Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
duphaston też brałam całe dwa opakowania jak miałam kropeczkę i musiałam leżeć tydzień plackiem i dzięki temu jest teraz wszystko dobrze.. 😁 i zadnych plamień nie miałam nigdy ale biore za to cały czas luteine codziennie po 2 razy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wszystko ladnie pieknie, a tu dzisiaj rano wyglebalam sie na schodach!!! Tak pieknie na pupsko!!!
I teraz panikuje ze cos sie stalo!!! 😞 Jak nie urok to sraczka... teraz bede sie stesowac przez poltora tygodnie do USG!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
duphaston też brałam całe dwa opakowania jak miałam kropeczkę i musiałam leżeć tydzień plackiem i dzięki temu jest teraz wszystko dobrze.. 😁 i zadnych plamień nie miałam nigdy ale biore za to cały czas luteine codziennie po 2 razy..


pammat, jaka kropeczke mialas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe a ja w niedziele grałam w siatkówkę... nie mogłam się powstrzymać... byliśmy u znajomych, nie forsowałam się, ale tak mi się chciało trochę sportu.... ale zrypki od mamy za to dostałam.... chyba nie zaszkodziłam dzidzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
@chloe no jak na usg było widać tylko kropeczkę o to chodzi 🙂 bo teraz jest już widoczne echo serduszka na zdjęciu 🙂 .. A ty uważaj na siebie jak schodzisz po tych schodach a nie latasz jak taki dzik i nie panikuj bądź dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny !!! Zwariowałyscie ?...siatka ??...schody - Chloe nie biegaj!!!...
UWAŻAJCIE!!!
Ja się boje oddychać... rano schodze na dół i wchodzę na górę dopiero wieczorem...
A do lekarza na pozna wizyte, wiec dzien bedzie dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi jak jamnik sąsiada.
Ech...chyba potraficie sobie wyobrazic jak sie czuje...sparaliżowana strachem...mam nadzieje ze te plamienie nie maja nic wspolnego z fasolka tylko jakies inne gówno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja to bym sie najchetniej zawinela w koldre i przeczekala w lozku ten pierwszy trymestr ale co zrobic, zyc trzeba, moj M mi mowi ze przesadzam i w ogole... eeh! Na l4 nie mam co liczy bo to wlasna dzialalnosc. Moze dzieki temu szyciej ten czas zleci.

Mnie tez jest strasznie zimno, to pewnie dlatego ze teraz, dzieki progesteronowi, nasza temp ciala wynosi ponad 37, wiec relatywnie bardziej odczuwamy chlod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nadal nosze wiosenne Emu...nawet w domu !!!!...zawsze mialam krazenie do D...teaz w dzien mi zimno w nocy to ja grzeje męża...a co do potu to u mnie odwrotnie...jak bym chciala to bym nie musiala sie myc przez tydzien hihihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
czesc dziewczyny, od wczoraj wieczora czuje bol krzyza. jak tylko dluzej posiedze albo postoje to masakra. Tez tak macie?


mnie tez czasami boli krzyz i do tego jeszcze kosc ogonowa, a szczegolni jak sie wieczorem poloze do lozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka ja mam tak że teraz wyczuwam swój pot czasami ale nie zawsze.. a nigdy tak nie miałam tak samo włosy mogłam kiedyś myć raz na tydzień a teraz co 2 lub 3 dni bo mi się tak przetłuszczają ;/ a co do zimna to mi codziennie jak leżę wieczorem jest zimno a rano mogę leżeć bez kołdry tak mi gorąco.. więc widzisz sama NORMA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ogólnie to Ty chloe uważaj na siebie 🙂 i na pewno nic złego się nie dzieje 🙂

a Ulka Ty mówisz, że zawsze miałaś nieregularne cykle i dostałaś ten lek? ja też tak miałam. zwykle ok 30-40 dni. i nic mi pani doktor nie dała. Może dopiero na następnej wizycie.

W poniedziałek idę sobie zrobić wszystkie badania potrzebne mi. i już nie mogę się doczekać następnej wizyty, mam nadzieję, że teraz będzie usg przez brzuch i zobaczę moją małą kruszynkę 🙂 wcześniej widziałam tylko kropeczkę o długości 4mm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Ziolka! Ty to już widzę doświadczona na forum... fajnie, to dobrze, że wśród nas są takie osoby, zawsze możecie nam radzić.

A jak się dzisiaj czujecie? ja mam mdłości i muli mnie cały dzień... no i trochę mam kurcze brzucha... najgorsze jest to, że zawsze wciągałam brzuch i ciężko mi się odzwyczaić od tego...

Pozdrawiam i miłego dzionka Wam życzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie ja juz po pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolona lekarz konkretny bardzo miły i pracuje w szpitalu w którym przyjdzie mi rodzić 🙂 U mnie wszystko ok jak na 6 tydzień zażywać mam femibion 1 raz dz oraz magnezb6 3 razy dziennie gdybym miała straszne mdłości i wymioty to 2 trzy razy dz. Badania które mamzrobić
- grupa krwi
-morfologia
-glukoza na czczo
-anty HCV
-anty HIV
-VDRL
-toxo IgG
-toxo IgM
-mocz badanie ogólne
Wizyta kosztowała mnie 90zł z usg, kolejna za dwa tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
Badania które mamzrobić
- grupa krwi
-morfologia
-glukoza na czczo
-anty HCV
-anty HIV
-VDRL
-toxo IgG
-toxo IgM
-mocz badanie ogólne
Wizyta kosztowała mnie 90zł z usg, kolejna za dwa tygodnie 🙂


to masz trochę więcej badań niż ja, ja nie muszę robić na grupę krwi, bo już mam zrobione. Ale pani doktor nie kazała mi robić tych toxo IgG oraz IgM, oraz HIV... a jak tam usg? widziałaś Maluszka? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
rubi napisał(a):
Badania które mamzrobić
- grupa krwi
-morfologia
-glukoza na czczo
-anty HCV
-anty HIV
-VDRL
-toxo IgG
-toxo IgM
-mocz badanie ogólne
Wizyta kosztowała mnie 90zł z usg, kolejna za dwa tygodnie 🙂


to masz trochę więcej badań niż ja, ja nie muszę robić na grupę krwi, bo już mam zrobione. Ale pani doktor nie kazała mi robić tych toxo IgG oraz IgM, oraz HIV... a jak tam usg? widziałaś Maluszka? 🙂


Wlasnie, widzialas juz fasoleczke? 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
nie bo za wcześnie czarna plamka ok 1 cm a co do badań też wszystkich nie muszę robić ale dla swojego spokoju zrobię


ja jak byłam na usg w 6 tygodniu, to też tylko kropeczkę widziałam 🙂 o wielkości 4mm. To Twoja fasolka jest większa :P ale pani doktor mi wtedy powiedziała, że ma tyle ile jest w normach, więc się nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...