Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heello dziewczynki 🙂 również witam nową grudnióweczkę 🙂im nas więcej tym ciekawiej, ja w minionym tyg. miałam badania pomiarowe ale tak sie kręciło maleństwo że lekarz zaleciła mi zrobienie kolejnego usg więc w czwartek zawitaliśmy z mężem u kolejnego lekarza- wszystkie pomiary w porządku aż tu nagle lekarz na podst. wymiaru płodu mówi mi ze mam termin na 24.12.!!!!!! nieżle- byłam święcie przekonana że będzie pierwotna wersja czyli 16.12 a tu trach 🙂ale cieszę sie strasznie że doradziłyście mi wizytę z mężem-był zachwycony i aż mu się oczka zaświeciły jak zobaczył ruszające się dziecko......buziaki dla was wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nasze forum ładnie się rozkręca ekstra!!!!! Guga no tak z nieletnim dzieciątkiem na imprezy ale wybaczcie!!!!! No dziś fajny dzień z moją babcią się widziałam potem do znajomych i jedziemy do kina!!!! Każdy odpoczywa współczuje wam że Wasi mężowie musieli pojechać guga biedaczki pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiataj Agami,dziewczyny pewnie wypoczywaja w terenie wiec ja Cię cieplutko witam w imieniu wszystkich.Ja też jestem "nowa" bo dołączyłam dopiero wczoraj do grona 🙂 Taka śliczna dziś pogoda a ja połowę dnia przespałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111...z kulturą trzeba poczekać aż pdo porodu.. 🙂 Pewnie że sie odbija i to jak 🙃

Witamy kolejną grudnioweczke 🙂 To już chyba 3 Agnieszka 😜
Prosimy zapoznać się z wątkami ''zdjęcia grudnióweczek'' oraz ''spis grudnioweczek''.
Czekamy na zdjecia i brzuszka i maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jakas masakra, bylam wczotaj w h&m zaopatrzyc sie w jakies ciuchy ciazowe (kupilam jeansy i spodenki, skusilam sie tez na piekna sukienke w panterke - tylko ze narazie nie mam do niej butów:-)) no i wracajac do tematu, jak stalam w kolejce do kasy, tak mi sie odbijalo, ze babka za mna dziwne mi sie przygladala:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞WIDZĘ ŻE WY WSZYSTKIE DROGIE KOLEŻANKI WYPOCZYWACIE,IMPREZUJECIE,I MIŁO SPĘDZACIE CZAS.A JA DALEJ ŻYGAM ,SŁABA,I WOGULE DO KITU.ANI JEŚĆ,ANI CHODZIĆ.DZISIEJSZY DZIEŃ OD RANA W ŁÓŻKU SPĘDZIŁAM.ŻYGANIE,CIŚNIENIE 95/73,TEMP.CIAŁA OD KILKU DNI 35 STOPNI,OSŁABIONA JESTEM,I JUŻ NIC MI SIE NIE CHCE 😞A JAK COŚ ZJEM TO I TAK PO CHWILI ZWRACAM I TAK W KOŁO!!! NIECH KTOS WEŹMIE TO SAMOPOCZUCIE ODE MNIE !!!!PLIIIIISSSSSSSS!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Cześć Danusiu witamy cię i zapraszamy do naszego grona!!!! hihihihi Ja wczoraj miałam wspaniałego grila ze znajomymi wiecie do której siedzieliśmy do 2 w nocy masakra ale ja jestem terminator dla mojego dzieciaczka w brzuszku hihihi!!!! Ale to tak raz za czas!!!! Guga ta poduszka słyszałam że jest rewelacja myślę nad tym intensywnie tylko że ona troszku kosztuje!!!
Wiecie co dziewczyny jutro idę robić krzywą cukrową i już mi się nie chce!!! bleeeeeeeee ja nie wiem jak ja to wypije!!!! fuj boję się już bo miałam na samym początku ciąży cukier 105 a jest do 100 no i lekarz kazal mi sie pilnowac ze slodyczami a ja wzielam sobie glukometr z opracy i mierzylam cukier i byl oki wiec stwierdzilam ze bede jadla z umiarem i dzis przed tym badaniem nie jem nic slodkiego moze jutro pomoze


WITAJ HOLI32
JUZ NA SAMĄ MYŚL O TWOIM BADANIU PRAWIE ZWYMIOTOWAŁAM.....FUUUUUUUJ-NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ TO TA GLUKOZA!!!!ALE TAK JAK MÓWIŁAM KIEDYŚ TAM ,MOŻESZ SOBIE WYCISNĄC DO MAŁEGO KUBECZKA SOK Z 1 CYTRYNY I ZARAZ PO WYPICIU GLUKOZY -WYPIJ TEN SOK.POŁOŻNA PRZY TYM BADANIU TAK MI DORADZIŁA.UWIERZ TAK MOŻNA I NA PRAWDE TROCHĘ POMAGA UNICESTWIĆ TEN WSTRĘTNY SŁODKAWO-MULĄCY POSMAK.3MAJ SIE TAM JUTRO 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
CANDYNS współczuję ci moja droga że się tak źle czujesz ;/ może w II trymestrze będzie już ci lepiej. Życzę Ci żebyś się nie męczyła biedna.. 😉


13tc - to candyns jeszcze nie jest w drugim trymestrze...? myslalam ze to od 13 wlasnie.

Czopki polecam, mi wystarcza nawet 1/3 czopka 😉 Moja gin tez je popiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór brzuchatki 😉

Jak fajnie, że przyszłe grudniowe mamusie do nas dołączają 🤪
Jak tak dalej pójdzie to "dogonimy" listopadówki 😉

Niedawno wróciłam znad jeziorka 🙂 Ale było faaaaaajnie 🙃
Przyjechałam taka złachana, że tylko prysznic wzięłam i już mi się oczy zamykają 😉 Olka już śpi też wymęczona 🙂
Ogólnie weekend pozytywny jak najbardziej 😉

Wiecie co...tak sobie leżałam na plaży dzisiaj i mój Borysek chyba zaczyna dawać o sobie znać 🤪 🤪 🤪
Po ostatnim usg wiem dokładnie w którym miejscu się skubaniec usadowił i dzisiejsze "bąbelk"i właśnie tam, dały mi sporo do myślenia 🙃

Echh...spadam do podusi bo ona tak na mnie patrzy i błaga o to żebym ją przytuliła hihih 😉

Dobrej nocki wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
CANDYNS współczuję ci moja droga że się tak źle czujesz ;/ może w II trymestrze będzie już ci lepiej. Życzę Ci żebyś się nie męczyła biedna.. 😉

BARDZO DZIĘKUJE ZA MIŁE SŁOWA,-OBY 2-GI SYMESTR BYŁ CHOC TROCHĘ LEPSZY,BO NIC TYLKO RYCZEĆ SIE CHCE 😞 ŻEBYM MIAŁA TYLKO TROCHE WIĘCEJ SIŁ I TE WYMIOTY USTAŁY...A WTEDY JAKOS TO BĘDZIE.POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA MIŁE SŁOWA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Dobry wieczór brzuchatki 😉

Jak fajnie, że przyszłe grudniowe mamusie do nas dołączają 🤪
Jak tak dalej pójdzie to "dogonimy" listopadówki 😉

Niedawno wróciłam znad jeziorka 🙂 Ale było faaaaaajnie 🙃
Przyjechałam taka złachana, że tylko prysznic wzięłam i już mi się oczy zamykają 😉 Olka już śpi też wymęczona 🙂
Ogólnie weekend pozytywny jak najbardziej 😉

Wiecie co...tak sobie leżałam na plaży dzisiaj i mój Borysek chyba zaczyna dawać o sobie znać 🤪 🤪 🤪
Po ostatnim usg wiem dokładnie w którym miejscu się skubaniec usadowił i dzisiejsze "bąbelk"i właśnie tam, dały mi sporo do myślenia 🙃

Echh...spadam do podusi bo ona tak na mnie patrzy i błaga o to żebym ją przytuliła hihih 😉

Dobrej nocki wszystkim 😘


O JAK FAJNIEEEE SŁYSZEĆ ŻE "COŚ"TAM BULGOTA U CIEBIE W BRZUSIU 🙂 JAK DOKŁADNIE TO CZUŁAŚ? NAPISZ KONIECZNIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
😞WIDZĘ ŻE WY WSZYSTKIE DROGIE KOLEŻANKI WYPOCZYWACIE,IMPREZUJECIE,I MIŁO SPĘDZACIE CZAS.A JA DALEJ ŻYGAM ,SŁABA,I WOGULE DO KITU.ANI JEŚĆ,ANI CHODZIĆ.DZISIEJSZY DZIEŃ OD RANA W ŁÓŻKU SPĘDZIŁAM.ŻYGANIE,CIŚNIENIE 95/73,TEMP.CIAŁA OD KILKU DNI 35 STOPNI,OSŁABIONA JESTEM,I JUŻ NIC MI SIE NIE CHCE 😞A JAK COŚ ZJEM TO I TAK PO CHWILI ZWRACAM I TAK W KOŁO!!! NIECH KTOS WEŹMIE TO SAMOPOCZUCIE ODE MNIE !!!!PLIIIIISSSSSSSS!!!

Przepraszam, że się wtrącam...ja miałam to samo aż do początku maja,więc wiem przez co przechodzisz...i współczuję!!!!!!!!Ale będzie lepiej, zobaczysz,sama w to nie wierzyłam, a jednak w końcu nie rzygami i mogę jakoś funkcjonować. TRZYMAM KCIUKI za lepsze samopoczucie i pozdrawiam 🙂
Dodam jeszcze, że przez to ŚWIETNE samopoczucie schudłam 10 kg i od maja nadrobiłam dopiero niecały kg! Na szczęście Malutkiej to nie zaszkodziło, bo ona w przeciwieństwie do mnie rośnie jak na drożdżach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry bardzo 🙂

Jakaś pozytywna energia we mnie dzisiaj od rana wstąpiła 🙂
Może to dlatego, że Ola mnie dzisiaj obudziła buziakiem przy czym głaskała mnie po głowie...fajne uczucie 🙂

@ Candys -> jak byłam z Olką w ciąży to pierwsze ruchy odczułam tak jakby jakaś mała rybka przepłynęła mi pod skórą, dziwne to uczucie ale bardzo specyficzne 🤪
A Borysek ze względu na to, że jest dosyć wcześnie nie ma jeszcze tyle siły i czułam tylko krótkie smyranie w podbrzuszu...to tak jakbyś delikatnie przejechała sobie paznokciem po skórze...tylko że czułam to w środku 🤪
Wiem, że to nie były ruchy jelit bo tak jak wspominałam, dokładnie wiem gdzie się usadowił 🙂
I na serio musiałam się bardzo wczuć i wsłuchać w swoje ciało...ale fajne uczucie 🙂
Właśnie zerknęłam na przewidywany termin ruchu płodu z usg i on mi pokazuje, że dopiero za dwa tyg. będę czuła ruchy ale w kolejnych ciążach można tego doświadczyć wcześniej 🙂

Życzę Wam kochane udanego poniedziałku i dobrego samopoczucia bo z tego co słyszałam to jeszcze niektórym z nas to się przyda 😘 😘 😘

A teraz na policję muszę jechać bo jakiś baran mi po samochodzie skakał w nocy i całą maskę mam wgniecioną 😠 Zgłaszałam to w nocy i opisałam nawet jak wygląda bo to widziałam ale żaden ciul się ze mną do tej pory nie skontaktował 😠
Na szczęście wmawiam sobie, że nie mogę się denerwować bo inaczej pojechałabym tam z nimi po całości 😠
Ciekawe co mi powiedzą...pewnie znowu dostanę pisemko, że nikogo nie znaleźli i muszą umożyć postępowanie tak jak to niedawno zrobili jak mi szybę wybili 😠 Masakra z tą policją no i z tymi pijanymi szczylami co starzy ich nie pilnują ... echhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...