Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja też mam skurcze jak leże tylko na plecach albo jak szybko wstanę jak leże to się tak napina z jednej strony i tak jak rośnie jakby się pompowało 😜
słyszałam też że można sprawdzić latarką włączoną do brzucha że dziecko światło zobaczy to kopnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
halo halo brzuchole.
dzieki za sugestie odnośnie materaca, chyba zdecydujemy sie na lateksowo-piankowy, tylko jak napisała Agami musze zwrócic uwage na jak długo jest gwarancja.

Byłam wczoraj na wizycie i znowu moje uparte dziecię nie ujawniło co ma miedzy nogami!!!!!!!!!!!!!
i 😮
no i okazuje sie ze raczej juz sie nie dowiem, bo na kolejnej wizycie bedzie już za duże, ułożone raczej główkowo i raczej nie ma szans poznac płci do konca ciąży!!!!! Niby bedzie fajowo mieć taka niespodzianke przy porodzie, ale narazie to dla mnie problem, bo nie wiem jakie rzeczy mam kupowac! narazie mam kilka bodziaków ecrie, zółte, białe, ale nie ukrywajmy, że w sklepach najwiecej jest niebieskiego i różu, a z tych kolorów musze narazie zrezygnować 🤢

poza tym wszystko dobrze, Maleństwo jest długonogie i waży 1260g! 😁 😁 😁 😁


chyba pierwsze grudniowe dzieciatko ktore przekroczylo 1 kg 🤪 🤪 🤪 gratulacje 🙂 🙂


no właśnie też sobie o tym pomyślałam 🙂 to już ponad kilogram 😁 dużo 😁 😁 😁 i fajnie tak 🙂

Twoje dziecko waży pół kilo więcej niż moje 🙂


no tak, ale sprawdzalam dzisiaj tabele i w 28 tyg. dziecko powinno ważyc ok. 1100g, więc moje Maleństwo tylko minimalnie przekracza norme, wiec sie nie martwie ze duże, tylko sie ciesze ze rośnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny jestem Weronika dopiero sie zarejestrowałam nie wiem czy mogę tu u Was goscic termin porodu mam na 16 grudnia ..jak przeszkadzam to przepraszam nie znam sie nigdy nie byłam na forum .pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
hej dziewczyny jestem Weronika dopiero sie zarejestrowałam nie wiem czy mogę tu u Was goscic termin porodu mam na 16 grudnia ..jak przeszkadzam to przepraszam nie znam sie nigdy nie byłam na forum .pozdrawiam

Witaj i nie krepuj sie, mozesz pisac o wszystkim i o niczym, bo tak to juz u nas jest 🙂
Jak masz jakies fotki z USG, albo twojego brzuszka to zapraszam do wklejanjia w watku ze zdjeciami 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM WITAM!!! DAWNO MNIE NIE BYŁO ALE TEN "WIR PRACY..." OGÓLNIE TO WSZYSTKO DOBRZE,TYLKO BÓLE PLECÓW CORAZ WIĘKSZE-CZASEM NIE MOGE WSTAĆ TAKI PRZESZYWAJĄCY BÓL OD KRZYŻA DO POŚLADKA 😞 MAŁY SZALEJE CORAZ INTENSYWNIEJ-ALE UWIELBIAM TO UCZUCIE 🙂 JESZCZE 2 TYGODNIA I ZACZYNAM PIERWSZĄ LEKCJE W SZKOLE RODZENIA -BĘDZIE WESOŁO HIHIHI ,JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC JAKA BĘDZIE REAKCJA MOJEGO MĘŻA NA TO WSZYSTKO CO SIE TAM DOWIE :p
WAGA STANEŁA NARZIE NA 5-5.5KG .
POZDRAWIAM I ŻYCZE SPOKOJNEJ NOCKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
halo halo brzuchole.
dzieki za sugestie odnośnie materaca, chyba zdecydujemy sie na lateksowo-piankowy, tylko jak napisała Agami musze zwrócic uwage na jak długo jest gwarancja.

Byłam wczoraj na wizycie i znowu moje uparte dziecię nie ujawniło co ma miedzy nogami!!!!!!!!!!!!!
i 😮
no i okazuje sie ze raczej juz sie nie dowiem, bo na kolejnej wizycie bedzie już za duże, ułożone raczej główkowo i raczej nie ma szans poznac płci do konca ciąży!!!!! Niby bedzie fajowo mieć taka niespodzianke przy porodzie, ale narazie to dla mnie problem, bo nie wiem jakie rzeczy mam kupowac! narazie mam kilka bodziaków ecrie, zółte, białe, ale nie ukrywajmy, że w sklepach najwiecej jest niebieskiego i różu, a z tych kolorów musze narazie zrezygnować 🤢

poza tym wszystko dobrze, Maleństwo jest długonogie i waży 1260g! 😁 😁 😁 😁


chyba pierwsze grudniowe dzieciatko ktore przekroczylo 1 kg 🤪 🤪 🤪 gratulacje 🙂 🙂


no właśnie też sobie o tym pomyślałam 🙂 to już ponad kilogram 😁 dużo 😁 😁 😁 i fajnie tak 🙂

Twoje dziecko waży pół kilo więcej niż moje 🙂


no tak, ale sprawdzalam dzisiaj tabele i w 28 tyg. dziecko powinno ważyc ok. 1100g, więc moje Maleństwo tylko minimalnie przekracza norme, wiec sie nie martwie ze duże, tylko sie ciesze ze rośnie


ale przecież ja nie pisałam, żer Twoje dziecko waży za dużo 😁 Ty jesteś w dalszej ciąży niż ja, chyba 2 tygodnie wcześniej. chodziło mi po prostu o fakt, że magiczna bariera kilograma została przekroczona 😁 i zeby zauważyć, jak szybko nasze dzieci rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nową Grudnioweczke Weronike , zaprszamy serdecznie ale uprzedzamy ze do zupełnie normalnych zaliczać nas nie można... 😜 😉

U mnie dzidzia dziisja ma dzien nadzwyczaj spokojny... może to na zmieniającą sie pogodę... słoneczny weekend w Kołobrzegu sie szykuje 😎 O dziwo !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja idę się położyć do łóżka bo mnie znowu boli po między nogami 😮
guga jak byłam na wizycie we wtorek to mówiłam lekarzowi o tej maści powiedział mi że nie zapisze że może zapisać mi nestatyne do pochwowo jak mnie pobolewa 😮
a nestatyna to takie sam wielki tablet jak gynalgin to ja dziękuje 😠
Dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff dolegliwości mi przeszły. Leżałam dzisiaj dużo na świeżym powietrzu i lepiej mi od razu. Potem nabrałam chęci na sprzątanie z mężem, bo mnie teraz pilnuje 😆
Zamówiliśmy łóżeczko z pościelą e cru w owieczki biało czarne 😆 śliczne jest tylko czekać kiedy przywiozą 🙂 i jutro jadę na zakupki - bo po ostatniej akcji szpital stwierdziłam że wolę mieć już dużo więcej rzeczy podkupione w razie W 😮
Koleżanka przesłała mi zdjęcie swoej urodzonej wczoraj Tosi normalnie taka śliczna dziewuszka że się prawie rozkleiłam i łzy mi napłynęły do oczu - ale to chyba normalne 😲.
Witaj Weronika !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
dziewczyny ja idę się położyć do łóżka bo mnie znowu boli po między nogami 😮
guga jak byłam na wizycie we wtorek to mówiłam lekarzowi o tej maści powiedział mi że nie zapisze że mam zapisać to on może mi nestatyne do pochwowo jak mnie pobolewa 😮
a nestatyna to takie sam wielki tablet jak gynalgin to ja dziękuje 😠
Dobranoc brzuszki 😘


a niby dlaczego? 😠
bezpieczny w ciazy ...jest napisane jak byk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja juz zapomnialam o problemie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...