Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze dziewczyny ale jestem zla, pislam juz ze ten urlop nam sie przeciaga i przeciaga i w koncu skonczylo sie na tym ze jedziemy w ten weekend na 3 tyg uff tak sie ciesze na to a tu przed sekunda dzwonie do mojego o ktorej z pracy wroci bo zostalismy teraz zeby pomogl drugiej ekipie przez niby kilka dni i dzwonie teraz zeby zapytac jak im idzie a on mi ze pogadamy w domu jak wroci bo tam jest duzo wiecej roboty niz mu mowili i mi wsystko w domu opowie....a ja juz rycze bo wiem ze mi powie ze albo musimy zostac conajmniej tydz dluzej albo ze mam sama jechac bo on nie da rady 😞 a mielismy zrobic sobie wakacje i gdzies razem wyjechac 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
gratuluje kolejnej dziewczynki chyba już większośc wie płeć ja dalej nie wiem 😞 ach ta cierpliwość 🙂
mój mąż pojechał po łóżeczko do teściów jest w bdb stanie ale mamy zamiar go przemalować kącik dla malucha tez w sumie gotowy tylo nasi chłopcy stwierdzili że bedą spać u nas tak samo jak dzidzia.
u mnie na obiadek kurczak i ziemniaki z piekarnika.
brzuszek też rośnie nawet mąż stwierdził że tyko tydzień go w domu nie było a on tak się powiększył 🙂

No ja tez dokonca nie mam pewnosci co do plci...
A tobie zycze dziewczynki tym razem, bo masz juz dwoch chlopakow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Ja chyba nie, bo nic mi ginekolog nie powiedziala. Ale mysle, ze jesli twoj ginekolog nic na ten temat nie powiedzial to chyba nie masz sie czym niepokoic poki co.
Moja mala wazy 390 g.
Basienka dzikuje za gratulacje 🙂


w sumie moj lekarz nic nie chcial mowic o lozysku, sama zapytalam bo chcialam wiedziec czy z przodu czy z tylu, a ona mi mowi ze z przodu i lekko przoduje. pytalam bardziej szczegolowo, o wspolzycie itd, powiedziala a"ze trzeba uwazac" i przy najmniejszymkrwawieniu prosto do szpitala... martwie sie teraz 😞 co to znaczy trzeba uwazac? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uwielbiam takie odpowiedzi bez sprecyzowania "trzeba uwazac" i mysl co chesz. A potem jak nie przyjdzie nam glowy zapytac od razu, zachodzimy w glowe. Chloe a kiedy masz kolejna wizyte? Moze do tego czasu wstrzymaj sie z mezem, da sie 😉 ja mialam infekcje i przez 3 tygodnie sie leczylam, a milosc odstawilam na polke 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Uwielbiam takie odpowiedzi bez sprecyzowania. A potem jak nie przyjdzie nam glowy zapytac od razu, zachodzimy w glowe. Chloe a kiedy masz kolejna wizyte? Moze do tego czasu wstrzymaj sie z mezem, da sie 😉 ja mialam infekcje i przez 3 tygodnie sie leczylam, a milosc odstawilam na polke 😆


moja gin wlasnie za tydzien wykjezdza na 3 tygodniowy urlop!!!! wiec kolejna wizyta za 4 tygodnie. chyba sie wstrzymamy, ja wytrzymam spokojnie, gorzej maz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poradzi sobie 🙂 z reszta po porodzie tez bedzie musial byc cierpliwy.

Kochane brzuchatki, ja zmykam, bo zaraz moj maz przyjdzie z pracy. Chce sie z nim nacieszyc nasza corka 🙂 A jutro rano ruszam w daleka droge i zajrze tu pewnie w czwartek wieczorkiem. Udanego wieczora i nocy. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny 🙂
Aleeeeee mam do nadrobienia 😮 😮 😮

Nie wiem czy dam radę ...
U mnie prace wykończeniowe w domu ruszyły pełną parą i nawet czasu dla siebie zbytnio nie mam...
Jakoś bym to przełknęła gdyby to już moje pięterko się robiło ale z moim jeszcze muszę sobie poczekać może do następnego roku więc u rodziców przygotowuję sobie pokoik ... no i miejscówkę na łóżeczko 🙂
Aaa i wiecie co 😉 Zamiast Borysa będzie najprawdopodobniej KAJETAN 😉
Taki mały Kajtek ...bez majtek hihihihih 🙃

Muszę poczytać trochę wpisów bo nie jestem na bieżąco, a pewnie już niejedna z Was wie co nosi w brzuszku 😉

Padam na twarz już dzisiaj ... 😞

Buziaczki moje drogie i spokojnej nocki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuchy,
smutno mi dzisiaj bardzo...od wczoraj kiepsko sie czuje, złapal mnie jakis skurcz w calym brzuchu, wczoraj az nie mialam sily sie sama rozebrac do lózka, tak mnie ciagnelo...a od rana moje maleństwo sie wcale nie odzywa...bardzo sie martwie,dotychczas kilkanascie razy dzienne dawało znać, a dzisiaj cisza...zaczynam sie naprawde martwić, normalnie ryczec mi sie chce. wizyte mam za tydzien w srode, ale zastanawiam sie czy nie przelozyc na piatek teraz.. Kurde, nie sadzilam ze bede tak panikować, jak Kruszyna nie bedzie sie odzywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
hej dziewuchy,
smutno mi dzisiaj bardzo...od wczoraj kiepsko sie czuje, złapal mnie jakis skurcz w calym brzuchu, wczoraj az nie mialam sily sie sama rozebrac do lózka, tak mnie ciagnelo...a od rana moje maleństwo sie wcale nie odzywa...bardzo sie martwie,dotychczas kilkanascie razy dzienne dawało znać, a dzisiaj cisza...zaczynam sie naprawde martwić, normalnie ryczec mi sie chce. wizyte mam za tydzien w srode, ale zastanawiam sie czy nie przelozyc na piatek teraz.. Kurde, nie sadzilam ze bede tak panikować, jak Kruszyna nie bedzie sie odzywać.


na pewno wszystko jest w porządku 🙂 Twoje Maleństwo leniuchuje po prostu i nie chce m się ruszać 🙂 panika niewskazana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
hej dziewuchy,
smutno mi dzisiaj bardzo...od wczoraj kiepsko sie czuje, złapal mnie jakis skurcz w calym brzuchu, wczoraj az nie mialam sily sie sama rozebrac do lózka, tak mnie ciagnelo...a od rana moje maleństwo sie wcale nie odzywa...bardzo sie martwie,dotychczas kilkanascie razy dzienne dawało znać, a dzisiaj cisza...zaczynam sie naprawde martwić, normalnie ryczec mi sie chce. wizyte mam za tydzien w srode, ale zastanawiam sie czy nie przelozyc na piatek teraz.. Kurde, nie sadzilam ze bede tak panikować, jak Kruszyna nie bedzie sie odzywać.


Aniqua ja cie doskonale rozumiem, bo nasze dzieciatka zaspalo dzisiaj na ranne ruchy 2 godziny i juz mialam najczarniejsze mysli. Jesli sie martwisz wez stetoskop zwykly i posluchaj, na pewno uslyszysz dzidziusia. Napij sie coli, u mnie pomaga 🙂 i uspokoisz sie. Taki widocznie dzisiaj leniwy dzien naszych maluszkow. Ja wyczytalam w mojej ksiazce ze na tym etapie ciazy prawie kazda kobieta moze przez 2-3 dni nie czuc ruchow. a wczorajszy surcz byl pewnie spowodowany tym ze dzieciaczek zrobil fikolka i obrocil sie przodem do twojego kregoslupa, dlatego go nie czujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i serio bez paniki nio ja tez mam przerwy jakies 2-3 dniowe ale wczoraj dostalam cudne kopniaki jak juz lezalam w łózku po kąpieli a z reguły to rano się odzywa wiec narazie sie ciesze ze daje znac raz na jakis czas i staram sie nie martwic bez potrzeby 😎

wiem łatwo powiedziec ale stres nam nie potrzebny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Novam zazdroszczę że już bliżej końca. U mnie dopiero dziś zaczyna się remont, więc jeszcze pewnie do wiosny będziemy musieli mieszkać z teściową.
Ja też miłam okres że przez prawie 2 dni się nie ruszało małe. A jak zaczęło to zmieniło sobie miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was babeczki moje kochane!!!! Dorianna to prawda mamy już napisane ponad 1000 stron nieźle to zleciało!!!!
Ja wczoraj po kąpieli położyłam się na boku i mały tak dawał kopniaczki że nawet było widać jak brzuch mi chodzi ale on sobie tylko pory wieczorne wybiera!!!!
Dziś u mnie znowu kiepska pogoda zero słońca kurczę jesień a nie wakacje!!!!
Dziś dziewczynki jestem już ponad miesiąc na l4 nieźle ale dzięki za dobrą radę bo mogę odpoczywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was babeczki moje kochane!!!! Dorianna to prawda mamy już napisane ponad 1000 stron nieźle to zleciało!!!!
Ja wczoraj po kąpieli położyłam się na boku i mały tak dawał kopniaczki że nawet było widać jak brzuch mi chodzi ale on sobie tylko pory wieczorne wybiera!!!!
Dziś u mnie znowu kiepska pogoda zero słońca kurczę jesień a nie wakacje!!!!
Dziś dziewczynki jestem już ponad miesiąc na l4 nieźle ale dzięki za dobrą radę bo mogę odpoczywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wizycie

Dzidzius wazy 264g, termin porodu nadal 26.12
z szyjka wszystko ok
ale lozysko mam lekko przodujace... niby moze sie to jeszcze zmienic no ale zobaczymy.. czy ktoras z was tez tak ma?

Do CHLOE wiesz co no ja mam łożysko na przedniej ścianie nie przodujące!!!! wydaje mi się że lekarz źle u Ciebie stwierdził bo albo przodujące albo na przedniej ścianie!!! poczekaj jeszcze będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki
Dorianna moje ciche marzenie że to będzie dziewczynki ale jak bezie chłopiec to też będziemy szczęsliwy dla mnie nie ma to znaczenia 🙂
U mnie kolejny paskudny dzień coś okropnego zmykam na zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...