Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzieki Agami!!!! moj mąż odebrał wynik!!!! i kurde chyba dobry pisze mi nabłonki plaskie pojedyncze i krwinki biale od 3 do 4 w polu widzenia co sadzicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny.
ULA przy tylu stresach co Ty biedaczko przeżyłaś to ja już widzę tą Twoją wagę.nie musiała się wcale zepsuć tylko jedzenie idzie do dziecka a Tobie z boczków schodzi 🙂 u mnie boczki zmalały 🙂 a powiedz co z teściową?? dogadałyście się jakoś?
co do ruchów mojego Dziubaska to powiem Wam że miałam wrażenie wczoraj jakby siedział mi na żebrach.tak mnie kuło z lewej strony pod żebrem że o matko! dzisiaj jest w porządku.kręci się jak zawsze.szczególnie jak jem albo siedzę przed tv.
WSZYSTKIM ZMARTWIONYM MAMOM PRZESYŁAM CIEPLUTKIE UŚCISKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja własnie z pracy wróciłam-caaaałe 2 godz wytrzymałam jakos mnie pobolewa w dole brzucha i wróciłam do domu
co do tej czkawki to teraz dopiero uswiadomiłam sobie ze 2 deni temu to mogło byc to he nastepnym razem juz bede pewna 🙂
tyjecie mówicie-a ja wciąż na minusie-jeszcze pół kg mi zostało do przed ciążowej 50tki ;/ mój to sie zamartwia czemu ja nie tyje-dupsko urosło az sie rozstepy zaczynaja pokazywać;/ piersi i brzuchol tez a nie tyje buuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się tu zaczynam przerażać bo w pierwszej ciąży przytyłam 16 kg i teraz nie chciałabym tyle.w sumie jak urodziłam to ze dwa dni po porodzie ważyłam już tylko 4 kg więcej niż przed ciążą. teraz przytyłam prawie 5 kg więc nie wiem jak to się potoczy.niby 4 kg to nie dużo bo przecież piersi pełne mleka,trochę więcej skóry i ciągle z Ciebie cieknie.dobrze będzie.tak....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Dzieki Agami!!!! moj mąż odebrał wynik!!!! i kurde chyba dobry pisze mi nabłonki plaskie pojedyncze i krwinki biale od 3 do 4 w polu widzenia co sadzicie


Norma 🙂 wazne ze nie ma bialka ani cukru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis pracuje sobie z domku. Fajnie tak lozeczko, TV, dwa laptopiki 😁 jedynie co brakuje mi ludzi.

Ciesze sie jednak ze nie pojechalam do pracy bo przez ta Glukoze w pewnym momencie strasznie zaczela mnie bolec glowa. Musialam az koczyc do cukierni i kupic sobie kawalek ciasta dopiero wtedy mi przeszlo. A pozatym to maly chyba wreszcie zaczyna mnie kopac... albo ja zaczynam to czuc. Dzis jakies takie dwa kopniecia i przestal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanilia...dla naszego spokoju wez załatw tego bezprzewodowego interneta co ? bedziemy sie zamartwiac.. 🤢 😮 🤔

Ja mam 5 kg na plusie, w cyce poszło, w dupe tez ale co tam... byle nie przekroczylo 12 kg a bede happy....

Podczas wizyty u dentysty sadysty mała kopała (chyba ze strachu) a u kosmetyczki dostała czkawki bo kopniak co 25-30 sekund z zegarkiem w rece 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co myślę że wszystko oki będzie z tym moczem co prawda furaginka to będzie moja koleżanka teraz ale mały mnie kopie co jakiś czas jak teraz siedze na necie czyli oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu mnie ogarnia panika teraz zmierzyłam sobie cukier po zjedzeniu jednej kromki z drzemem ale bez cukru i troszkę prażonych jestem przerażona 167 masakra jakaś szok ja już nie wiem co mam jeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katija zmierze zabiorę ze soba do lekarza bo zaraz jadę i zmierzę na działce masakra jakaś a ty katija masz jakiś swoj jadłospis bo ja juz sama nie wiem co mam jesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...