Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam wizyte 27go i też się już nie mogę doczekać. Mam nadzieję że lekarz powie że już napewno Lusia. Wcześniej bardzo chciałam synka ale jak na prenatalnych mi powiedzieli że na dziewczynkę wygląda to jakoś tak się nastawiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko gratuluję córeczki 🙂
A co do tych relacji wizytowych to ja też jestem jak najbardziej ZA 🤪

Mój synek na ostatnim usg pokazał,że ma długie nogi i muszę przyznać, że zaczyna z nich korzystać 😉
Kopie już tak mocno, że dzisiaj nad ranem mnie obudził i jak położyłam rękę na podbrzuszu to czułam jego kopnięcia 🤪 🤪 🤪

Buziale brzucholki 😘
Idę popatrzeć na tęczę 🙂
Bo u mnie znowu pada, a słońce nadal świeci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolejna szczęśliwa mama zna płeć swojego maleństwa-gratuluje Słoneczko córeczki 🙂
ja na USG wybieram się za około 2 tyg tak że tez doczekac sie juz nie mogę-tak bardzo chcieli byśmy synka ale jeśli nasz synuś okaże się byc dziewczynką to będziemy pewnie równie szczęśliwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM WITAM.
ZNOWU MIAŁAM DZIEŃ PRZERWY I TYLE ZALEGŁOŚCI W CZYTANIU 🙂
ULCIA JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!WIDZISZ DAŁAŚ RADE,WSZYSTKO SIE UDAŁO I TEN CAŁY STRES "PRZEDŚLUBNY"I ŁZY TO JUZ TYLKO WSPOMNIENIE 🙂 JAK I KOLEŻANKI PISAŁY CZEKAMY NA FOTECZKI 🙂
CO DO ZAŚW.OD KSIĘDZA TO WASZ PAPIEREK MACIE SCHOWAC SOBIE I NIE ZANOSIC NIGDZIE.TO JEST WASZE 🙂 W URZĘDZIE JESZCZE DOSTANIECIE KOLEJNE PAPIERKI ALE TO OKOŁO 7-10 DNI SIE CZEKA Z TEGO CO PAMIETAM .
SŁONECZKO123 GRATULACJE!!!NO NARESZCIE KOLEJNA DZIEWCZYNKA BĘDZIE BO JAK NARAZIE TO SAME CHŁOPAKI U NAS 🙂
MI ZNOWU KURKA PAKA PO TYGODNIU "NORMALNOŚCI" WRÓCIŁY OD PIATKU "WYMIOTY" I MECZA MNIE WIECZORAMI BAAAARDZO 😞 I ZNOWU MAM STRES BO SŁABO MI I SZARPIE BEBESZKI.
MALUSZEK ZA TO CORAZ BARDZIEJ SZALEJE SOBIE.UPODOBAŁ SOBIE MIEJSCE POD LEWYMI ŻEBRAMI I TAM ZAZWYCZAJ SOBIE JEST. TAK LUBIĘ GO CZUĆ 🙂 MAŁY PŁYWACZEK KOCHANY 😜
TROSZKE ZMECZENIE MNIE DOPADA ,WIEC ŻEGNAM WAS DROGIE DZIEWCZYNKI,ŻYCZĘ SPOKOJNEJ NOCKI I DO USŁYSZENIA JUTRO 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam nadzieję że jutro uda mi się zmężem pojechać na wizytę jak mi wcześniej do pracy nie ucieknie na 5 latek zapytał dzisiaj skąd mam dzidzi w brzuchu to mąż tłumaczył na przykładzie pszczółek tłumaczył po czym synek stwierdził że mam szlaufa w brzuchu czyli pęowine 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
a ja mam nadzieję że jutro uda mi się zmężem pojechać na wizytę jak mi wcześniej do pracy nie ucieknie na 5 latek zapytał dzisiaj skąd mam dzidzi w brzuchu to mąż tłumaczył na przykładzie pszczółek tłumaczył po czym synek stwierdził że mam szlaufa w brzuchu czyli pęowine 😁

takie dzieci to są słodziaki, a cieszy się na rodzeństwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
jestem po wizycie 🙂 bede miala coreczke 🙂 lekarz powiedzial ze ewidentnie widac wargi sromowe i nic tam innego nie wystaje 😁

Gratuluję córuni!!! 🙂 też bym bardzo chciała, ale jak będzie synek to też pokochamy jak swoje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam dziś w tek kawiarni i zjadłam sobie superowy deser Miętus mniam mniam i potem spacerek i odwieźliśmy babcię do Wadowic i niedawno zjadłam pyszna kolacje mniami!!! Za niedługo idę się myć!!! jutro mam wizytę u ginekologa na 9.50 i już się boję po pierwsze wynik z krzywek cukrowej mam mieć po drugie boję się usg bo mój mały jeszcze nie kopie i chciała bym usłyszeć serduszko wiem wiem to takie obawy jak u każdej z nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Hej,

Sloneczko gratulacje dziewczynki 🙂
Ja dzis na 14 mam drugie badania prenatalne 🙂 ciekawe czy uda sie zobaczyc co tam siedzi.... Do tej pory za kazdym razem pokazuje tylek 😜 dam znac jak wroce 🙂


ja 12 sierpnia mam drugie prenatalne 🙂 to trzymam kciuki, żeby dziś się udało zobaczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam no ja wizyte mam dzis na 9,50 i bardzo sie boje bo ja ruchow nie czuje jeszcze mam stresa!!! Bedzie co ma byc!!! prenatalne badania drugie mam tez niebawem bo 25 lipca!!! dam znac jak wroce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzuszki 🙂
Basieńka trzymam kciuki za podglądanko i żeby dzidzia zechciała się przedstawić 😉 moja ostatnio uparta, a jak pytam lekarki czy coś widać to ona do mnie z tekstem: a co macie już 5 córek albo 5 synów, że tak chcecie wiedzieć!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
witam no ja wizyte mam dzis na 9,50 i bardzo sie boje bo ja ruchow nie czuje jeszcze mam stresa!!! Bedzie co ma byc!!! prenatalne badania drugie mam tez niebawem bo 25 lipca!!! dam znac jak wroce

Holi uszy do góry 🙂 będzie dobrze, a ruchy przecież czujesz, takie delikatne smyranie, powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...