Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
Holi nie denerwuj się, jeszcze chwilka i na pewno lekarz Cię uspokoi a moze dzidzia pokaże co tam ma między nóżkami 🙂
Basieńka miej dobre przeczucie-w końcu kiedyś musi sie pokazać-oby dzisiaj, czekamy na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki.
Ja tez do końca nie wiem czy napewno córcia będzie. Na ostatnim badaniu małe stało na głowie, więc kompletnie nic nie widziałam nawet zdjęcia nie dostałam dla tatusia. Póki co zbieram się z moimi złymi wynikami cukru do lekarza. Ciekawa jestem co wymyśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Hej dziewczynki.
Ja tez do końca nie wiem czy napewno córcia będzie. Na ostatnim badaniu małe stało na głowie, więc kompletnie nic nie widziałam nawet zdjęcia nie dostałam dla tatusia. Póki co zbieram się z moimi złymi wynikami cukru do lekarza. Ciekawa jestem co wymyśli

pewnie jakaś dietka 🤢 nie martw się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Holi na pewno bedzie dobrze. Ja 2 dni nie czulam ruchow i spanikowal wiec usg poszlo w ruch i ocywiscie bylo wszystko ok, dzidzius sie wiercil i krecil 🙂
A dzisiaj rano mialam wiecej czasu wiec polezalam w lozku z reka na brzuszku i czekalam... po 10 minutach oberwalam 4 kopniaki, takie juz fajne, ze bylo czuc na zewnatrz!! 🙂 🙂 🙂
Moze w koncu pokaze mojemu, bo strasznie sie zlosi ze narazie ja tylko czuje a on nie 😁

aa, mialam was sie zapytac, czy was tez tak kluje w pepku? mnie od wczoraj dokucza ten pepol...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 ja mialam wczoraj wizyte ale niestety nie wiem któż tam siedzi ...... w piatek czulam wyraźne ruchy a przez weekend lekie smyranie ale widzialam malenstwo wczoraj serducho mocno bije rośnie ładnie 😎no i musze się umówić na połówkowe po 15 sierpnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
mnie nie kłuje pępek ale stał sie juz płytszy jak wsadzam palec czyli niedlugo mi pewnie zniknie pępek całkiem, a tak wogole to chodzimy z mezem jak papużki nierozłączki i za rączke hahahahahha i tylko leżymy i sie przytulamy hahah ciekawe jak długo..pewnie ten stan powróci jak sie urodzi małe , a potem przy rocznicy jakiejś hihi,


Slodziaki z was 🙂 🙂)
moj pepek tez sie splycil!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane 🙂

już nie mogę się doczekać Waszych relacji z wizyt. i tej swojej jutro, już zaczynam się stresować. bo ja nadal nie czuję ruchów. wydaje mi się, że kilka razy poczułam takie delikatne smyranie, ale nie wiem czy to było "to", ale kopniaków żadnych nie ma. i już zaczynam się tym nakręcać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
witajcie kochane 🙂

już nie mogę się doczekać Waszych relacji z wizyt. i tej swojej jutro, już zaczynam się stresować. bo ja nadal nie czuję ruchów. wydaje mi się, że kilka razy poczułam takie delikatne smyranie, ale nie wiem czy to było "to", ale kopniaków żadnych nie ma. i już zaczynam się tym nakręcać

ja tez czuje tylko i wyłacznie takie smyranie... zadnych kopniaczków.... mam łozysko z przodu wiec moze dlatego... ale i tak mnie to martwi bo juz zaraz 21 tydzien a mały Kubus nie chce sie z mama komunikowac.... jutro tez mam wizyte tak jak ty....ja mam o 16 usg 4d i juz sie doczekac nie moge....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
witajcie kochane 🙂

już nie mogę się doczekać Waszych relacji z wizyt. i tej swojej jutro, już zaczynam się stresować. bo ja nadal nie czuję ruchów. wydaje mi się, że kilka razy poczułam takie delikatne smyranie, ale nie wiem czy to było "to", ale kopniaków żadnych nie ma. i już zaczynam się tym nakręcać

ja tez czuje tylko i wyłacznie takie smyranie... zadnych kopniaczków.... mam łozysko z przodu wiec moze dlatego... ale i tak mnie to martwi bo juz zaraz 21 tydzien a mały Kubus nie chce sie z mama komunikowac.... jutro tez mam wizyte tak jak ty....ja mam o 16 usg 4d i juz sie doczekac nie moge....


ja też mam o 16 🙂 ale nie 3d, zwykłe usg. mnie martwi to, że to smyranie to dosłownie kilka razy czułam, ze 3-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie maluszek cały czas opukuje. Chciałam dziś pokazać tatusiowi ale on jakos nie ma cierpliwości i nie chce. Skonsultowałam ten mój cukier i póki co zaczynam zabawę z glukometrem. Dopiero po kilku pomiarach lekarz zdecyduje czy włączy mi leki. No i liczne bakterie mi wyszły w moczu ale to bardzo czeste w ciąży więc tym się nie przejmuje.
Mój pępek też juz jest płytszy. Znowu dziś się ważyłam i dalej tylko 1,5kg do przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
chloe ja to smyranie czuje juz 1,5 tygodnia... i kopniakow nie ma... a i smyranko jedynie jak dlugo posiedze albo po jedzonku....i to takie delikatniutkie...


agami ja smyranie czulam juz dluugo dlugo, od chyba 13tc... a dopiero teraz w weekend kopniaczki dalikatne, potem znow tylko smyranie i dzisiaj znow kopniaczki 🙂

Takze spoko, jak czujesz smyranie to znaczy ze dziecie dobrze sie tam bawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe no to rzut beretem 🙂 Wybrałam szpital na łubinowej w katowicach. Ale ze szkołą rodzenia mam problem bo na łubinowej Panie mi powiedziały 300 zł za 4 zajęcia( troche przegięcie) i teraz nie mam pomysłu gdzie iść. A u Ciebie jak wygląda sprawa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Chloe no to rzut beretem 🙂 Wybrałam szpital na łubinowej w katowicach. Ale ze szkołą rodzenia mam problem bo na łubinowej Panie mi powiedziały 300 zł za 4 zajęcia( troche przegięcie) i teraz nie mam pomysłu gdzie iść. A u Ciebie jak wygląda sprawa?


ja wybralam szpital w ligocie, poniewaz moja gine jest tam z-ca ordynatora... 😉
a szkole rodzenia Cud Zycia w Bedzinie: http://www.szkolarodzenia.omedia.pl/ , sprawdzona przez znajomych. Dzwonilam tam i mam dzwonic jeszcze raz w 25tc zapisac sie. Kiedys byla darmowa, teraz jest oplata 150zl za 7-10 zajec. Sprawdzona i blisko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja robie teraz nalesniki z twarogiem i dzemem i jestem mokra jak by mnie ktos woda oblal, tak sie poce 🙂
A co do szkoly rodz. to u mnie w miejskim szpitalu jest darmowa, ale nie wiem co miala bym zrobic z synkiem, bo odbywa sie w godzinach poludniowych i nie mialby kto sie nim zajac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...