Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem!!!
zje.ana jak koń po westernie 🤪 🤪 🤪 🤪
Wszedzie kolejki... dobrze ze mogłam sobie usiąsc bo w przeciwnym razie to bym nie dałą rady ustac.... nikt mnie nie zapytał czy chce podejsc wczesniej.... 🤢 🤢 🤢 🤢 a mnie tak kregoslup boli i brzuch jak kamien kilka razy sie zrobił nie mam siły 😮 😮 😮 😮
Leze w nogami w gorze a Kaska - sis- robi mi kaszke błyskawiczna Nestle...

Dorianna - zdrówka zycze !
Weronika i co było w tym szpitalu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga nie wypowiadam się na temat bezczelności niektórych osób...
dzisiaj jechałam rozpędzona a koleś mi na ulice wyszedł na pasach na pełnej bujanie jakbym chciała to bym go przepuściła i widział że jadę szybko i mi wyszedł na ulice w ostatniej chwili zatrzymałam się przed nim normalnie myślałam że go uduszę otworzyłam szybę i spytałam mu się czy go POJE*AŁO?? ja aż serce w gardle miałam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
guga nie wypowiadam się na temat bezczelności niektórych osób...
dzisiaj jechałam rozpędzona a koleś mi na ulice wyszedł na pasach na pełnej bujanie jakbym chciała to bym go przepuściła i widział że jadę szybko i mi wyszedł na ulice w ostatniej chwili zatrzymałam się przed nim normalnie myślałam że go uduszę otworzyłam szybę i spytałam mu się czy go POJE*AŁO?? ja aż serce w gardle miałam 😮


bardzo mi przykro ze ludzie tak olewaja.... 🤢 🤢 🤢

no i ze łażą jak święte krowy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki...
Ja mam dzisiaj niezbyt fajne wieści 😞
Spadłam dzisiaj ze schodów bo moja Bondi ADHD'owiec wlazła mi pod nogi 😠
Boli mnie biodro i cały bok, no i rękę mam zdartą...na szczęście odruch już jest żeby brzuszek chronić...no ale blisko było 😮
Przestraszyłam się zaj**cie i szczerze mówiąc to Kajtka poczułam pod samym rercem, na serio tak wysoko jeszcze nie był 😲
Po tym całym zdarzeniu strasznie był ruchliwy...teraz śpi sobie ale na szczęście co chwilkę daje o sobie znać więc nie mam już czarnych myśli 🙂

A druga sprawa to moja bratowa...była dzisiaj umówiona na CC na godz. 8:00...i wyobraźcie sobie,że kazali być jej oczywiście na czczo....no i do tej pory nie wzięli jej na zabieg 😠 😠 😠
Ja jebie jak tak można??? Umawiać a później przedłużać aż o tyle godzin 😠
Dziewczyna jest głodna i wykończona nie wspominając już o jej nerwach...a ja też się denerwuję razem z nią na odległość 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NovaM...jejku uważaj... na siebie i malenstwo 😞 😮 🤔 🤢

A z tym czekaniem na cesarke to prawdziwe sk**wysyństwo...bo można sie spoznic... wiadomo... przypadki emergency ale nie tyle godzin... i założe sie ze to Szpital \'\'Przyjazny dziecku\'\' 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
NovaM...jejku uważaj... na siebie i malenstwo 😞 😮 🤔 🤢

A z tym czekaniem na cesarke to prawdziwe sk**wysyństwo...bo można sie spoznic... wiadomo... przypadki emergency ale nie tyle godzin... i założe sie ze to Szpital \'\'Przyjazny dziecku\'\' 😠 😠 😠


Ojj Guga ja uważam ale ona jest jak błyskawica i czołg w jednym 😠
Szybko podbiega i taranuje wszystko co ma na swojej drodze...a dzisiaj to tak się cieszyła, że mnie zobaczyła no i masz ci los...ale powtarzam sobie, że na szczęście nie na brzuszek 😉

A co do CC to rzeczywiście ja też rozumiem, że zapisy to jedna sprawa a "przypadkowe" porody naturalne to druga sprawa...no ale po co czekać i męczyć kobiety ??? Nie lepiej byłoby po prostu po kilku godz. przenieść zabieg na następny dzień i dać coś do jedzenia??? 😠 😠 😠
I zrobię antyreklamę teraz bo jestem naprawdę wściekła...to szpital w Szczecinie w Zdrojach gdzie tak zachwalałam mój poród... 😮 😮 😮
Masakra jakaś...
Ciekawe czy w ogóle dzisiaj urodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
guga napisał(a):
NovaM...jejku uważaj... na siebie i malenstwo 😞 😮 🤔 🤢

A z tym czekaniem na cesarke to prawdziwe sk**wysyństwo...bo można sie spoznic... wiadomo... przypadki emergency ale nie tyle godzin... i założe sie ze to Szpital \\\'\\\'Przyjazny dziecku\\\'\\\' 😠 😠 😠


Ojj Guga ja uważam ale ona jest jak błyskawica i czołg w jednym 😠
Szybko podbiega i taranuje wszystko co ma na swojej drodze...a dzisiaj to tak się cieszyła, że mnie zobaczyła no i masz ci los...ale powtarzam sobie, że na szczęście nie na brzuszek 😉

A co do CC to rzeczywiście ja też rozumiem, że zapisy to jedna sprawa a "przypadkowe" porody naturalne to druga sprawa...no ale po co czekać i męczyć kobiety ??? Nie lepiej byłoby po prostu po kilku godz. przenieść zabieg na następny dzień i dać coś do jedzenia??? 😠 😠 😠
I zrobię antyreklamę teraz bo jestem naprawdę wściekła...to szpital w Szczecinie w Zdrojach gdzie tak zachwalałam mój poród... 😮 😮 😮
Masakra jakaś...
Ciekawe czy w ogóle dzisiaj urodzi 😞


Ha !!!
To ci powiem.... bo przeciez sama jestem ze Szczecina.... ze kolezanka tydzien temu - mieszka w dąbiu- trafiła do Szpitala Zdroje ze skurczami co 3 minuty .... mąż marynarz w morzu , ona z 3 letnim dzieckiem sama i mowi ze sie boi sama juz byc...a oni ze takie skurcze to jeszcze moga sobie potrwac...to nic ze jej wody odeszly... ze ma sobie jechac na Unii Lubelskiej jak tak chce do szpitala...!!!
Wiec pojechała do Wojskowego na Piotra Skargi i urodziła bez probelmu z super opieką....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie tak to jest z tymi szpitalami 😠
Nie można słuchać opinii innych bo jak się trafi na chamski personel, który akurat ma dyżur to tylko się przeżegnać i zamknąć oczy...
Tak było ze mną jak poroniłam...cała zakrwawiona do szpitala miejskiego trafiłam na ul.Wyzwolenia wieczorem i sama byłam z Olą akurat i powiedziałam, że nie mam z kim dziecka zostawić żeby zostać na noc...to usłyszałam żebym sobie pojechała do domu (mieszkałam 30 km pod Szczecinem) i tam sobie pokrwawić i zgłosić się rano jak dziecko do przedszkola zaprowadzę do szpitala w Gryfinie bo tutaj to i tak przez noc nic mi nie zrobią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No wyobrażacie sobie 😮 😮 😮 ????????????????????
I to taki lekarz typu: stary, solarka i złoto i mi wszystko wolno 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://moda.allegro.pl/hit-bluza-sweter-kardigan-kurtka-futerko-2011-m-l-i1804054222.html
http://moda.allegro.pl/nowa-kapitalna-dluga-bluza-z-kapturem-pepitka-l-i1805991564.html
http://allegro.pl/nowa-szalowa-bluza-tunika-norwegian-style-futro-xl-i1811605088.html
http://moda.allegro.pl/nowa-czadowa-ciepla-bluza-suwak-guziki-kaptur-l-i1801115378.html
http://moda.allegro.pl/nowa-kapitalna-dluga-bluza-z-kapturem-pepitka-xl-i1812408769.html
http://moda.allegro.pl/nowa-dluga-bluza-stojka-long-dwurzedowa-kaptur-l-i1809387828.html
http://moda.allegro.pl/nowa-fantastyczna-bluza-zapinana-na-dwa-suwaki-s-i1801831224.html

doradźcie dziewczyny, która będzie dobra?żeby nie cisnęła mi brzuszek:P tak na 7-8 miesiąc ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM uważaj kochana na siebie, aż ja się przestraszyłam czytając Twojego posta. dobrze, że nie spadłaś na brzuszek 🙂 pogłaskaj Kajtka od cioci Agi 🙂

guga tak to niestety jest, że wszyscy mają w d.pie to czy jesteś w ciąży, czy możesz spać etc... ja też ostatnio w banku długo czekałam, przede mną było 9 osób i żadna osoba mnie nie przepuściła 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
przeraża mnie to jacy są niektórzy lekarze, że nie przejmują się dobrem pacjenta, bo przecież są lekarzami po to by ratować i chronić ludzkie życie. a dla dużej części najważniejsza jest kasa 😠


Pracuję w służbie zdrowia i doskonale wiem o czym mówicie. Jestem pigułą i też mnie to przeraża jak lekarze się zachowują, zresztą pielęgniarki też. Lekarze zachowują się jak Bogowie...zero empatii, kasa dla nich najważniejsza, a dobro pacjenta spada na dalszy plan. Niektórzy są nieuczciwi i nie mają powołania,czasami jak się powie dzień dobry to albo nic nie odpowiedzą albo coś pod nosem odburkną...i nie są oni tylko tacy dla pacjentów, ale dla nas dla personelu także.Ale nic na to niestety nie poradzimy...tak jest, było i będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki AGA 😘

Dzwoniłam do bratowej...są jeszcze dwie kobiety czekające na CC...ona już nawet ze mną gadać z nerwów nie chciała...nie dziwię jej się 🤢

A mnie coraz bardziej boli ten bok na który "poleciałam" 😲
Oby przeszło do jutra bo wieczorem do mojego rodzinnego miasteczka jedziemy i 10h jazdy przed nami...a ja na chwilę obecną nawet dobrze usiąść nie mogę ... buuuu 🤢
Ja to mam "szczęście" 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 moim zdaniem powinnaś kupić sweter długi naciągany przez szyję bo wtedy ci taki wystarczy a z neta jak kupisz to nie wiadomo czy się zapniesz i do kiedy będziesz mogła to nosić jak jest na zamek albo z guzikami ale to moje zdanie zrobisz jak zechcesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
sloneczko123 moim zdaniem powinnaś kupić sweter długi naciągany przez szyję bo wtedy ci taki wystarczy a z neta jak kupisz to nie wiadomo czy się zapniesz i do kiedy będziesz mogła to nosić jak jest na zamek albo z guzikami ale to moje zdanie zrobisz jak zechcesz 🙂


dzięki za radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewuszki,

NovaM uwazaj na siebie, teraz to trzeba miec oczy na okolo glowy, bo niestety, ale juz nie jest tak stabilnie jak bez brzuszka 😉 A co do szpitali i opieki medycznej to ja sie nie wypowiadam, bo niestety, ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. BYlam dzis na wizycie u pani ginekolog ( zaliczylam juz 3 roznych lekarzy) i okazalo sie, ze corcia jest juz nisko i wreszcie dostalam chorobowe, bo grozi przedwczesnym porodem. Wiecie co jak nie urok to sraczka, zawsze cos jak mi ustabilizowali cisnienie, to mam nowe zmartwienie. Teraz czeka mnie komisja pracy i bede sie modlila, zeby trafic na normalnego lekarza, ktory nie zakwestionuje chorobowego, bo juz slyszalam o takich w komisji. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Czesc Dziewuszki,

NovaM uwazaj na siebie, teraz to trzeba miec oczy na okolo glowy, bo niestety, ale juz nie jest tak stabilnie jak bez brzuszka 😉 A co do szpitali i opieki medycznej to ja sie nie wypowiadam, bo niestety, ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. BYlam dzis na wizycie u pani ginekolog ( zaliczylam juz 3 roznych lekarzy) i okazalo sie, ze corcia jest juz nisko i wreszcie dostalam chorobowe, bo grozi przedwczesnym porodem. Wiecie co jak nie urok to sraczka, zawsze cos jak mi ustabilizowali cisnienie, to mam nowe zmartwienie. Teraz czeka mnie komisja pracy i bede sie modlila, zeby trafic na normalnego lekarza, ktory nie zakwestionuje chorobowego, bo juz slyszalam o takich w komisji. 🤢


co za paranoja, żeby jakieś komisje chorobowe w czasie ciąży. i jeszcze lekarze, którzy się nie zgadzają. masakra 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewuszki i pępuszki 😆
Byłam na wizycie, serce Adasia bije jak dzwon. Podczas badania skopał P. ginekolog 😉 urwisek ! 😁
Szyjkę mam w porządku, cukier po badaniach w normie - z czego jestem bardzo zadowolona. Przybyło mnie od początku ciąży 9 kg 🤔 no cóż po wczasach +3 teraz już normalnie więc razem uzbierało się już 9 kg 😮 nadal mnie to przeraża 😁 Ważne jednak że z dzidziakiem wszystko dobrze 🙂
Zrobiłam piękną dynię na Halloween - jutro zamieszczę zdjęcie 😜
Słoneczko pooglądałam bluzy , bardzo podobne przymierzałam na siebie te długie ze ściągaczem na pupie. Szczerze to ładnie wyglądają ale jak się je ubierze to mało brzuszka się mieści i gdzieniegdzie wiszą jak worki 🤔 sweterek będzie chyba najwygodniejszy
Nova poleguj dzisisiaj i odpoczywaj, oby wszystko z Tobą i Kajtkiem po tym upadku było dobrze.
Weronika dobrze że na reszcie wróciłaś !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia dobrze, że z małym wszystko w porządku 🙂 i że z Tobą też 🙂 lubię czytać takie wieści po wizytach 🙂

ja swoją mam już jutro i nie mogę się doczekać, umówiona została tak bo miałam na nią iść z mężem, a tu mężowi szef plany zmienił, przyjechał wcześniej, niespodziankę zrobił, ale niestety na wizycie go nie będzie 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...