Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
Dobry wieczór 🙂 czy któraś z Was zna już płeć? 🙂))

No juz pare dziewczyn zna, ale to nic pewnego do momentu jak sie urodzi i sie zobaczy na wlasne oczy:-D
Mi pokazywalo, ze bedzie dziewczynka... Zobaczymy czy sie sprawdzi 🙂

Dobrej nocki pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
hej hej
a u mnie nic się nie zmieniło. Dzień jak każdy.
Kupujecie dla maluchów swoich rzeczy w lumpeksie?


wiele osob kupuje, pewnie dobrze robia i duzo zaoszczedza, ale my sie nie mozemy przelamac jakos. sobie nigdy nie kupilam nic w lupku, wiec dziecku tez mi tak dziwnie... poza tym u nas jakos nie ma za wiele takich sklepow, a jak sa to jakies takie brzydkie i nie ufam im.....
kupujemy na wyprzedzach w sklepach, np body za 10zl, spioszki za 15....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawno mnie nie było... Podczytywałam Was, ale nie miałam już jak coś napisać... Dziewczyny mam problem, boję się, że to cholestaza. Mam od poniedziałku wysypkę, na rękach, nogach, brzuchu.. Swędzi niemiłosiernie, szczególnie wieczorem. Myślałam, że to uczulenie na nektarynki, bo nałogowo je wcinam. Ale dzisiaj tylko rano zjadłam, a wysypało mnie znowu...Co robić? kurcze, no!!! wiecznie coś mi się dzieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przy cholestazie zdaje się jeszcze puchnie i ma się wysokie ciśnienie. NAjlepiej idź do lekarza żeby określił czy to tylko uczulenie czy nieprzypadkiem jakas choroba zakaźna :/
Oby tylko uczulenie. Spróbuj wypić wapno i zobacz czy coś pomaga bo własnie wapno jest nauczulenie ale njalepiej idź do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja wstałam dziś wcześniej, bo spać nie mogę. Wczoraj wieczorem poczułam dzidzie 🤪 🤪 🤪 To było bardzo delikatne, ale nawet mąż poczuł, więc pukaliśmy po brzuszku, przykładaliśmy dłonie, nasłuchiwaliśmy i cieszyliśmy się jak dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki 🙂
alee sie u was dzieje ostatnio, u nas bez zmian praca,dom i tak w kółko
nie moge doczekać sie urlopu no i wyzyty u mojej gin moze tez uda sie zobaczyć płec naszego szkraba-tak bardzo chciała bym juz wiedzieć 🙂 mamy chyba małego broja bo jak na swój tydzień nieźle kopie i to kilka razy dziennie 🙂

Ulka-jeszcze 3 dni 🙃 o której ceremonia????? pewnie wszystkie w tym dniu bedziemy myślały tylko o tym wydarzeniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny,ale Wy to jesteście na prawdę SUPER. my przetrwaliśmy pierwszy dzień bez alkoholu. kręcił się i kręcił,nie wiedział co ze sobą zrobić.najpierw pojechał gdzieś z moim tatą (w ramach zajęcia jakiegokolwiek) a później wieczorem nie mógł znaleźć sobie miejsca.na zapytanie czemu jeszcze nie śpi odpowiedział ; bo jestem trzeźwy. spać też nie mogłam i czychałam na niego czy się nie zaszyje gdzieś w innym pokoju w którym ma zwyczaj palić i ukradkiem nie wypije piwa.poszłam spać po 1 w nocy i jestem padnięta. staram się być miła i pokazać mu,że doceniam jego staranie. raz zajrzałam do tego pokoju gdzie pali(myślał że śpię bo drzemkę złapałam) a on siedział i grał na telefonie. więc mu powiedziałam ze im dłużej tu siedzi tym bardziej mu nie wierzę.uśmiechnął się tylko i zaraz wyszedł.nic nie czułam więc raczej nie pił.póki co dam mu szansę.gdyby mu się (nie daj Boże) noga podwinęła to już nie będzie innej opcji jak poradnia i lekarz.dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie to dla mnie bardzo dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello brzuszki kochane!!! fakt ile nadrabiania a ja wczoraj byłam tu o 14 i już tyle napisałyście!!!! wiecie co do lumpków to ja kupowałam zawsze dla siebie i prałam i było ok!!!! dla dzidzi też będę kupować w taniej odzieży z tym że te pierwsze ciuszki dostanę a jak nie to też mam ochotę zamówić na allegro tą pakę dla chłopczyka nie dużo to wychodzi a dużo ciuszków i przepiękne i orginalne!!!
Ulka czyli ty za parę dni uroczystość co super będzie dobrze!!!
MELISKA ale ci fajnie poczułaś już ruchy ekstra a ja jeszcze nic kompletnie zaczynam się martwić!!! do ginekologa dopiero idę 19 lipca hm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Ja wstałam dziś wcześniej, bo spać nie mogę. Wczoraj wieczorem poczułam dzidzie 🤪 🤪 🤪 To było bardzo delikatne, ale nawet mąż poczuł, więc pukaliśmy po brzuszku, przykładaliśmy dłonie, nasłuchiwaliśmy i cieszyliśmy się jak dzieci 😁

MELISKO-JAK FAJNIE!!!TO OBYDWIE W TYM SAMYM CZASIE "POCZUŁYŚMY"NASZE MALUSZKI 🙂 JA TEŻ WCZORAJ WIECZORKIEM 🙂 TYLE ŻE MÓJ MĄŻ NIC NIE POCZUŁ,BO JAK PRZYŁOŻYŁ REKE DO BRZUSZKA TO MALUSZEK PRZESTAŁ "PRZEPŁYWAĆ" .ALE UCZUCIE NAJPIEKNIEJSZE NA ŚWIECIE 🤪 POZDRAWIAM CIEPLUTKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Asia super to dopiero pierwszy dzień ale od czegoś się zaczyna będzie coraz lepiej!!!! musisz czuwać!!!! Ulka jak zaczepiam małego mojego i nic głaskam naciskam poruszam się i nic kurde bllleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla pammat spóźnione najlepsze życzenia 🙂 zdrówka dużo dla Ciebie i dzieciątka Twojego ,co byście do końca ciąży tylko na wizyty kontrolne jeździć musiały.uśmiechu dużo odpoczynku i radości, udanych zakupów dzidziowych i krótkiego porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ULKA,NIE PRZEJMUJ SIE RODZICAMI!!W KOŃCU TO "WASZ"DZIEŃ I NIKT INNY NIE MA PRAWA DYKTOWAC WAM CO I JAK.MA TO BYĆ ŚLUB "WASZYCH MARZEŃ"I KROPKA!!! JA NIEPOZWOLIŁAM RODZICOM SIĘ WTRĄCAĆ CHOC PRZEZ CHWILE "MAMUŚKI" COS PRÓBOWAŁY :p BEDZIE DOBRZE I JUŻ NIEMOGE SIE DOCZEKAĆ TWOICH RELACJI JUZ"PO" 🙂 3MAJ SIE CIEPŁO-AHA TEN STRES PRZEDŚLUBNY JEST STRASZNY,ALE ZOBACZYSZ SAM DZIEŃ BĘDZIE NAJWSPANIALSZY,I SPOKOJNY :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...