zobaczyc jaki mam stan zebow na dzien dzisiejszy!!! hehhe no a tak poza tym to nadal nie czuje ruchow wiem wiem musze czekac bo to tak moze byc ale sie martwie ani jednego kopa nic!!! moze dzis namowie meza jak ULKA namowila i moze kopnie!!!!!
PAMMAT ja mam tylko mala i duza butelke zamawialam z allegro za 19.90 plus przesylka 10zl to i tak sie mi oplacalo fajne te butelki az sie juz dzidzi chce nakarmic heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja dzisiaj trochę niewyspana, mąż rano na szkolenie pojechał (szczerze mówiąc trochę za mnie 🙂 ) wcześniej wstał, a późno się położyliśmy, w dodatku burza w nocy była i koty mi szalały całą noc, myślałam, że je zamorduję...
Chloe, tak mają koty w burze? Masz jakieś pomysły, co zrobić, żeby w nocy spały? Idzie szału dostać 😠
Pammat śpiochu wstawaj, zdjęcie brzucha wstawiłam... Mam wrażenie, że pierwszy jest większy od drugiego...
Kasiunia ja na początku ciąży miałam jakieś zapalenie, nawet antybiotyk brałam..Teraz już jest ok, ale ponad miesiąc z tym walczyłam. A myję się teraz szarym mydłem, bo gin mówił, że płyny mogą podrażniać w ciąży..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odnośnie tych infekcji polecam Lacibios można stosować w ciąży. Sama jak tylko mam podejrzenie to od razu łykam. Ja tez juz po sniadanku i Holi dalej tak samo jak ty nie czuje ruchów. Kurcze chyba wszystko przez to łożysko na przedniej ścianie. Szykują mi się badania na krzywą cukrzycową nie wiem jak dam rade wypić tę glukozę. Nie cierpię słodkiego nawet kawy i herbaty nie słodzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
ja właśnie wróciłam z pobierania krwi 35zł mnie to kosztowało tak mi się beznadziejnie wkuła że cała ręka mnie boli masakra. Po za tym słońce zaczyna szaleć. Jeśli chodzi o upławy ja też mam duże u mnie wykrył nadżerkę która będę musiała leczyć po porodzie.
Ulka ten sweter na brzuchu the best przynajmniej dzidzi w zimie będzie cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki 🙂 piszecie o słoneczku mmm u nas dzisiaj pochmurno i widze mokro, moze juz nie bedzie padać.
Ulka-u nas jest wręcz odwrotnie.maluch buszuje bardzo często a mojemu dopiero 2 razy udało się poczuć kopniaka, ostsatnio nawet powiedział ze nasza dzidzia go nie kocha bo jak kopie a on przykłada ręke to od razu cisza hehe powiedziałam mu że widocznie on je uspakaja bo co miałam powiedzieć hehehe
odtatnio męczą mnie dziwne sny-którys raz z kolei śniło mi się że nagle rano dowiaduje się ze dziś wigilia a ja prezentów nie mam i załamka hehehe dziwne to takie bo do Świąt jeszcze daleeeko ale wexme te sny poważnie i prezenty juz pokupuje w październiku hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzuszki 🙂

Piekne foty od rana do podziwianai 🙂
Guga idzie na TARG 🤪 🤪 🤪 🤪 nie byłam na takim prawdziwym od 10 lat 🙂
Milego kochane ide golic strzeche z nog... na brzuchu futra nie ruszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Odnośnie tych infekcji polecam Lacibios można stosować w ciąży. Sama jak tylko mam podejrzenie to od razu łykam. Ja tez juz po sniadanku i Holi dalej tak samo jak ty nie czuje ruchów. Kurcze chyba wszystko przez to łożysko na przedniej ścianie. Szykują mi się badania na krzywą cukrzycową nie wiem jak dam rade wypić tę glukozę. Nie cierpię słodkiego nawet kawy i herbaty nie słodzę

Ja również to łykam profilaktycznie co drugi dzień kapsułkę, ponieważ po szpitalu, gdzie faszerowano mnie antybiotykami podłapałam grzybicę, więc wolę dmuchać na zimne. A w ciąży to ponoć normalne, że ciągle coś, to chyba wina hormonów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...