Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dzien dobry brzuszki :*

Wstałam, nasikałam...jem sniadanie... potem jak latawiec dłłłłuuuuga list spraw w tym Dentysta Sadysta 😮

CHLOE

Przy badaniu ogolnym moczu bez zmian..tzn super.. dostałam posiew - ktory zrobiłam ot tak dla jaj i wyszła
E Coli 10^4.... 🤢 😮
Wiem o bakteriomoczu bezobjawowym ALE kurde dlaczego w badaniu ogólnym nie ma bakterii???
Dla mnie jedno drugiemu zaprzecza...
Wiec postanowiłam - nim połknę koljny antybiotyk powtórzyć badanie no bo w końcu 10^4 to nie jest wysokie miano ....no do leczenia w ciązy ale dla mnie to troche szemrane...
Jak myślisz?


z tej samej probki robili posiew co badanie ogolne?
zrobili antybiogram do posiewu? generalnie powyzej 10^4 powinni. ty masz na granicy.
wiem ze to glupie pytanie... ale czy probka byla pobrana sterylnie? ta do posiewu?
w ogolnym w ogole nie bylo bakterii czy byly np 10 w polu widzenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
katja26 napisał(a):
Uff po wizycie zaczynam dopiero 30 tc mała waży 1560 g. Lekarz powiedział że skłaniamy się do 4 kg do porodu. Masakra jak ja wypchnę takiego koloska


4kg i powyżej to robią cc, tak jest przynajmniej u nas. 4 kg to niezły kloc 😁

to ile bedzie wazyl nasz Julek jak on w 28tc ma 1620g!!!!???! 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstałam jakiś czas temu poraz drugi, sny miałam okropne. Mieszkaliśmy w jakimś dziwnym budynku gdzie kuchnia była na korytarzu wspólnym i nam ja od razu zdemolowali. Widzice- Wy o porodach a mi się śni kuchnia - masakra...Muszę się zabrać za robotę, do 16 planowałam zakupy, spacer z psem, zrobienie obiadu i zapakowanie przynajmniej 2 szafek. A potem do fryzjera. cholerka jednak za długo w łózku gniłam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie dzwonil moj brat, no i zostalam ciocia!!! 🤪 🤪 🤪 Bratowa miala rano cesarke, bo mala byla ulozona posladkowo, miala miec 17-go, ale uznali ze to juz 40 tydz. i zrobili dzisiaj 🤪 🤪 🤪
Mala wazy 2750 kg i ma 54 cm, 10 punkow i eszystko jest ok 😆
Ciekiewe kiedy my bedziemy tak sie cieszyc z naszych malensw, pewnie szybko zleci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Wlasnie dzwonil moj brat, no i zostalam ciocia!!! 🤪 🤪 🤪 Bratowa miala rano cesarke, bo mala byla ulozona posladkowo, miala miec 17-go, ale uznali ze to juz 40 tydz. i zrobili dzisiaj 🤪 🤪 🤪
Mala wazy 2750 kg i ma 54 cm, 10 punkow i eszystko jest ok 😆
Ciekiewe kiedy my bedziemy tak sie cieszyc z naszych malensw, pewnie szybko zleci 😁

Gratulacje Ciociu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe będzie kawał chłopa heh. Ja załapałam małą dolinę bo umawialiśmy się z znajomymi że dziś przyjedziemy obejrzeć ich maluszka. A mój mąż : jedz sama bo nie mam czasu. Tak się wkurzyłam że ho ho. Do szkoły rodzenia siłą go 2 razy zawlekłam, na wizyty ze mną nie jeździ chyba że to prenatalne. Wieczorami lata z kolegami na piwo a ja siedzę jak ten kołek w domu, bo wstyd mi iść do pubu z brzuszkiem. Wszedzie sama wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Chloe będzie kawał chłopa heh. Ja załapałam małą dolinę bo umawialiśmy się z znajomymi że dziś przyjedziemy obejrzeć ich maluszka. A mój mąż : jedz sama bo nie mam czasu. Tak się wkurzyłam że ho ho. Do szkoły rodzenia siłą go 2 razy zawlekłam, na wizyty ze mną nie jeździ chyba że to prenatalne. Wieczorami lata z kolegami na piwo a ja siedzę jak ten kołek w domu, bo wstyd mi iść do pubu z brzuszkiem. Wszedzie sama wrrr

Nie martw sie i nie wkurzaj za bardzo 🙂 Moj M tez nie chodzi ze mna na wizyty do lekarza. Byl tylko raz chyba w 11 tygodniu. Prenatalne robilam w Katowicach wiec nawet nie mial mozliwosci byc ze mna. Moj M uwaza ze na badaniach i tak sie do niczego nie przyda wiec poprostu nie chodzi. A on nie lubi byc niepotrzebny 😉 Wieczorami siedzi w domu i mu znajduje roznego typu obowiazki zeby czul sie potrzebny i daje rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Basienka skąd Ty taką ofertę wytrzasnęłaś? Sama bym pojechała. Co prawda ja na nartach nie jeżdżę ale mój uwielbia 🙂 A maluszek będzie już na tyle duży że mu wyjazd nie zaszkodzi 🙂 Mnie tam się pomysł podoba


Serdecznie zapraszam. Oferty mozna znalezc tutaj: http://www.snowtrex.pl/wyszukiwanie_zaawansowane/crazy_booking_night/06.10.2011.html

W tym roku w kwietniu bylam w La Joup du Loup. Bardzo fajnie bylo. Na nartkach dalo sie pojezdzic, a jak mi sie nie chcialo jezdzic, albo bylam zmeczona to zawsze bylo gdzie na spacerek pojsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
rozumiem że zamawiac mozna po 18?
Lecicie samolotem? Na ile szacujesz koszzty dojazdu?

Tak miedzy 18 a 24 tylko wtedy jest tak tanio.
Jedziemy samochodem z moimi rodzicami jest tam jakies 1500 km wiec nie jest tak zle. Po drodze bedziemy miec nocleg pewnie gdzies w Niemczech 🙂
Jak chcesz podesle Ci podsumowanie wyjazdu w tego roku do La Joup du Loup, tam bylo troche dalej, wiec pewnie mniej benzyny sie zuzyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coquelicot oszzz ty 🙃 a ja opierdoliłam kolejny placek bo po tamtym zostały wspomnienia a mój teraz chciał ze skórką pomarańczy powidłami i polewą czekoladową z jabłkami więc się robi 😜 a co niech ma chłopak niespodziankę 😎


Ale on ma fajnie, ciasto na kazde popoludnie - tez chlopak trafil 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
mam wrażenie że mój się nie zdecyduje na taki daleki wyjazd...ale jak możesz podeślij mi na prv to podsumowanie kosztów


Mozesz mi podac jeszcze Twojego maila, bo znalazlam tylko numer GG 🙂

wysłałam na Twoją brzuszkową skrzynkę.
Rany jak się późno zrobiło, lecę po zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat trzymaj tak dalej, tylko pamietaj, ze faceta za bardzo rozpiszczac nie mozna 😎

Weszlam na stronke od Basienki i kurcze sziku dozbalam. Ja bylam przeknana, ze Ty Basia podajesz w euro te ceny. Musze strone zachowac, w koncu ja mieszkam na miejscu, do Prowansji to juz calkiem blisko 🙂 Co prawda, zadne z nas na nartach nie smiga, ale moze w przyszlym roku o tym pomyslimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Weszlam na stronke od Basienki i kurcze sziku dozbalam. Ja bylam przeknana, ze Ty Basia podajesz w euro te ceny. Musze strone zachowac, w koncu ja mieszkam na miejscu, do Prowansji to juz calkiem blisko 🙂 Co prawda, zadne z nas na nartach nie smiga, ale moze w przyszlym roku o tym pomyslimy.

W zeszlym sezonie tez tak zareagowalam 🙂 myslalam ze sobie jakies jaja ze mnie roba ze za taka cene i to jeszcze z karnetem 🙂 wiec dla probu pojechalismy zobaczyc co i jak. Naprawde warto 🙂 Nawet jak nie jezdzisz na nartkach to wtedy nawet troche taniej masz bo mozesz zrezygnowac z karnetu naciarskiego. Teraz to koszt ok 44 zl z tego co pamietam 🙂 a jak nie to zawsze mozna sie nauczyc jezdzic na nartkach czy snowboardzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...