Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
halo,
a ja dzisiaj niewyspana 😠 mój wstał dzisiaj o 2 w nocy, bo do warszawy dzisiaj po samochód jechał( w koncu, tak dlugo sie zastanawiał, az w końcu wybrał suzuki grand vitare 🙂 no i jakos zasnac nie moglam potem.
Pozatym ja głupia jestem, własnie przypomniało mi sie o szkole rodzennia, że wypadaloby pojsc, jako całkowita ignorantka w tym temacie 🙂 u mnie sa dwie, jedna w szpitalu i jedna prywatna. No ale jak zadzwonilam do jednej i do drugiej i powiedzialam ze jestem w 30 tyg. to polozne powiedzialy ze juz za poźno o wiele, bo najblizsze kursy zaczna sie za jakies 4 tyg, a u mnie juz bedzie po ptakach.... kurde, nie wiem jak moglam przegapic ta sprawe i szybciej sie nie zapisac, normalnie skleroza postepujaca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
Agami napisał(a):
a ja pieke własnie karpatke 😉)) musze sie spieszyc bo na 16 juz mam zajecia 😜PP a jeszcze obiadek trzeba zrobic:P 😁 🙃


ale b ym zjadla karpatke, całe wieki nie jadłam 😆


dawaj adres to ci wysle hehe 😉)))) a narazie wirtualnie wysyłam swiezo upieczona ;D 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
halo,
a ja dzisiaj niewyspana 😠 mój wstał dzisiaj o 2 w nocy, bo do warszawy dzisiaj po samochód jechał( w koncu, tak dlugo sie zastanawiał, az w końcu wybrał suzuki grand vitare 🙂 no i jakos zasnac nie moglam potem.
Pozatym ja głupia jestem, własnie przypomniało mi sie o szkole rodzennia, że wypadaloby pojsc, jako całkowita ignorantka w tym temacie 🙂 u mnie sa dwie, jedna w szpitalu i jedna prywatna. No ale jak zadzwonilam do jednej i do drugiej i powiedzialam ze jestem w 30 tyg. to polozne powiedzialy ze juz za poźno o wiele, bo najblizsze kursy zaczna sie za jakies 4 tyg, a u mnie juz bedzie po ptakach.... kurde, nie wiem jak moglam przegapic ta sprawe i szybciej sie nie zapisac, normalnie skleroza postepujaca 😉


Eeee tam... pójdziesz na tyle zajęć na ile zdołasz... Ja się wybieram w 33 tygodniu (chociaż wybraliśmy zajęcia weekendowe - małż teraz cieka po delegacjach) i położne nie kombinują. Popatrz na program zajęć - na pewno o porodzie, pielęgnacji noworodka, połogu zdążysz posłuchać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj widzę dzisiaj postój w grudniówkach...ale pewnie tylko na forum bo w rzeczywistości to my pracowite pszczółki pomimo naszych brzuszków jesteśmy prawda 🙂 ???
Ja dzisiaj nockę spędzam w samochodzie...jadę do Szczecinaaaaa 🤪
Ależ się cieszę 🙂
"Grafik" mam tak napięty, że nie wiem jak ja się wyrobię żeby się ze wszystkimi spotkać 😮
No ale nad morze też trzeba obowiązkowo wyruszyć...może z przyjaciółką na rybną kolacyjkę 😉
Zabieram się za pakowanie...bo niby to tylko 4 dni ale pogoda w kratkę no i noclegi w hotelu...trzeba zabrać dosłownie wszystko 😮
Nawet Bondi z całym majdanem swoim wyrusza a co się dziwić mi i Olce hehe w końcu kobietki lubią mieć ze sobą wszystkie "niezbędne" rzeczy 😉

Ruszamy koło 22:00 więc jeszcze zajrzę co tam u Was słychać 🙂
A później echooo na 4/5 dni 😮

Buziale 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hejka z rana 🙂

Nadia ani mi się waż tak nawet o sobie pisać !!!!!!!
Każda kobieta w ciąży jest piękna bo ciąża to cud natury 😆
Ja z Olką przytyłam 16kg i w miarę szybko znowu byłam "sobą" więc uśmiech poproszę i cieszyć się z brzuszka bo później będziesz za nim tęsknić 😉


Dzięki Marzenka, ale czasami mam takie załamki..
Już mi przeszło... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje kochane a tu macie stronke internetowej szkoly rodzenia. Stronke polecila mi kolezanka, ktora powiedziala mi, ze duzo nauczyla sie z niej i porod przeszla dosc latwo. Wystarczy sie zarejstrowac 9 bezpłatnie) sa filmiki i instrukcje.
http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
ja moze nie spadłam ze schodow ale tez mam 2 mega siniaki na brzuchu...jakby mnie lekarz zobaczyl to by mnie chyba potraktował odpowiednio.... jeden mam bo zachciało mi sie szafke podnosic..
a drugi wstyd mowic ale niosłam cos, przed brzuchem, patrzylam sie pod nogi i oczywiscie nadzialam sie na ściane, no i odbilo mnie od sciany ze sie wywalilam na dupe, wszystko sie rozwalilo, a ja sie rozpłakałam, mina mojego - bezcenna
nie no piękne 🙂 uśmiałam sie....ale powiem szczerze że ja też jestem pierdoła,np źle oceniam odległośc. notorycznie wchodzę na futrynę albo o klamkę zachaczam...przedramię co jakiś czas z siniakiem a ostatnio jak z mężem prysznic wybierałam to wlazłam do takiego(jedną nogą) który nie był stabilny i tak sobie nogę zdarłam że mam siniaka na piszczelu...a na strychu dach przestawiam,bo mąż zrobił wylewkę i niżej teraz jest.więc w belkę co i rusz kapucynem 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga przyszły legginsy, fajne, zadowolona jestem, już w nich śmigam 🙂
A propos szkoły rodzenia, czy Wy już umiecie oddychać przeponą? ja coś załapać nie mogę..ale będę ćwiczyć. Na następnych zajęciach idziemy oglądać oddział i porodówkę.. mam nadzieję, że nie będzie nikt akurat rodzić i krzyczeć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
famfatal napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
halo,
a ja dzisiaj niewyspana 😠 mój wstał dzisiaj o 2 w nocy, bo do warszawy dzisiaj po samochód jechał( w koncu, tak dlugo sie zastanawiał, az w końcu wybrał suzuki grand vitare 🙂 no i jakos zasnac nie moglam potem.
Pozatym ja głupia jestem, własnie przypomniało mi sie o szkole rodzennia, że wypadaloby pojsc, jako całkowita ignorantka w tym temacie 🙂 u mnie sa dwie, jedna w szpitalu i jedna prywatna. No ale jak zadzwonilam do jednej i do drugiej i powiedzialam ze jestem w 30 tyg. to polozne powiedzialy ze juz za poźno o wiele, bo najblizsze kursy zaczna sie za jakies 4 tyg, a u mnie juz bedzie po ptakach.... kurde, nie wiem jak moglam przegapic ta sprawe i szybciej sie nie zapisac, normalnie skleroza postepujaca 😉


Eeee tam... pójdziesz na tyle zajęć na ile zdołasz... Ja się wybieram w 33 tygodniu (chociaż wybraliśmy zajęcia weekendowe - małż teraz cieka po delegacjach) i położne nie kombinują. Popatrz na program zajęć - na pewno o porodzie, pielęgnacji noworodka, połogu zdążysz posłuchać...


tylko ze nie chca tak sie zgodzic. maja komlet cieżarnych i wiecej nie chca przyjac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogóle to dzień dobry.mam za sobą wizytę na NFZ.uśmiałam się dzisiaj jak nigdy z tym moim ginekologiem.miałam strasznie dużo badań ale mniej więcej jest dobrze.tylko cytologia co ostatnio mi robił do dupy. TRICHOMONAS VAGINALIS.rzęsistek pochwowy.masakra.dostałam tabletki,których w opakowaniu jest 4 sztuki a trzeba dwa opak bo mąż też musi się leczyć!!całe opak naraz.do tego gynalgin nasz ukochany,całe opak., codziennie.z tego co w necie przeczytałam to poważna sprawa i szybko trzeba to zwalczyć bo mogą być komplikacje.a ja te obfite upławy mam już tak długo... myślałam że to normalne bo Wy też pisałyście a mi tu wychodzi troszkę inaczej...no ale nic.wyleczymy i będzie po strachu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Guga przyszły legginsy, fajne, zadowolona jestem, już w nich śmigam 🙂
A propos szkoły rodzenia, czy Wy już umiecie oddychać przeponą? ja coś załapać nie mogę..ale będę ćwiczyć. Na następnych zajęciach idziemy oglądać oddział i porodówkę.. mam nadzieję, że nie będzie nikt akurat rodzić i krzyczeć 😮


Witajcie,
ja dzis caly dzien gdzies biegam ale w koncu jestem 🙂
W ogole to dolaczam do grona poszkodowanych, dzisiaj wylalam na siebie goraca herbate, na brzuch i nogi!!!!! 😠 🥴 😲 😞

co do szkoly rodzenia to ja dzownilam do trzech, kazda ma plusy i minusy.
Jedna jest za darmo ale o 13 2 razy w tygodniu wiec maz nie da rady
Druga jest za 150zl o 18 raz w tygodniu.
Trzecia jest za 400zl weekendowa organizowana przez szpital gdzie chce rodzic...

Wg mnie te 400 to troche duzo... pewnie stanie na tej za 150. Chyba mialam tam dzwonic potwierdzac termin kilka dni temu i mi sie zapomnialo 😮

Asiadudzika - rzesistek to chyba nie jest zbyt czeste???? ale spoko, na pewno sie wyleczysz, a gynalgin jak widac jest dobry na wszystko, mi bardzo szybko pomogl na moja E.coli, a kosztuje 5zl! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):

Guga przyszły legginsy, fajne, zadowolona jestem, już w nich śmigam
A propos szkoły rodzenia, czy Wy już umiecie oddychać przeponą? ja coś załapać nie mogę..ale będę ćwiczyć. Na następnych zajęciach idziemy oglądać oddział i porodówkę.. mam nadzieję, że nie będzie nikt akurat rodzić i krzyczeć


Super ciesze sie bardzo, ja tez w swoich sie legginsuje 😉
Brzuszki....
Guga nieprzytomna...idzie spac
Słodkich snow kochane !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

zanim nadrobię zaległości z całego dnia to coś napiszę 🙂

otóż wrażenia z wizyty bardzo pozytywne 🙂 mam bardzo ale to bardzo ruchliwego chłopaka w brzuszku 🙂 leży już główką do dołu 🙂 pani doktor powiedziała, że z szyjką jest wszystko ok 🙂 ogólnie powiedziała, że Mały rośnie tak jak trzeba 🙂

ma już ok 32 cm długości i waży 1022g 🙂

ale jestem szczęśliwa 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Wiecie co sobie dzisiaj pomyslalam, ze niedawno tyle z nas narzekalo, zw jeszcze ruchow nie czuje i wogole, a teraz chyba nie ma juz takiej 😁
A niedlugo bedziemy wspominac jak to bylo byc w ciazy hehe 😁 z dzieciakami na recach 🙂


teraz to nawet chciałoby się, żeby dzieciątko było trochę bardziej spokojne 😜 bo moje to po prostu chyba w ogóle nie śpi, wierci się calutki czas 🙂 i jeszcze te kopniaki w żebra 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...