Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
NO I JUŻ PO WIZYCIE.... 🙂
DZIDZIUŚ ROŚNIE-A SERDUSZKO TAK GŁOŚNO BIŁO ... 🙂
NO I NIE MUSZE SIĘ OBAWIAC O CIĄŻE POZAMACICZNĄ BO NA 150% JEST WSZYSTKO OKITAK SIE CIESZĘ!!!
JUŻ DAWNO NIE MIAŁAM TAKIEGO STRESU JAK DZIŚ RANO...SAME ZŁE MYŚLI MI PO GŁOWIE CHODZIŁY ŻE MOZE NIC JUŻ "TAM"NIEMA ZE MOZE SIE NIE ROZWIJA A TU WSZYSTKO DO PRZODU!!!! 😜
TERAZ TYLKO NADAL MYŚLEĆ POZYTYWNIE I....CZEKAĆ CZEKAĆ AŻ BĘDZIE MNIE CORAZ WIĘCEJ.
🙂
DZIEWCZYNY POWIEDZCIE MI CZY ROBIŁYŚCIE MOZE PRZED ZAJSCIEM W CIĄŻE BADANIA NA CYTOMEGALIĘ,TOKSOPLAZMOZĘ I BADANIE WYMAZ NA CZYSTOŚĆ POCHWY???BO JA W PRZECIĄGU OSTATNIEGO ROKU ROBIŁAM KAZDE TO BADANIE JUZ ZE 2 RAZY I DZIS ZNOWU PANI DOKTOR KAZAŁA MI JE ZROBIC.ALE SKORO OSTATNIE WYNIKI SA Z 4LUB 5 MIES.WCZESNIEJ TO JA JUZ SAMA NIEWIEM PO CO ROBIC JE PO RAZ 3.
NO I PYTAŁAM O TEN NASZ"SEX" 🙂 ALE NIEWSKAZANE PRZEZ NASTEPNE 6 TYGODNI HAHAHAHA
TAK ŻE "MĄŻ W CELIBACIE C.D. " 🤪
AHA NO I TERMIN MI SIĘ ZMIENIŁ PO DZISIEJSZEJ WIZYCIE Z 18 NA 23 GRUDNIA 🙂
NARESZCIE TROCHE SIE USPOKOIŁAM-BOGU DZIĘKI!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
RUBI
NA BÓL GŁOWY OBAWIAM SIE ŻE ŻADNYCH "PROCHÓW"NIE WOLNO.SPRÓBUJ MASOWAĆ SKRONIE ,OKŁAD ZIMNY NA CZOŁO I SEN,SEN SEN...JA TAK ROBIE I TROCHE POMAGA.
JA TEŻ WAM BIEDACTWA WSPÓŁCZUJE TYCH WYMIOTÓW-MNIE JAK NARAZIE OMIJAJĄ 🙂
A MDLI MNIE CZASEM ALE NIE WYMIOTUJĘ.
NAPEWNO JUZ NIEDŁUGO POCZUJECIE SIE LEPIEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o śnie mogę zapomnieć do wieczora bo jestem z najmłodszym synkiem w domu i musze na niego miec oko, Candyns fajnie że u ciebie wszystko ok, ja idę w środę to zobaczymy jak tam kropeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
Candyns ale Ci fajnie, kamień spadł Ci z serca. ja jeszcze żadnych badań nie robiłam. chyba uważają ze za wcześnie, ze trzeba czekac, ale przytyłam już 2 kg... mam nadzieje ze to moja macica a nie obzeranie sie

DZIEKI DZIEWCZYNY.JAK NARAZIE TO JEDEN Z WIELU "KAMIENI MI SPADŁ"BO SAME WIECIE ZE PRZED NAMI JESZCZE DŁUUUUUUUUGA 9MIESIĘCZNA DROGA 🙂
ULKA JAK TY JUŻ JESTES W 8 TYG.TO TWOJA DZIDZIA TEZ JUŻ NAPEWNO UROSŁA SPORO I SERDUSZKO TEZ JUŻ SŁYCHAĆ...BO MOJA "KROPECZKA" MA NIECAŁE 6 TYG.A TAK JĄ BYŁO SŁYCHAĆ ŻE SAMA PANI DOKTOR MÓWIŁA ŻE GŁOŚNO I WYRAŹNIE STUKA SERDUSZKO 🙂 WIĘC NIE MARTW SIE.A JA MIESZKAM W DUBLINIE I MOŻE TROCHE INACZEJ U NAS JEST NIŻ W POLSCE WIESZ.A POZATYM TAK JAK JUZ PISAŁAM KIEDYŚ JA 3 LATA PRÓBOWAŁAM ZAJŚĆ W CIĄŻE I DOPIERO TERAZ SIE UDAŁO I MAM KOCHANĄ PANIĄ DOKTPR KTÓRA DBA O MNIE SPRAWDZA WSZYSTKO WYPISUJE MI JAKIE BADANIA POTRZEBA A JA ROBIE WSZYSTKO CO KAŻE... 🙂
JA TEŻ JUZ 3 KILO PRZYTYŁAM 🙂 HEHEHH I TEŻ MI CIĘŻKO Z TYM,BO TO POCZATEK DROGI DOPIERO :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tych kamieni to masz rację Candyns, strach niepewność obawa będą nam towarzyszyć tak to już jest ale kochane dziewczynki wszystko bedzie dobrze życzę wam dużo uśmiechu zero stresu i pięknych zdjęć usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak...ja przytyłam 2.5 kg...z czego 1 kg wyrzygalam 🙂
I ciągle mam wrażenie ze to nie macica tylko te ''kamienie na sercu'' tyle ważą... 🙂 ale nie ma co , musimy byc dobrej mysli i jak któras z nas zacznie za duzo panikowac to powinna dostac kubeł zimnej wody od tych myslacych racjonalniej - w danym momencie hihihihi
Pozdrowionka baby
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny,
Jestem tu po raz 1. Koniec 5tc i termin wedlug moich obliczen 31 grudnia 😆
Jutro czeka mnie pierwsza wizyta u lekarza zobaczymy jak to bedzie. Dodam, ze to moja pierwsza ciaza i jestem spanikowana jak nie wiem co. O dzidzie staralismy sie 5 miesiecy i sie udalo!! Mam nadzieje, ze nasza radosc bedzie dlugo trawala. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie, że jest nas coraz więcej 🙂 😉 🙂

kurde, a jeśli chodzi o badania to ja po wizycie pierwszej i pierwszym usg w 6 tygodniu ciąży, dostałam przykazanie od pani doktor, żeby zrobić badania: morfologia + płytki, cukier, mocz - badania pełne oraz WR i HBS. Już wtedy powiedziała mi, że ciąża rozwija się prawidłowo, jest wewnątrzmaciczna, Czy to nie za mało tych badań????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Candys ale Ci zazdroszczę...

Guga miałaś rację. Posłuchałam Cię i pojechałam dzisiaj do lekarza, okazało się że mam zapalenie, i to duże. Dostałam leki dopochwowo i termin dopiero na czerwiec... jestem nieszczęśliwa, bo nie badał mnie i nie robił mi usg, bo powiedział, że będzie to nieprzyjemne, będzie boleć.... a tak chciałam serduszko usłyszeć ;(( i upewnić się, czy wszystko jest ok....... ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to daj mi rubi znać jakie badania Ty dostaniesz. miałam je zrobić w poprzednim tygodniu, ale codziennie rano miałam mdłości i nie dało rady na czczo jechać. zrobię już w przyszłym tygodniu. bo wizytę mam dopiero ok 16 maja, jestem pod telefonem z panią doktor, mam do niej zadzwonić jak wrócę, bo już w piątek niestety wyjeżdżam z powrotem na studia, ale na razie tylko na tydzień (na szczęście 🙂 ) żeby skończyły się jak najszybciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Candys ale Ci zazdroszczę...

Guga miałaś rację. Posłuchałam Cię i pojechałam dzisiaj do lekarza, okazało się że mam zapalenie, i to duże. Dostałam leki dopochwowo i termin dopiero na czerwiec... jestem nieszczęśliwa, bo nie badał mnie i nie robił mi usg, bo powiedział, że będzie to nieprzyjemne, będzie boleć.... a tak chciałam serduszko usłyszeć ;(( i upewnić się, czy wszystko jest ok....... ;(


Nadia,

Ciesze sie ze pojechałas 🙂 Guga czasami ma czuja 😉
Dziwie sie ze nie zrobił ci badania przez powloki brzuszne..w 8 tyg powinno sie juz cokolwiek wypatrzyc...nie jestem pewna co to serduszka ale na pewno potwierdzil by ze ''kosmita/tka'' jest na miejscu 🙂 ...wiem ze przykro ze sie nie udalo zrobic zdjecia ale z drugiej strony pomysl gdybys poczekała i infekcja byla jeszcze gorsza...wtedy prawdziwe nieszczescie!!! Buziaki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia!!!
Toż my mamy ten sam termin 🙂
Ja po tych plamieniach wybieram sie na kontrolne usg ...i to wlasnie przez powloki brzuszne zeby nie drażnic szyjki... dam Ci znac czy było dokładnie widac i slychac to pojdziesz sobie zrobic bazinwazyjne badania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jaja wiecie 😁 wczoraj mojemu mezowi udzielily sie moje mdlosci i razem ze mna narzekal ze chce mu sie wymiotowac haha, ale tak na serio mam nadzieje ze sie czyms nie zatrul, no i juz dzisiaj troche mu lepiej. Przynajmniej troche poczuje jak ja sie czuje, no nie 🙂

A i mam pytanko do was: macie juz ksiazki ciazowe? jak tak to od kiedy? bo ja jeszcze nie dostalam, ale mam nadzieje ze na przyszlej wizycie juz mi zalozy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Ale jaja wiecie 😁 wczoraj mojemu mezowi udzielily sie moje mdlosci i razem ze mna narzekal ze chce mu sie wymiotowac haha, ale tak na serio mam nadzieje ze sie czyms nie zatrul, no i juz dzisiaj troche mu lepiej. Przynajmniej troche poczuje jak ja sie czuje, no nie 🙂

A i mam pytanko do was: macie juz ksiazki ciazowe? jak tak to od kiedy? bo ja jeszcze nie dostalam, ale mam nadzieje ze na przyszlej wizycie juz mi zalozy...


Z Książeczką Ciążową czekalam na bijące serduszko kosmonauty / tki...tak podobno robią lekarze...
Dziewczyny.... Jakie książki o ciąży czytacie???...ja kupiłam ''Ciężarówką przez 9 miesięcy'' i ''W oczekiwaniu na dziecko''. Pierwsza jest super jajowa...druga bardziej konkretna...
Miłego 3 maja mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Nadia!!!
Toż my mamy ten sam termin 🙂
Ja po tych plamieniach wybieram sie na kontrolne usg ...i to wlasnie przez powloki brzuszne zeby nie drażnic szyjki... dam Ci znac czy było dokładnie widac i slychac to pojdziesz sobie zrobic bazinwazyjne badania 🙂


Dzięki Guga 🙂
Wczoraj miałam płaczliwy nastrój... strasznie... ale dziś już lepiej.... w ostateczności wytrzymam do czerwca, szybko mi ostatnio biegnie czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...