Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry bardzo 🙂

Ojjj słonecznie u mnie dzisiaj jak cholera 😎
Asia Ty masz zupełnie na odwrót niż ja ... bo ja nastawiałam się na drugą dziewuszkę, a będzie chłopak 😉
Widocznie nie trzeba się nastawiać bo nam los na nosie grać lubi 😉

Ula co do tych spokojnych ruchów to z tego co z koleżankami rozmawiam i z tego co sama zauważyłam to zazwyczaj dziewczynki w brzuchach takie spokojne są 😉
Z olą miałam spokój za to Kajtek daje mi popalić jakbym w brzuchu ze troje ich miała hahah 🙃

Ja zaraz na poszukiwania "galowej" bluzki dla Olki się wybieram 🙂
Coś czuję , że ciężko będzie bo ona nienawidzi takich ubrań 🤢
No i słońce nie wymięka więc trzeba to w miarę szybko załatwić 😉

Miłego dzionka brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry bardzo 🙂

Ojjj słonecznie u mnie dzisiaj jak cholera 😎
Asia Ty masz zupełnie na odwrót niż ja ... bo ja nastawiałam się na drugą dziewuszkę, a będzie chłopak 😉
Widocznie nie trzeba się nastawiać bo nam los na nosie grać lubi 😉

Ula co do tych spokojnych ruchów to z tego co z koleżankami rozmawiam i z tego co sama zauważyłam to zazwyczaj dziewczynki w brzuchach takie spokojne są 😉
Z olą miałam spokój za to Kajtek daje mi popalić jakbym w brzuchu ze troje ich miała hahah 🙃

Ja zaraz na poszukiwania "galowej" bluzki dla Olki się wybieram 🙂
Coś czuję , że ciężko będzie bo ona nienawidzi takich ubrań 🤢
No i słońce nie wymięka więc trzeba to w miarę szybko załatwić 😉

Miłego dzionka brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia gratuluje dziewczynki 🙂)))
witam tez reszte dziewczynek 🙂)) i te co maja swoje królewny i te co pod sewrduszkiem królewicza noszą :P no i blizniaki też witam.. hehe
NovaM powiadasz ze dziewczynki sa spokojne? 🙂)) to w takim raziem mój Kuba miał być chyba dziewczynka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po wizycie, lipa jakas, bo z dzidzia wszystko ok, ale jak na zlosc ze mna nie... 😞
Musze isc na oddzial patologii ciazy i to jak najszybciej, bo moje zylaki nie sa w dobrym stanie, a najgorsze sa te w okolicach pachwiny i sromu... Doktorowa powiedziala, ze gorzej moze byc w srodku, bo ich nie widac, a moga byc duze 😞
Wiec jakis czas mnie nie bedzie... Jade jutro rano...
Plakac mi sie chce, bo nie wiem co bedzie i czy nie zostawia mnie na dluzej, a w dodatku musze mojego malego synka zostawic pod opieka tesciowej, ona jest wporzadku i maly dobrze sie tam czuje, ale nie wiem czy ja tak dam rade bez niego... cos strasznego, ale musze myslec tez o tym drugim synku, ktorego nosze pod serduchem, a to jego i moje zdrowie jest zagrozone...
😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna współczuje trzymaj się kochana dasz radę
Asia ja teraz czekam na 3 chłopaka nie udało się zmajstrować dziewuszki 🙂 może następnym razem 😁(żarcik taki) ja na 16 do lekarza także później napisze co ijak a od rana się pakuje najutrzejszy wyjazd rany boskie dwoje dorosłych i dwójka dzieci a bagazu tyle ze nie wiem jak się pomieścimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj Dorianna wpółczuję tego szpitala... z żylakami bardzo ciężko walczyć - moja mama ma paskudne żylaki i miała na nie operację. Pewnie zrobią usg żył żeby zobaczyć jak sprawa w środku wygląda i może jakieś leki przeciwzakrzepowe? Ja mam od dawna jedną żyłę na łydce lekko wypukłą i się martwię trochę co się będzie z nią w ciąży działo ale póki co się nie powiększa a lekarz kazał mi brać diosminex profilaktycznie..
Wiem że pobyt w szpitalu to nic przyjemnego, zwłaszcza jak zostawiasz dziecko ale pozostaje się tylko cieszyć że lekarka zareagowała i postarają Ci się pomóc. A nie bolą Cię te żylaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Ojj Dorianna wpółczuję tego szpitala... z żylakami bardzo ciężko walczyć - moja mama ma paskudne żylaki i miała na nie operację. Pewnie zrobią usg żył żeby zobaczyć jak sprawa w środku wygląda i może jakieś leki przeciwzakrzepowe? Ja mam od dawna jedną żyłę na łydce lekko wypukłą i się martwię trochę co się będzie z nią w ciąży działo ale póki co się nie powiększa a lekarz kazał mi brać diosminex profilaktycznie..
Wiem że pobyt w szpitalu to nic przyjemnego, zwłaszcza jak zostawiasz dziecko ale pozostaje się tylko cieszyć że lekarka zareagowała i postarają Ci się pomóc. A nie bolą Cię te żylaki?

Dzieki za wsparcie...
Na nodze mnie nie bola, ale te w kroku to czasami daja znac wieczorem i jak siadam 😞
Oby cos mi na to poradzili i szybko wypuscili, bo nie chce tam za dlugo siedziec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki.
Dorianna żylaki są niestety dziedziczne a moja babcia od strony mamy ma koszmarne żylaki.do tego mój tata też ma więc mnie pewnie nie ominą.mojej znajomej mama zapłaciła niesamowite pieniądze za operację (robila prywatnie) ale ma gwarancję do końca życia. jak się nawrócą to jedzie tam i znowu robią z nimi porządek.najpierw muszą się rozeznać w Twojej sytuacji więc wezmą Cię do szpitala na badania i zobaczysz że wcale nie będzie tak źle 🙂
przypomniało mi się z wczorajszej wizyty jak ginekoog mówiła że dzisiaj wszystkim mamom które robią usg wychodzi ta sama płeć dziecka jak to które w domu mają. więc tak to już jest.FALA TAKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
wanilia napisał(a):
Ojj Dorianna wpółczuję tego szpitala... z żylakami bardzo ciężko walczyć - moja mama ma paskudne żylaki i miała na nie operację. Pewnie zrobią usg żył żeby zobaczyć jak sprawa w środku wygląda i może jakieś leki przeciwzakrzepowe? Ja mam od dawna jedną żyłę na łydce lekko wypukłą i się martwię trochę co się będzie z nią w ciąży działo ale póki co się nie powiększa a lekarz kazał mi brać diosminex profilaktycznie..
Wiem że pobyt w szpitalu to nic przyjemnego, zwłaszcza jak zostawiasz dziecko ale pozostaje się tylko cieszyć że lekarka zareagowała i postarają Ci się pomóc. A nie bolą Cię te żylaki?

Dzieki za wsparcie...
Na nodze mnie nie bola, ale te w kroku to czasami daja znac wieczorem i jak siadam 😞
Oby cos mi na to poradzili i szybko wypuscili, bo nie chce tam za dlugo siedziec 😞


a co mogą na takie żylaki poradzić? sorry, ja trochę nieobeznana w temacie, bo nie mam (nie zapeszając).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki, kochane jestescie, sama jestem ciekawa co moga mi na te zylaki poradzic, bo w ciazy to za wiele nie wymysla...
Nie wiem czy bede mogla przez to spac dzisiaj, bo rano musze tam byc, w sumie to mi juz dzisiaj kazala, ale nie mam z kim synka zostawic, wiec jeszcze do wieczora z nim bede 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka harcowała nieźle w brzuchu i tak jej zostało.lata jak ogień.ma tyle w sobie energii że o matko! te dziewczynki którymi się opiekuje są jakby w zwolnionym tempie.też nie są super grzeczne ale w porównaniu do Julki to tak w tyle zostają...za to jedzą szybko i fajnie.a moja to je jak ją naleci.nie naje się bo czasu niema.ciągle jest coś do zrobienia.taki mały ognik 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
asia ta moja też spędza dzień aktywnie w brzuchu więc chyba teoria że dziewczynki są spokojniejsze nie do końca się sprawdza 😁


u mnie jakos spokojnie ostatnio.. 🤨 ...trosze sie poprzekreca i na tym konczy... kopania wielkiego nie ma... moze w malym brzuchu Gugi miejsca brak na harce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):

u mnie jakos spokojnie ostatnio.. 🤨 ...trosze sie poprzekreca i na tym konczy... kopania wielkiego nie ma... moze w malym brzuchu Gugi miejsca brak na harce 😞


guga jestem przekonana że miejsca jest dość, na pocieszenie Ci powiem że ja nadal słyszę jaki to mam mały brzuch na 6ty miesiąc, a w sumie to niedługo już zacznie się siódmy. Przyzwyczaiłam się już do tych komentarzy i mam to w tyłku. Nawet dobrze że mniej do noszenia mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane
więc u maluszka wszytko dobrze wazy 470g, ale co najlepsze powiedział ze usg sugeruje mu dziewczynkę myślałm normalnie że spadnę tak się zaczełam śmiać ja chyba oszaleje 🙂
zmykam dalej się pakować do zobaczenia za tydzień trzymajcie się cieplutko i błagam nie piszcie dużo bo nie nadrobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, ja wracam z wizyty i nie mam zbyt dobrych wiesci.
okazuje sie ze mi sie bardzo stawia macica, szyjka jest "ziejaca" i krotka, a przy pobiraniu wymazy zas krew!!
czeka mnie tydzien lezenia w domu a jak to nie pomoze to do szpitala...no i czekam na wyniki z wymazu, jesli nadal bedzie ta bakteria to leczenie dozylne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...