Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam brzuszki 🙂
któraś pytała o żelazo ja aktualnie biore juz 3x2 ascofer i dodatkowo pharmaton matruelle bo jak bralam zelazo 3x1 to minimalnie ale nadal leciala hemoglobina wiec lekarz kazal mi zwiekszyc dawke ....

a jutro sie wybieram na krzywa cukrowa wiec powiedzcie mi czy ja mam sobie kupic glukoze w aptece czy daja mi ja w labolatorium bo cos mi sie obilo o uszy ze mam kupic glukoze i cytryne i nie wiem.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
witam brzuszki 🙂
któraś pytała o żelazo ja aktualnie biore juz 3x2 ascofer i dodatkowo pharmaton matruelle bo jak bralam zelazo 3x1 to minimalnie ale nadal leciala hemoglobina wiec lekarz kazal mi zwiekszyc dawke ....

a jutro sie wybieram na krzywa cukrowa wiec powiedzcie mi czy ja mam sobie kupic glukoze w aptece czy daja mi ja w labolatorium bo cos mi sie obilo o uszy ze mam kupic glukoze i cytryne i nie wiem.......

musisz kupić w aptece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
witam brzuszki 🙂
któraś pytała o żelazo ja aktualnie biore juz 3x2 ascofer i dodatkowo pharmaton matruelle bo jak bralam zelazo 3x1 to minimalnie ale nadal leciala hemoglobina wiec lekarz kazal mi zwiekszyc dawke ....

a jutro sie wybieram na krzywa cukrowa wiec powiedzcie mi czy ja mam sobie kupic glukoze w aptece czy daja mi ja w labolatorium bo cos mi sie obilo o uszy ze mam kupic glukoze i cytryne i nie wiem.......


ja pytalam 😉)) i dziekuje za odpowiedz bardzo 😉) ja bikore 3x1 i dodatkowo w pregnie mam zelazo 150% wiec sie zaczelam zastanawiac....
co do glukozy to musisz kupic w aptece.. i cytrynke tez kup przekroj na pol i zabierz ze soba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie glukoza była w cenie ...

dziewczyny... moje malenstwo cos się mało rusza... 😮 jak juz to tylko czuje jak mi daje po pecherzu....
nie wiem czy to przez to ze 🤢nie ma miejsca czy ze wiecej spi... wy tak piszecie ze tak Wam maluchy szaleją a mi sie chce płakać bo rzadko czuje moją ksiezniczke 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga spokojnie moze zmienila pozycje moj mały tak dawał czadu juz byl głowką w dół a ostatnio w tamtym tyg chyba przekrecil sie w poprzek bo mialam brzuch wywalony tak na boki w dole i tez byl o wiele spokojnieszy ale juz czuje ze znowu wraca chyba do starej pozycji czuje to po ruchach na dole i po prawym żebrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂
Mnie również rozkłada, już tak konkretnie, zatoki pełne 😮 Wysłałam męża właśnie po kurkumę, będę się leczyć miksturą Gugi 😉
Ja troszkę się za siebie wzięłam po wczorajszej niemocy... włosy już umyte, wyprostowane i jakoś się zrobiłam podobna do ludzi... no jeszcze tylko ten nos 😜 Nawet pazurki u nóg pozmywane, poobcinane, uff ale się namęczyłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙃meliska napisał(a):
Dzień dobry brzuszki 🙂
Mnie również rozkłada, już tak konkretnie, zatoki pełne 😮 Wysłałam męża właśnie po kurkumę, będę się leczyć miksturą Gugi 😉
Ja troszkę się za siebie wzięłam po wczorajszej niemocy... włosy już umyte, wyprostowane i jakoś się zrobiłam podobna do ludzi... no jeszcze tylko ten nos 😜 Nawet pazurki u nóg pozmywane, poobcinane, uff ale się namęczyłam 🙃


Ja wczoraj sie goliłam... linia bikini przypomnina raczej równie pochyłą.. 😜 😜 😜..chyba sie na bobaska zrobie nastepnym razem.... 😎 nogi poszły troche lepiej...ale ciężko było...oj ciężko... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
a u mnie glukoza była w cenie ...

dziewczyny... moje malenstwo cos się mało rusza... 😮 jak juz to tylko czuje jak mi daje po pecherzu....
nie wiem czy to przez to ze 🤢nie ma miejsca czy ze wiecej spi... wy tak piszecie ze tak Wam maluchy szaleją a mi sie chce płakać bo rzadko czuje moją ksiezniczke 🤔

u mnie też ostatnio jakoś spokojniej 🤨 może dlatego, że mamusia choruje, normalnie można dostać do głowy. A co do pęcherza to ja szału dostanę, na godzinę potrafię nieraz i 6 razy lecieć, tylko się podetrę i już mi się chce i tak sikam bez przerwy po kropelce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa dziewczyny jakie Wy dzis produktywne! Wyszlam na dwie godziny, a tu juz tyle stron do przeczytania, ale to dobrze po tym zastoju weekendowym. Ja wrocilam z uniwersytetu, czekam na meza i dalej bedziemy biegac i sprawy zalatwiac. Potem siusiu w szpitalu, umowic sie na wizyte z anastezjologiem i pierwszy kurs rodzenia 🤪 Jestem bardzo ciekawa jak bedzie! Buziakiiiiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
mam pytanko do dziewczyn zazywajacych dodatkowo zelazo... w jakiej dawce je biezecie? bo ja mam brac biofer folic 3x1 i bkiore pregne .. i to wychodzi 42 mg nie wiem czy to nie za duzo...nierze ktos tez tyle?;D

ja obecnie łykam Tardyferon Fol - 80 mg + 27 mg z witaminek, ale łykałam już dużo więcej... 2 x dziennie po ok 120 mg, nie wiem czy to niedopatrzenie mojej ginekolog, bo ostatnio zmieniła mi to żelazo i może przeoczyła coś, ale łykam wg zaleceń. W środę zrobię sobie morfologię to zobaczę jak to tam wszystko od środka wygląda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tez musze gdzies do marketu meza wyslac bo kolo mnie tylko biedronka a tu kurkumy nie bedzie....
guga i meliska wy nie ejstescie same z tymi ruchami.. ja wam juz tu na forum od 2 miesziecy jęcze ze ja malo malego czuje... wlasciwie czuje go tylko po 23 wieczorem jakas godzinke i to nie kopniaki a wiercenie sie delikatne naprawde baardzo delikatne.... i pisalam wam na forum ze chyba tylko mnie moje dziecko nie kopie i spi spokojnie....i jak tu jakies liczenie ruchow conajmnije 2 razy na dobe naliczyc 10 w ciagu godziny jak ja przez caly dzien czasem nie ejstem w stanie do 10 dojsc;/ no ale co usg tyo slysze ze jest ok... wiec moze on taki spokojny jest....i tez jak czuje to bardzo nisko bardzo bardzo....bo na lini majtek pod brzuchem wlasnie jak po pecherzu czasem sie przesliznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
meliska : \'\'Wysłałam męża właśnie po kurkumę, będę się leczyć miksturą Gugi\'\'


To jest naturalny antybiotyk - w sumie \'\'aspiryna\'\' którego uzywali Indianie.... mi pomógł i mężowi też wiec cos w tym musi byc...

kurkuma już jest 😉 mam to sobie rozpuścić, czy tak na sucho konsumować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na reszcie się wyspałam i wyleżałam 🙂 musiałam odespać sobotnie wesele, bo wczoraj jakoś mi to nie wyszło. Wygramoliłam się z łózka zaglądnęłam na forum, przyjechali goście, a potem byłam na spacerze z mężem i dostałam po nim takiej niemocy że reszta wieczoru minęła mi na leżeniu w łóżko z dusznościami. Tak się szybko teraz męczę - Czy Wy też tak macie ?
Dzisiaj już al zaliczyliśmy zakupy w mieście, pyszne śniadanko i muszę się zabrać za ważenie obiadu, będzie dzisiaj u mnie dzień z ciepłą herbatką, bo na polu zimno i pada 🤔
Pammat zazdroszczę Ci że masz tyle ubranek, ciągle kolekcjonuję jak jestem na zakupach ale nadal tego za mało . 😮 więc za pranie się nie zabieram na razie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
guga napisał(a):
meliska : \'\'Wysłałam męża właśnie po kurkumę, będę się leczyć miksturą Gugi\'\'


To jest naturalny antybiotyk - w sumie \'\'aspiryna\'\' którego uzywali Indianie.... mi pomógł i mężowi też wiec cos w tym musi byc...

kurkuma już jest 😉 mam to sobie rozpuścić, czy tak na sucho konsumować


jak masz miod lejacy to rób papke 🙂
ja rozpuszczałam miod w mikrofalówce i papke jadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta kurkuma bardzo mnie zainteresowala, lubie takie wynalazki.
Dziewczyny nie matwcie sie ruchami malenstw, mysle,ze kazdy maluch czasami sie uspokaja, znajduje jakas pozycje wygodna, moze taka w ktorej nam trudno wyvzuc ruchy. Ostatnio wyczytalam, a propos 29 tygodnia, ze malenstwo duzo sni, zapamietuje zapachy, mozg przetwarza wszystkie informacje, wiec nasze kruszynki zajete moga byc 🙂
Czy u Was tez tak jesniennie? 😮 I pomyslec, ze niektorzy w Hiszpani siedza... Pozdrawiam Basienka! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dzień dobry mamusie!!!
u mnie bóle ustały, ale za to całą noc walczyłam ze zgagą;/ Spanie na trzech poduszkach nie pomogło, picie wody, mleka również ahhh:| Jak to babcia powiedziała " Na pewno rosną małemu włosy. Bo jak rosną to ma się zgagę" 😁 hehehe wprawdzie jakby pomyśleć tatuś ma afro więc kto wie co tam się dzieje 😁 pozdrowionka:**

oj to moje urodzi się łyse 😁 jeszcze nigdy nie miałam zgagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...