Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga no ja na razie mam spokój ale maść w razie czego jest !! 😉 na temat teściowej się nie wypowiadam też staram się olewać ale czasami krew się w żyłach gotuje CO?JAK? PO CO? DLACZEGO ? Z KIM ? I wszystko żeby było na jej by chciała 😠
ja nie śpię tylko na lewym śpię na prawym boku też i na plecach z rękoma do góry 🙃
ja prałam ubrania w proszku Lovela i do tego płyn Jelp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
wanilia Ja nic nie pisałam że mój ma Rh+ nie wiem skąd ty to wzięłaś 🙂

Napisałam jeśli ma 🙂. A skoro on też rh- to problem z głowy. Ja sie dziwie ze mam zlecone to badanie mimo ze grupa rh+ 😮 Bo robienie go wydaje się być bez sensu.
ok, bo się nie zbiorę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
badania na przeciwciala trzeba jak kobieta ma RH- a facet RH+
ja mam RH+ wiec nie mialam robionego

a skoro pamat ma RH- i nie miala to pewnie jej maz tez ma RH- tak podejrzewam... 🙂 pamat a szafa szałłłł

a co do opuchlizny to ja bym poszla do lekarza ...... bo moja siostra miala z tym male problemy przy drugim dzieciatku ale pod okiem lekarza wszytsko odbylo sie bez problemu i mala cala i zdrowa -przecudowna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny pytałam lekarza jak to jest z tym spaniem. Powiedział że jeśli nie robi mi się słabo nic się nie dzieje to mam spać jak chcę. Staram się spać na lewym z poduchą między nogami i tak faktycznie jest mi najwygodniej. Ale na prawym też śpie a budzę się na plecach. Jeszcze nie doszłam do prania ubranek, na razie muszę pogonić mojego żeby łóżeczko pomalował i pokój. Ale coś nie mam siły przebicia. Kupiłam proszek i płyn do płukania Dzidziuś z Polleny( proszek 13zł za 1,9kg a płyn 3,40 za 750 ml ceny w promocji normalnie droższe o jakieś 3 zł) Tak się zastanawiam na kiedy powinnam być przygotowana. Czytałam ostatnio że najlepiej by było żeby w 35 tyg mieć już naszykowane rzeczy( torbę pokoik) a wy co myślicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja przysnęłam a tu tyle do czytania od rana 🙂
ja nie pilnuje się przy spaniu bo moja gin powiedziała że mam spać tak jak mi wygodnie 🙂
ona ogólnie jest starej daty ze tak powiem i jeśli ciąża przebiega bez zastrzeżen to prowadzi ja naturalnie-tak jest ze mna -od poczatku ciąży przepisała mi tylko kwas foliowy no i na ostatniej wizycie powiedziała że już jesień idzie więc witaminy moge zacząć brać -dziwna babka no ale chwalą ją wszystkie moje znajome
co do kilogramów to ja wreszcie zaczełam przybierać -juz mam 8na+ jupiiii hehe

a dla Majki na razie mamy tylko łóżeczko,wózek i to jeszcze w kartonach nie rozpakowane bo paczki przyszły jak nas nie było w PL no i kilka ciuszków ale jedziemy na wszystkich śętych na tydz do domu to od razu kupimy juz wszystko-wybierzemy sie na duuuuże zakupy 😁 no a 1 grudnia startujemy z ta sypialnią i mam nadz ze jak Majutek sie ur5odzi to bedzie wszystko zapięte juz na ostatni guzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Pozdrawiam Was znad owsianki !!! 😆
Tak, tak Zobi is come back!!! Wiec kiedy Wy jecie obiady ja sniadaniuje i zaraz Was poczytam! 🙂


Wlaśnie wciągnęlam omleta z powidłami śliwkowymi.... Obiad dzisiaj podobno gotuje moja mama...ale znajc jej awersje do gotowania wolałam zjesc omlet zeby nie paść z głodu... 😁

NovaM where are u?

Ulka!!! Wracaj do nas kobieto!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Omlet bardzo dobra rzecz. Polecam tez taki troche inny na obiad czy kolacje Frites Omlette - z frytkami 🙂
Naskrobalyscie od rana sporo.
Gdyby nie Zombi moze stralabym sie spac na lewym boku... no ale w zaistanialej sytuacji probuje wszystiego - na brzuchu juz sie nie da sila rzeczy.
Na wizyte ide za tydzien, 11 pazdziernika, wiec zobacze ile mi jeszcze przybylo. Ale patrzac na stan dzisiejszy i jesli tak dalej pojdzie to chyba po porodzie nie bede miala wiekszych problemow do powrotu do stanu sprzed. nie wiadomo jak z brzuchem tylko 🤔
Przyznaje sie bez bicia, ze na przyjscie coreczki nic nie jest gotowe! 😮 Lozeczko w czesciach, ciuszki w walizce czekaja na pranie i na pomysl " gdzie je upchnac" - byc moze bedzie trzeba zainwestowac w jaks szafe. Do szpitala nie mam nic. A i kilku rzeczy jeszcze brakuje dla malej jak wanienki na przyklad. No ale chyba pod koniec pazdziernika bedziemy mieli mozliwosc poczynic jakies kroki zeby wszystko zapiac na ostatni guzik. Teraz od miesiaca dobrego stagnacja na maxa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...