Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja muszę sie Wam pochwalic.. ☺️.
....pokoik dla niuni mam gotowy...czekam tylko na baldachim/moskitiere na łóżeczko (zamowilam ecru, przyszedl zółty krem wiec musialam wymienic na bialy) 🙃 no i jeszcze i przerabiam karuzele z baterii na prąd bo przeróbka 20zl a baterii potrzebuje 4xR20.... wiec bankructwo bateriowe by bylo...
nie mam wszystkiego jeszcze kupionego (kosmetyki, zabawki) ale pokoik sie wietrzy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
A ja muszę sie Wam pochwalic.. ☺️.
....pokoik dla niuni mam gotowy...czekam tylko na baldachim/moskitiere na łóżeczko (zamowilam ecru, przyszedl zółty krem wiec musialam wymienic na bialy) 🙃 no i jeszcze i przerabiam karuzele z baterii na prąd bo przeróbka 20zl a baterii potrzebuje 4xR20.... wiec bankructwo bateriowe by bylo...
nie mam wszystkiego jeszcze kupionego (kosmetyki, zabawki) ale pokoik sie wietrzy....


my tez, my tez, juz nawet naklejki na scianach sa!! 🙂 🙂 🤪
a posciel i baldachim tez juz jest, czeka na pranie... 🙂

karuzele widzielismy super w smyku ale nie wiemy czy kupowac, bo kuzynka miala po moim bracie i zepsula i obiecala ze odkupi, i teraz nie wiemy... pewnie nie odkupi a tej w smyku juz nie bedzie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi wlasnie z cycków też nic nie leci, ale za to moje brodawki zrobiły sie wielkości spodków do kawy 😁 😁 😁
masakra, zajmuja prawie polowe calego cycka, wyglądają jak jakieś murzyńskie cycki, w dodatku zrobily sie ciemno brązowe. ale pytałam siostry, niby jak sie skonczy karmić, to się "wstąpią". Oby tak było, bo mój ostatnio jakoś dziwnie sie na nie patrzał, jak sie zmieniły 😉 😉 😉

wiecie co, ja juz bym chciala, zeby te dwa m-ce minely i znowu stac sie soba. Dobija mnie ten stan troche, to meczenie sie, zawiazanie buta wywoluje zadyszke, w dodatku dostalam rozstepy na brzucholu..smaruje sie 2 razy dziennie balsamami na rozstepy i duppaaaaa, nic nie dalo .az sie boje, jak on bedzie wygladal na koncu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do piersi to u mnie tez juz cos czasami poleci, ale nie za duzo 🙂
Moje brodawki sa wieksze i cimniejsze, a sutki jak z reklamy mentosa, takie odstajce i grubsze 😁
Ale to kiedy i co sie dzieje z piersiami to u kazdego jest inaczej, nawet u mnie, bo w pierwszej ciazy zaczelo mi cokolwiek leciec tydzien przed porodem...

A jak u was z wlaskami na brzuchu, bo u mnie to jak u goryla, taki owlosiony hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Aniqa1111 ja też się boję rozstępów a smaruje się 4-5 razy dziennie mam 4 preparaty i wyszły mi na boczkach udach i pośladkach czerwone nie za dużo ale są co za dolina nie 😞



no...ja mam wokól pepka, tez jeszce nie za duzo, ale zostaly jeszcze 2 m-ce...żegnaj na zawsze kostiumie kąpielowy...porażka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
Aniqa1111 ja też się boję rozstępów a smaruje się 4-5 razy dziennie mam 4 preparaty i wyszły mi na boczkach udach i pośladkach czerwone nie za dużo ale są co za dolina nie 😞



no...ja mam wokól pepka, tez jeszce nie za duzo, ale zostaly jeszcze 2 m-ce...żegnaj na zawsze kostiumie kąpielowy...porażka 😞


Nie sprawdzam, nie patrze, olewam...
Dziewczyny ! Najważniejsze, ze dzidzie są zdrowe !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś ożyłam na koniec dnia... byliśmy na zakupach, mój tyle przytachał, że ja bym musiała to z 2 tygodnie nosić 😉
Na kolacyjkę placki ziemniaczane - mniam 😜
Mi jeszcze nic z piersi nie leci... choć zakupiłam już 2 paczki wkładek laktacyjnych 😜 a brodawki troszkę pociemniały i się powiększyły, ale nie aż tak jak opisuje Aniqa, chociaż pamiętam, że moja siostra właśnie takie miała, ale kto wie... jeszcze wszystko przed nami. A za 2 tygodnie moja sis przylatuje, więc sprawdzę, czy ten stan wraca do stanu sprzed 😉
Ula zbada Ci tą szyjkę i będziesz wiedziała na czym stoisz, ale widać, że większości się już skraca... w końcu do porodu mamy już niedaleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...