Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agami napisał(a):
novaM napisał(a):
Aaaa jeszcze weź sobie datę na profilu brzuszkowym zmień Monku mój 😎

no cos ty ;DD a po co zmieniac?;p hihihi przecoez prawde mowi... w ktorym tyg jestem a ze mi szybciej harakiri zrobia;D to on nie musi wiedziec sherlocku mój ;D


Harakiri dobre 🙃 🙃 🙃
A mnie moje suwaczki i terminy już drażnić zaczynają 😠
...ojjj byle do grudnia to na wysokości lamperii będę latać żeby to już się zaczęło 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie odprawiłam gości 🙂 była u mnie kuzynka z mężem i córeczką i druga kuzynka z synkiem 🙂 oj, wesoło było 🙂 a teraz mam zamiar poodpoczywać, może też do wanny sobie wejdę 😉 rodziców w domu nie mam, bo na bal andrzejkowy poszli 😁 tylko ja mam po nich jechać 😜
mąż jedzie i coraz bliżej mnie już jest, a ja już po prostu nie mogę się doczekać 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
co się dzieje co się dzieje 😎
my siedzimy ze znajomymi postanowiłam wpaść do was dziołchy 😜


Hahah Pam to ja się pytam co się dzieje 😮 😮 😮????
Bo z tego co pamiętam miałam mieć w ten weekend wolne od warowania na forum, a widzę, że nadal woźna jestem 😜 😜 😜
😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchy!!! 😘

Nikt nie urodzil?

Alez mnie sie dobra passa trzyma! Trzecia noc przespana 🤪 🤪 Jestem w siodmym niebie!!! W dodatku spalismy z malzonem do 13 😁, a potem gnilismy w nim do 17 😁 . No Dzien Wielkiego Lenia!
Teraz malzon na wylocie. Ja male zakupy zrobilam, ogarnelam chalupe i zupe gotuje, coby byl na 22 jakis obiad chociaz 😁 Poki co, zajadam sie czekolada, nawet kawe sobie zapodalam dzis.
Asia no moge byc waszym Coq'iem obronnym, tylko przed czym bronic?! 🤔 Przeciez tu wszyscy sie kochaja, wszyscy o wszystkich sie martwia i wszyscy wszystkich dopinguja w porodach! 😁 Wieczny peace!!!!!
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/barbie1q.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8697/barbie1q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 😎[/url]

Andrzejki? Gdybyscie nie napisaly, to pewnie nie zajarzylabym, ze dzis jakies imprezy andrzejkowe moga sie odbywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki. Widze ze u was andrzejkowo 😉 my mielisy isc jutro do dziadka mojego no ale pojdzie sam maz... W szpitalu po dniu ciszy dzisiaj 2 porody. Laski sie uwinely szybko. Jedna chwile postekala i zaraz byl krzyk dziecka, druga pol h sie darla i tez zaraz dzidzius wyszdl. Ale zoladek to sie podsuwal do gardla jak sie ja slyszalo... Bo wogole leze na porodowce bo na patologi ciazy miejc nie bylo. Wiec mam fajne wrazenia 😉
katja maz mowi ze dzwonilas w sprawie golenia kotka. Przpadkiem to wyszlo. Zaraz mu powiedzialam ze ma was super potraktowac bo ty forumowa grudniowka tez 🙂
zaraz kolejna kroplowka z antybiotykiem. Ale w srode juz chyba do domku 🙂
w ogole na ktg wychodza mi sukrcze na 30 czasem 40% ale lekarze mowia ze to tylko gotowosc skurczowa macicy jest i luz. Kolezanka z sali w tym samym tyg i ma prosciutka linie, ciekawe... Ale to co czulam w domu to tez byly te skurcze, teraz wiem na pewno.
Aaa, i octeniseppt tez mamy na pepuszek, sprawdzony u zwierzakow 🙂 choc polozna na szkole rodzenia mowila ze spirytus mozna kupic w monopolu i z woda rozcienczyc i tez jest ok. Pepek tu chyba nie jest otwarta rana wiec chyba nie szczypie, a alkohol ma wlasciwosci wysuszajace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie .... Chloe ma miejscowke extra... tak sie nam dziewczyna wprawi ze julek 3 minuty i na zewnetrznym bedzie hehehe;D
co do spirytucu to polozna na szkole rodzenia wlasnie mowila ze to nie rana... zeby kupic normalny spirytus i rozcienczyc w stosunku 70/30 woda i bedzie ok bo to nie jest rana i nic nie boli nic nie szczypie... a mozna nic nie robic tylko sprawdzac czy suchy jest.. i reagowac dopiero jak zauwazy sie ze nie schnie i nie odpada... a tak to tylko trzymac w czystosc i suchosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh Coq woźna fartuch po kąpanku zarzuciła i jak ją w plery grzeje i leży to całkiem znośnie jest 🙃 🙃 🙃
Tylko teraz Kajetan daje mi bobu bo sam nie wie co ma ze sobą zrobić 😮
Czkawka, skakanie, jakieś dziwne drgawki, rozciąganie, wyciąganie no wszystko na raz 😮 😮 😮

Aaaa miałam Was kiedyś zapytać...jak Wasze dzieciątka mają chwilę aktywności to czy zauważyłyście żeby tak jakby drżały albo jakby jakiś przykurcz miały nóżki czy coś 😮???
Cholera nie wiem jak mam to opisać ale to dziwne takie uczucie i daje do myślenia...jeszcze bardziej dziwaczne niż czkawka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Heh Coq woźna fartuch po kąpanku zarzuciła i jak ją w plery grzeje i leży to całkiem znośnie jest 🙃 🙃 🙃
Tylko teraz Kajetan daje mi bobu bo sam nie wie co ma ze sobą zrobić 😮
Czkawka, skakanie, jakieś dziwne drgawki, rozciąganie, wyciąganie no wszystko na raz 😮 😮 😮

Aaaa miałam Was kiedyś zapytać...jak Wasze dzieciątka mają chwilę aktywności to czy zauważyłyście żeby tak jakby drżały albo jakby jakiś przykurcz miały nóżki czy coś 😮???
Cholera nie wiem jak mam to opisać ale to dziwne takie uczucie i daje do myślenia...jeszcze bardziej dziwaczne niż czkawka 🤨


oooo tez mialam o to pytac. takie 2-3 sekundy drzenia.... nie wiem co to jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
novaM napisał(a):
Heh Coq woźna fartuch po kąpanku zarzuciła i jak ją w plery grzeje i leży to całkiem znośnie jest 🙃 🙃 🙃
Tylko teraz Kajetan daje mi bobu bo sam nie wie co ma ze sobą zrobić 😮
Czkawka, skakanie, jakieś dziwne drgawki, rozciąganie, wyciąganie no wszystko na raz 😮 😮 😮

Aaaa miałam Was kiedyś zapytać...jak Wasze dzieciątka mają chwilę aktywności to czy zauważyłyście żeby tak jakby drżały albo jakby jakiś przykurcz miały nóżki czy coś 😮???
Cholera nie wiem jak mam to opisać ale to dziwne takie uczucie i daje do myślenia...jeszcze bardziej dziwaczne niż czkawka 🤨


oooo tez mialam o to pytac. takie 203 sekundy drzenia.... nie wiem co to jest....

To julek taz tak ma, tak jakby sie chcial wyszarpnac, albo kopnac ale braklo mi sily i tylko zadrzala nozka. Albo jakby zjadl cos kwasnego i by go otrzepalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
novaM napisał(a):
Heh Coq woźna fartuch po kąpanku zarzuciła i jak ją w plery grzeje i leży to całkiem znośnie jest 🙃 🙃 🙃
Tylko teraz Kajetan daje mi bobu bo sam nie wie co ma ze sobą zrobić 😮
Czkawka, skakanie, jakieś dziwne drgawki, rozciąganie, wyciąganie no wszystko na raz 😮 😮 😮

Aaaa miałam Was kiedyś zapytać...jak Wasze dzieciątka mają chwilę aktywności to czy zauważyłyście żeby tak jakby drżały albo jakby jakiś przykurcz miały nóżki czy coś 😮???
Cholera nie wiem jak mam to opisać ale to dziwne takie uczucie i daje do myślenia...jeszcze bardziej dziwaczne niż czkawka 🤨


oooo tez mialam o to pytac. takie 2-3 sekundy drzenia.... nie wiem co to jest....


Noooo i tak już od dłuższego czasu mój ma i zapominałam cały czas napisać o tym 😮
A to takie głupie uczucie Agami co nie 😮???
Ja to mam zawsze schizy po tym czy aby z nim ok wszystko tam w środku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...