Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam was brzucholki moje slodkie!!!! Moja dzidzia nie dala o sobie znac w nocy i rano teraz wstalam i zobaczymy jak sie to potoczy za dnia!!!!
MELISKA myśle faktycznie ze to juz to!!!! OBY
Ciekawe jak tam ULCIA na pewno dala rade!!!!
Ja teraz dopiero wstalam ale mi sie pospalo ale kregoslup boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
witam was brzucholki moje slodkie!!!! Moja dzidzia nie dala o sobie znac w nocy i rano teraz wstalam i zobaczymy jak sie to potoczy za dnia!!!!
MELISKA myśle faktycznie ze to juz to!!!! OBY
Ciekawe jak tam ULCIA na pewno dala rade!!!!
Ja teraz dopiero wstalam ale mi sie pospalo ale kregoslup boli


wczoraj poczułam pierwsze bulgotanie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się wczoraj pokłóciłam z mężem 😞 z imprezy wyszliśmy razem, ale po drodze się pokłóciliśmy i do domu wróciliśmy osobno. on jakieś 15 minut po mnie. i nie przyszedł do sypialni tylko poszedł na górę do pokoju z tv i tam najpierw oglądał tv a potem poszedł spać. a dzisiaj jeszcze do mnie nie przyszedł i nie przeprosił. a już 2 godziny nie śpi. a ja ryczę. wyglądam już jak królik, oczy czerwone zapuchnięte. ale cały czas ryczę 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a ja się wczoraj pokłóciłam z mężem 😞 z imprezy wyszliśmy razem, ale po drodze się pokłóciliśmy i do domu wróciliśmy osobno. on jakieś 15 minut po mnie. i nie przyszedł do sypialni tylko poszedł na górę do pokoju z tv i tam najpierw oglądał tv a potem poszedł spać. a dzisiaj jeszcze do mnie nie przyszedł i nie przeprosił. a już 2 godziny nie śpi. a ja ryczę. wyglądam już jak królik, oczy czerwone zapuchnięte. ale cały czas ryczę 😞 😞 😞 😞 😞


Agus...a o co poszło...wiem jak sie czujesz bo ja miałam CICHE dwa dni i tez popłakałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wypił trochę za dużo. i nieładnie się do mnie odezwał. on nie pije często ale jak wypije to jest innym człowiekiem. on mówi, że to ja go prowokuje, bo to mu mówię źle to źle. ale to nieprawda. jest innym człowiekiem jak wypije. i nie ma wtedy do mnie szacunku. kocham go nad życie. takich sytuacji w ciągu naszych 5 lat bycia razem było kilka. a teraz poszedł do sklepu po papierosy. i nie przeprosił. a ja już czasem się zastanawiam czy to ma jakiś sens. bo ja mam dość takich sytuacji. jest ich niewiele ale są. poza nimi jest dla mnie dobry, miły, uwielbia mnie, kocha. ale mi to chyba nie wystarcza. ja nie chce się kłócić.
i nawet poważnie się zastanawiam nad złożeniem pozwu o rozwód jutro. bo wczoraj trochę przegiął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
mnie tez czasami moj wyprowadza z rownowagi ze mam ochote sie spakowac i wyjsc, ale nigdy nie robie tak zeby pojsc spac pokłoconym, on potrafi-ja nie bo nie usne, byly czasy ze go biłam w nocy, ze co ty sobie wyobrazasz, myslisz ze pojdziesz spac? , dusilam go w lozku ..haha i jak mnie tak trzymal za nadgarstki i sie silowalam to mi zlosc przechodzila, wiec wspolczuje, to jest najgorsze takie nie odzywanie sie, ja mam najwiekszego nerwa wtedy i tak nie potrafie zaczepiam go, prowokuje klotnie, lub staram sie z nim bic to mnie mocno trzyma i mi przechodzi inaczej nie moge


ja też nie potrafię isć spać pokłócona i takiej sytuacji jeszccze nigdy nie było. zawsze robiłam tak jak Ty Ula 😜 ale wczoraj powiedziałam sobie "dość".

Ula ale Ty masz sobie nie zadręczać głowy moimi problemami, dzisiaj Twój drugi wielki dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnie z tym pozwem rozwodowym.....sa gorsze i lepsze dni..sama to wiem 😮 bo nie tak dawano jak przedwczoraj myslalam nad tym, jak to bedzie byc samotna matka...jak wezme rozwod przez tescia... 🥴
Powiedz mu na spokojnie ze takie teksty Cie bardzo rania i powoli zabijaja milosc do niego... 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...