Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
felunia napisał(a):
Powtorzę się i zamieszcze link jeszcze raz - niech każda z was przeczyta, bo warto!!!!!!!!

warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,86775,3937078.html

Artykuł o paciorkowcu


no nie wiem czy warto, przeczytalam i moj humor jeszcze bardziej sie spier**** bo ja tego wymazu nie mialam robione i teraz juz nie zdaze,bo robi sie do max 37tyg, a u mnie wlasciwie juz minal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
ja mialam wymaz w 34 tygodniu..i lekarz mowil ze w dowolnym momencie mozna zrobic byle by po 32 tygodniu... wiec ja mialam akurat w 34 bo tak mialam wizyte....na wynik czeka sie tydzien,.... wiec kazda z was ma szanse go zrobic 😉


a wszedzie pisza ze do 37tc. wiec zglupialam, ale za tydz mam wiztye to zapytam, moze jeszcz mi zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniqa 1111 ja tez slyszlam od lekarza ze po 35 wiec smialo mozesz jutro zadzwonic do swojego zapytac i jeszcze zrobic wynik masz miec przed porodem wiec jak mowisz ze Kalinka sie nie spieszy to zdążysz a i spokojniejsza bedziesz 🙂

coś tej naszej Basienki -pracoholiczki po wizycie nie widac...... moze nie zaczeła jeszcze rodzić przecież jutro do pracy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 spróbuj pojsc do najblizszego gina w przychodni i wyproś o zrobienie tego wymazu. Nawet jesli to badanie kosztuje kolo 30 zł to kazda da rade zniesc takie obciazenie finansowe.

Je się modlę, żeby lekarka w przychodni zrobiła mi ten wymaz, a ja juz go sama zawiozę do najblizszego szpitalnego laboratorium i zapłace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny no, ale o co chodzi z tym, ze mozna od ktoregos lub do ktoregos tygodnia. Wydaje mi sie, ze tylko o to, zeby miec jak najswiezsze wyniki a jednoczesnie zdazyc przed porodem. Wiec sadze, ze Aniqa mozesz spokojnie robic badanie. Ja tez juz w 36tc i 4dniu jutro, a bede wymaz dopiero robic.


No i zazdroszcze Wam tej Porodowki 🤨
Niby tu tez widzilam chyba dwa odcinki BabyBoom w necie, ale juz jakos nie ma w tv...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny no, ale o co chodzi z tym, ze mozna od ktoregos lub do ktoregos tygodnia. Wydaje mi sie, ze tylko o to, zeby miec jak najswiezsze wyniki a jednoczesnie zdazyc przed porodem. Wiec sadze, ze Aniqa mozesz spokojnie robic badanie. Ja tez juz w 36tc i 4dniu jutro, a bede wymaz dopiero robic.


No i zazdroszcze Wam tej Porodowki 🤨
Niby tu tez widzilam chyba dwa odcinki BabyBoom w necie, ale juz jakos nie ma w tv...


Ojjj Coq...wiesz co..zrobimy tak...ja i tak to nagrywam na dekoder bo z Olą nie chcę oglądać 😜
To jutro jak włączę sobie w "samotności" to nagram na kom i wrzucę na youtube chcesz 😉 ???
Tylko chyba w kawałkach będzie 😜 ...no ale czego to się nie robi dla grudniówki-ciężarówki hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniqa idz jutro zrobic wymaz czy tam w przyszlym tygodniu i nie marudz, co to za znaczenie czy to jest 37 czy 38tc, jesli jeszcze nie urodzilas to dobrze, zdazysz zrobic badanie.

Mnie moja gin powiedziala tak: robimy wymaz teraz, jak wyjdzie to leczymy, potem znow wymaz i tak az do porodu. Ale u mnie to inaczej bo ja wiedzialam juz wczesniej ze mam to dziadostwo, zreszta 25% ludzi je ma. przy porodzie zbadaja mi CRP jesli bedzie podwyzszone to ta informacje przekaza neonatologom i dosyane antybiotyk, a oni beda badac crp u dziecka. jesli tez bedzie podwyzszone to dadza dziecku antybiotyk.
novaM - paciorkowiec dla kobiet w pologu tez jest grozny, moze dojsc do zakazenia macicy.

A artykul napislaa ta sama kobieta ktora pisze na kazdym forum na temat paciorkowca. Takze wydaje sie ze przypadkow jest duzo a to jeden i ten sam.. i nawet nie wiadomo czy dziecko zmarlo na to czy tylko przy okazji mialo paciorkowca... Takze bez paniki, ale badanie trzeba zrobic! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny no, ale o co chodzi z tym, ze mozna od ktoregos lub do ktoregos tygodnia. Wydaje mi sie, ze tylko o to, zeby miec jak najswiezsze wyniki a jednoczesnie zdazyc przed porodem. Wiec sadze, ze Aniqa mozesz spokojnie robic badanie. Ja tez juz w 36tc i 4dniu jutro, a bede wymaz dopiero robic.


No i zazdroszcze Wam tej Porodowki 🤨
Niby tu tez widzilam chyba dwa odcinki BabyBoom w necie, ale juz jakos nie ma w tv...


Ojjj Coq...wiesz co..zrobimy tak...ja i tak to nagrywam na dekoder bo z Olą nie chcę oglądać 😜
To jutro jak włączę sobie w "samotności" to nagram na kom i wrzucę na youtube chcesz 😉 ???
Tylko chyba w kawałkach będzie 😜 ...no ale czego to się nie robi dla grudniówki-ciężarówki hihi 😁


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Nova ale mio przeczytac, ze ktos sie chce tak poswiecic 😘 😘 😘
Ale meczyc Cie nie chce, bo nie wyobrazam sobie jak siedzisz biedna z ta komorka 😁 a potem wrzucasz to wszystko na youyube 😁
Ale Kochana jestes!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane ja sobie siedzę!!!! Mój mąż chce oglądać film na 2 więc oglądamy!!!! ja zaraz będę piła mleczko na ostatni posiłek nocny i tak!!!! Już chce żeby ta nocka zleciała nie lubię po prostu w tej chwili nocek wolę dzień!!!! Już się nie mogę doczekać kiedy urodzę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...