Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziołuszki 🙂
Ja właśnie robię obiad, bo zaraz małżon wraca z pracy.
Chyba coś z tymi naszymi hormonami jest, bo jak ostatnio pokłóciłam się z mężem to też myślałam o rozwodzie 🙃 i czy sobie poradzę sama z dzieckiem 🙃 no wariatka
Ula a my i tak wiedziałyśmy, że wszystko się super uda!!! Ale nie ma co trzymałaś nas w napięciu przez ostatnie dni, a nawet tygodnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ha!!! Ulka mówiłam, że będzie pięknie 🙂 Ależ się cieszę że taka zadowolona jesteś.
Aaagaaa musisz troszke się zdystansowac bo szkoda dzidziolka żeby z tobą się denerwował. Wydaje mi się dziewczyny że nasze hormony tez robią swoje i jestesmy troche nadwrażliwe. Mój mężus jak tylko dowiedział się że jestem w ciąży zamienił się w szatana. Był taki niedobry że naprawdę byłam załamana. Cały czas mi dokuczał, a pozatym zamiast mi pomagać to się dopierdzielał że siedzę w domu i nic nie robię a ja tak źle się czułam na początku.Łącznie z tym że słyszałam że po co to dziecko teraz, że nie dopowiedni czas, i że jego to teraz nie obchodzi bo on ma inne zajęcia. Nie będę dokładniej opisywać co się działo bo to był jakiś koszmar. Nie wiem jak przetrwaliśmy ale nagle wszystko się zmieniło i znowu jest jak dawniej. Ale obydwoje musieliśmy dojrzeć do tego żeby ugiąć sie pod druga osoba i spróbować zrozumiec siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
holi32 napisał(a):
witam was brzucholki moje slodkie!!!! Moja dzidzia nie dala o sobie znac w nocy i rano teraz wstalam i zobaczymy jak sie to potoczy za dnia!!!!
MELISKA myśle faktycznie ze to juz to!!!! OBY
Ciekawe jak tam ULCIA na pewno dala rade!!!!
Ja teraz dopiero wstalam ale mi sie pospalo ale kregoslup boli


wczoraj poczułam pierwsze bulgotanie 🙂 🙂 🙂


ja wlasnie dzis poczulam bardziej mojego skarba 🙂 jeszcz troche i sie zaczna kopniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Witajcie, witajcie! 🙂
my dzisiaj bylismy na wycieczce w zoo a potem na pysznej pizzy 🙂 🙂
novaM - w dabrowie gorniczej

ja dzisiaj tez czesto czuje maluszka, kopie i kopie 🙂 🙂


Bo ja się Chloe na Śląsk wybieram z moimi "dziećmi" ... Olą i Bondini 🙂
Jadę "na ciąg dalszy podchodów" do "mojego" 😉
A z Tychów do Dąbrowy to rzut beretem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
chloe napisał(a):
Witajcie, witajcie! 🙂
my dzisiaj bylismy na wycieczce w zoo a potem na pysznej pizzy 🙂 🙂
novaM - w dabrowie gorniczej

ja dzisiaj tez czesto czuje maluszka, kopie i kopie 🙂 🙂


Bo ja się Chloe na Śląsk wybieram z moimi "dziećmi" ... Olą i Bondini 🙂
Jadę "na ciąg dalszy podchodów" do "mojego" 😉
A z Tychów do Dąbrowy to rzut beretem 🤪


www.wroblewscy.net - zapraszamy! zawsze bedziecie mile widziane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
novaM napisał(a):
Uuu...spodziewaj się nas w takim razie niebawem 🤪


W razie czego mam nadzieje ze Cie rozpoznam, jak nie Ciebie to Bondi chociaz! 😉

Dzieki za Like'a 🙂


To przyjmij zaproszenie z FB to jak zerkniesz na fotki to na bank mnie poznasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ULKA jesteś super dałaś z siebie wszystko super super!!! Teściowa to co ona ma do gadania i tak na tyle opowieści to była grzeczna a ja bym jej coś odpowiedziała eheh ale super że tak wyszło to wasze weselicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domku byłam z babcią na cmentarzach bo przyjechała z Wadowic i sobie zażyczyła więc nie chciałam jej odmawiać!!! Potem byłam u mamy na obiedzie i potem wreszcie to teściów na leżaczek i do basenu było ekstra!!! Przed chwilą najadłam się cukiniowych kotletów z mojej działki były pyszne tylko się boję żeby mnie nie bolał żołądek kurde ale myślę że nie będzie tak źle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga szkoda ja mam jutro na 10 wizytę u gina i jestem jutro zapisana na fundusz a najpierw idą kobiety prywatnie a później wchodzą na fundusz .. bo ja chodzę do mojego gina na fundusz i prywatnie zalezy jak sie uda.. zawsze parę groszy w kieszeni..
nie zdążę w takim bądź razie się z tobą spotkać ale bardzo chętnie następnym razem!!
wielka szkoda..
idę się położyć już się umyłam i przygotowałam na jutro .. 🙂 nie mogę się doczekać aż znowu zobaczę moją kruszynkę a mój Mateusz idzie pierwszy raz ze mną 🤪
DOBRANOC BRZUSZKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
od dzisiaj wprowadzona została kolejna nowość - oprócz zdjęć USG, w swojej galerii możecie zamieszczać również filmy USG. Każdy filmik będzie widoczny tak samo jak zdjęcia w swoim profilu.

Dostęp do swojej galerii oczywiście jest poprzez stronę główną - link "Moje galerie" (pod formularzem logowania).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):

idę się położyć już się umyłam i przygotowałam na jutro .. 🙂 nie mogę się doczekać aż znowu zobaczę moją kruszynkę a mój Mateusz idzie pierwszy raz ze mną 🤪
DOBRANOC BRZUSZKI 😘 😘 😘


no to udanej wizyty w takim razie 🙂 moze bedzie jakas nowa fotka z bobo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Jakos sie dzis nie wyspalam 😞 snilo mi sie ze urodzilo sie nasze dziecko i bylo bardzo spokojne... Do tego stopnia ze wogole nie plakalo i nie wiedzialam czy zyje. Caly czas spalo i to je budzilam zeby je nakarmic. Karmilam co dwa dni i wypijal wtedy wszystko co mialam w piersi i za kolejne dwa dni mleko sie regenerowalo i znowu moglam karmic. Jakis smieszny ten sen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...