Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie grudniowe mamusie
Ja z rana dzisiaj pierwszy raz przywitałam kibelek ale nic nie poszło tylko tak strasznie mi się odbijało 🙂 Kawa mnie odzruca więc z rana woda i bułeczkę zjadłam. Ale było coś z nią nie tak bo 1 mi się złamała 😠 I jutro do dentysty także mówię z zaciśniętymi ustamu dobrze że zakupy zdążyłam zrobić i nigdzie nie muszę już jechać 😁 Mąż mówi do mnie ty mój szczerbatku a we mnie się gotuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
mi ostatnio bylo tak zimno ze wzielam sie za prasowanie od razu o niebo lepiej tak cieplutko sie w pokoju zrobilo, ja siedze w bluzie i na to jeszcze szlafrok cieplutki z mikrofibry, zimno mi ze szok!
zauwazylam ze jak mnie muli to biore jakas landrynke owocowa i przechodzi jak nie mam nic do jedzenia
pozatym cierpie na brak checi do robienia czegokolwiek, jakbym byla chora na jakas grype, wkurza mnie to bo chetnie by czlowiek cos zrobil, do sklepu poszedl, spotkal sie z kolezanka, ksiazke poczytal a tu nic sie nie chce, chleba nie mam w domu, zjadlabym kanapke ale nie chce mi sie isc do sklepu co jest na dole obok , pewnie poczekam jak moje szczescie wroci z pracy to go wysle od razu po chleb, masakra, zawsze byłam energiczna i robiłam dużo rzeczy, niech juz nadchodzi ten błogostan, czy jak to wyczytalam ze drugi trymestr to miesiac miodowy ciazy,



Ulka.... leniu !!!!

Idz po chleb 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
witajcie grudniowe mamusie
Ja z rana dzisiaj pierwszy raz przywitałam kibelek ale nic nie poszło tylko tak strasznie mi się odbijało 🙂 Kawa mnie odzruca więc z rana woda i bułeczkę zjadłam. Ale było coś z nią nie tak bo 1 mi się złamała 😠 I jutro do dentysty także mówię z zaciśniętymi ustamu dobrze że zakupy zdążyłam zrobić i nigdzie nie muszę już jechać 😁 Mąż mówi do mnie ty mój szczerbatku a we mnie się gotuje


Rubi współczuję! też kiedyś wyszczerbiłam sobie jedynki.... 3maj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia tylko do jutra do fakt faktem głupio ze złamaną jedynką w buzi ale co mam zrobić już nie kupię takiej bułki 🙂 Mnie dzisiaj wzieło na słodkie także siedzę i wcinam batoniki . Oj pójdzie w boczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
A u mnie dzisiaj znajoma robi pokaz Thermomixa..więc pojem pysznych rzeczy 😆 cudo ten sprzęt, tylko drogi 😞


Ja sobie zazyczylam na 30 stke wypiekacz do chleba....ogolnie super sprawa bo chlebek i bułeczki pycha 🙂
ALE ...
wczoraj wrzucilam w pospiechu...czegos zapomnialam i wyszła CEGŁA 🙂 🤪 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja byłam na spacerze 🙂 w końcu się zebrałam
Poiszecie o takich pysznościach a mnie juz skręca z glodu hehehe czekam na pierogi mąż ma przywieźć własnie napisał że juz jedzie więc za raz sobie pojem hehehe
A tym czasem zmykam ogarnąć zabawki i powiesić pranie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł drogie Panie 🤪
Tak sobie czytam o Waszych porankach... 🙃
Ja miałam masakrę jednym słowem...od rana aż do tej pory na nogach...dużo spraw do załatwienia ale przyznam się szczerze, że najwięcej czasu straciłam na wyszukaniu odpowiedniego stanika 😠 😠 😠
O zgrozoooooo mówię Wam przymierzyłam ich w sumie chyba z 50szt. !!!!!!!!! Na serio !!!!! Cycki mnie bolą niemiłosiernie i udało mi się wybrać tylko jeden !!!!!!!!!!! 😠
A najlepsze jest to, że z miseczki C przeszłam już do pełnego, dużego F 🤪

@ Ula -> moja przeprowadzka jest już coraz bardziej realna jeśli o to lato chodzi więc kto wie 🤪
Ale myślę, że może wcześniej się na grillowaniu spotkać możemy 🙃

Miłego kobietki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczeeeee w piątek 13 maja mam wizytę u ginekologa i napisał mi na kartce że mam zrobić badania na mocz krew morfologie itd a nie dał mi skierowania 😁 chyba będzie musiał poczekać do nastepnej wizyty za moimi wynikami 🤨 ładnie zakręcony ten mój ginekolog 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Kurczeeeee w piątek 13 maja mam wizytę u ginekologa i napisał mi na kartce że mam zrobić badania na mocz krew morfologie itd a nie dał mi skierowania 😁 chyba będzie musiał poczekać do nastepnej wizyty za moimi wynikami 🤨 ładnie zakręcony ten mój ginekolog 🤪



Zrób sobie chociaż podstawowa morfologie i mocz...pewnie razem to bedzie 14 zl a na reszte niech Ci da skierowanie...Hemoglobina jest wazna na poczatku ciązy a nastepna wizyte bedziesz miala pewnie dopiero za miesiac 🙂.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Marzenakamil, swietne zdjecia na pierwsza strone albumu. Podobno czasami zdarzaja sie plamienia brazowe, najwazniejsze zeby nie byly zywo krwiste. Ja tez biegam na kibelek i sprawdzam jak mam za mokro i rano sprawdzam czy mnie jeszcze piersi bola. Ech dziewczyny paranoja 😉Moj maz sie smieje i mowi, ze niezla panikara ze mnie, ale to chyba wszystkie kobiety tak maja 😉

Czytacie jakies poradniki lub ksiazki na temat ciazy lub prowadzicie kalendarz ciazy?


Dobranoc i do jutra


BEATA 26
JA ROBIE DOKŁADNIE TO SAMO CO TY 🙂
CAŁY CZAS MI"MOKRO "I GONIE 100RAZY DZIENNIE DO KIBELKA I SPRAWDZAM CZY NIC SIE NIE DZIEJE 🙂
HEHEH CYKORKI Z NAS ALE CO TAM-WOLE GONIC I SPRAWDZAC NIZ POTEM ŻAŁOWAĆ 🙂
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
A tak w ogóle to dzien dobry - niewychowana Guga - mowi wszystkim 🙂

U mnie nocka po japonsku - JAKO TAKO 🙃
Wieczor i ranek obejmowałam nie męża ale kibelek = guga bananow jesc nie może ...na liście są także pomidory isok jabłkowy...
Na sniadanko jajeczko na miękko 🙂


Buzki dziewczyny



KURCZE,TO JAK NARAZIE TO JA CHYBA JESTEM JEDYNA KTÓRA NIE MA MDŁOŚCI I KIBELKA NIE PRZYTULA!!! 🙂
OBRZYDZA MNIE TYLKO KILKA "POKARMIKÓW" ALE NIE WYMIOTUJE 🙂
A NA ŚNIADAŃKO TO TEZ BYŁO JAJECZKO-ALE NA MASEŁKU JAJECZNICZKA 🙂
I JAK WAM MIJA DZIEŃ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
guga napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Wszystkie nasze zmartwienia tłumaczy ten wiersz, być może go znacie:

"Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś cały świat mój, a Ja... Twoja mama"

NADIA 85
TO BOOOOOGU DZIĘKI ŻE USTAŁO!!!
CIESZE SIE BARDZO!!!
I BRAVO-MYŚL TYLKO POZYTYWNIE A NAPEWNO TAK BĘDZIE!!! 😁

Poetko Ty nasza 😁...lepiej napisz co Ci lekarz powiedział !


Dzień dobry wszystkim mamom 😁
A więc dziś to mam zdecydowanie lepszy humor, niepłaczliwy 😜
Plamienie ustało 🙃 brzuszek nie boli 🙃
dzwoniłam do Gina, czy mam przyjeżdżać, powiedział, że w takim razie w poniedziałek do kontroli.
I super się czuję i myślę pozytywnie. I jestem zdrowa i mam zdrowe dziecko. Na bank!!! Nie może być inaczej. I życie jest piękne 😁
...ale wariatka ze mnie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
mi ostatnio bylo tak zimno ze wzielam sie za prasowanie od razu o niebo lepiej tak cieplutko sie w pokoju zrobilo, ja siedze w bluzie i na to jeszcze szlafrok cieplutki z mikrofibry, zimno mi ze szok!
zauwazylam ze jak mnie muli to biore jakas landrynke owocowa i przechodzi jak nie mam nic do jedzenia
pozatym cierpie na brak checi do robienia czegokolwiek, jakbym byla chora na jakas grype, wkurza mnie to bo chetnie by czlowiek cos zrobil, do sklepu poszedl, spotkal sie z kolezanka, ksiazke poczytal a tu nic sie nie chce, chleba nie mam w domu, zjadlabym kanapke ale nie chce mi sie isc do sklepu co jest na dole obok , pewnie poczekam jak moje szczescie wroci z pracy to go wysle od razu po chleb, masakra, zawsze byłam energiczna i robiłam dużo rzeczy, niech juz nadchodzi ten błogostan, czy jak to wyczytalam ze drugi trymestr to miesiac miodowy ciazy,


ULKA JA MAM TO SAMO!!
NIE MOGE SIĘ ZMOBILIZOWAĆ DO NICZEGO.MAM TAKIEGO "STOPA"NA WSZYSTKO ŻE SZKODA GADAĆ.ZAWSZE MNIE BYŁO PEŁNO WSZĘDZIE A TERAZ ....?!!!??
ALE MUSZĘ SIĘ WZIĄŚĆ ZA COŚ BO TAK DALEJ BYC NIE MOŻE 🙂
JAK SIE NAM POTEM "BĄBELKI"URODZĄ TO WTEDY DADZĄ NAM POPALIC ŻE TERAZ MAMUSIE TAKIE LENIWE SĄ 🙂 HIHHI
TAK ŻE JA ZARAZ UDERZAM W KUCHNIE ROBIC PIEROŻKI Z TRUSKAWKAMI I ZE SMIETANKA-MNIIIAAAAMMMM!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja powera do pracy dostaje popołudniu rano nie jestem wstanie nic zrobić a jutro rano szybko muszę ugotować obiad o 12 do dentysty z jedyneczką 🙂 później muszę odwieź męża bo mu ucieka do pracy a późnym popołudniem muszę skończyć sprzątać dom jak to zrobie nie wiem 😮 ale jakoś muszę. W poniedziałek muszę iść na badania a najlepiej żeby ktoś ze mną pojechał bo będę słaba a jeszcze mam glukozę jak nie zwymiotuję na pielęgniarkę to będzie sukces 🙂 Przy drugim synku miałam w ciągu 3 godzin 3 pobieraną krew a wśrodku piłam kubek słodkiego świństwa i na koniec mocz do badania wtedy ze mną teściu był 🙂 biedny ale się stresował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie taki diabeł straszny - słodka woda 😁 choć pod koniec picia może zerwać najlepiej wypić na szybko i nie myslec 😁.Ale to gdzieś dopiero hoho po połowie ciąży zdaje się. Ja tez mam teraz glukozę z krwi na czczo. Dlatego się zdziwiłam. Może Rubi chodziło o coś innego a ja źle zrozumiałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
ja powera do pracy dostaje popołudniu rano nie jestem wstanie nic zrobić a jutro rano szybko muszę ugotować obiad o 12 do dentysty z jedyneczką 🙂 później muszę odwieź męża bo mu ucieka do pracy a późnym popołudniem muszę skończyć sprzątać dom jak to zrobie nie wiem 😮 ale jakoś muszę. W poniedziałek muszę iść na badania a najlepiej żeby ktoś ze mną pojechał bo będę słaba a jeszcze mam glukozę jak nie zwymiotuję na pielęgniarkę to będzie sukces 🙂 Przy drugim synku miałam w ciągu 3 godzin 3 pobieraną krew a wśrodku piłam kubek słodkiego świństwa i na koniec mocz do badania wtedy ze mną teściu był 🙂 biedny ale się stresował


RUBI
A SŁYSZAŁAŚ ŻE TEN TEST NA OBCIĄŻENIE GLUKOZĄ ,TO MOŻNA ZNEUTRALIZOWAĆ SOKIEM Z 1-NEJ CYTRYNY?
JA MIAŁAM 2 RAZY TO BADANIE I POŁOŻNA POWIEDZIAŁA ŻE JAK PO WYPICIU TEGO "SŁODKIEGO ŚWIŃSTWA"JEDYNIE CO TO MOŻNA ZARAZ ŁYKNĄĆ SOK Z 1-NEJ ŚWIEŻOWYCIŚNIĘTEJ CYTRYNKI.
TO POMAGA NAPRAWDE.JA W INNYM PRZYPADKU TO BYM SIĘ "PORZYGAŁA" 🙂
MÓWIE CI WEŹ SOBIE TEN SOK DO MAŁEJ BUTELECZKI. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...