Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam,
a ja wlasnie jestem w odwiedzinach u rodzinki w Anglii i wracam w sobote. Lecialam samolotem i podroz minela mi bardzo dobrze i tak samo sie czulam.


Wlansie miala sie pytac o to czy ktoras z Was juz leciala samolotem w czasie ciazy. Ja we wrzesniu mam urlop i rok temu juz zamowilismy sobie wycieczke do Hiszpanii samolotem. Strasznie sie cieszylam na te wakacje, gdyz uwielbiam w Hiszpanie a rejon Andaluzji jest przepiekny. Natomiast teraz caly czas sie zastanawiam czy leciec na wycieczke. Rozmawialam z lekarzem powiedzial ze do 36 tygodnia mozna latac natomiast on nie moze obiecac ze nic sie nie stanie. Moze stwierdzic tylko w danym konkretnym dniu ze wszystko jest ok, ale co bedzie za 3 dni...

Jak to powiedzial kazdy ma swoj rozum i zrobi co uwaza za sluszne. Do wrzesnia jeszcze troche czasu... Dajcie co na ten temat myslicie


Basieńka ja też mam podobny dylemat... Na początku września mamy wycieczkę na Teneryfę... Tak bardzo bym chciała (mąż chyba jeszcze bardziej) ale mam też obawy... nie wiem, zobaczymy jak będę się czuła za m-c, dwa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agami napisał(a):
ufff przebrnąc kilkanascie stron to dobre pol godzinki.. tyle napisalyscie 🙂)) a tak wracajac do ulozenia lozyska i ruchow ma któras z was łozysko z przodu?? bo ja mam tylozgięcie i łozysko idealnie z przodu ułożone i nic nie czuje 😞( zadnych nawet najmniejszych babelkow...a tak czekam...


Agami ja mam łożysko z przodu i mam wrażenie, że w niedzielę czułam Bąbelka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
no wlasnie czy któras z was jest nadal na lekach? bo ja nadal biore luteine.. tzn jeszcze tylko 2 dni ale biore...


Witam
Ja również jeszcze na luteinie (2x1), biorę ją od 4 tyg. W poniedziałek mam wizytę, może to się wkrótce zmieni.
Do lekarza chodzę także prywatnie, nawet nie próbowałam na nfz, wiadomo, że trochę by się przyoszczędziło, ale jestem zadowolona z wyboru, przecież to wszystko dla bąbelka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja czekam na ruchy nadal... i nic... a pytałyscie o apetyt.. to tez mnie do jedzonka nie ciagnie i waga w miejscu stoi a wrecz od poczatku straciłam 3 kg.... co do zakupów to narazie sporządziłam mega liste hehehe 🙂) przeraza ilosc... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja o ruchach się nie wypowiadam bo za wcześnie 🙂 ale też czekam z niecierpliwością 🙂
Ja apetyt jakiś mam największy na słodkie mięsa prawie wogóle nie jem bo nie dam rady a wcześniej uwielbiałam, owoce pierogi na słodko mniam 🙂 waga 51 kg także nic nie przytyłam jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jem... 😆nie dużo, ale czesto...ale jem żeby dzidzia rosla zdrowo bo to juz drugi- najwaznejszy dla wzrostu trymestr...-nie mowie ze mam apetyt 😮..bo go nie mam, ale jem 🥴...boje sie anemii bo tyle juz rzygalam ze teraz sie pilnuje...
A przytyłam 3 kg... ale przed ciąża moje jedzenie nie bylo jedzeniem tylko skubaniem jedzenia , wiec nic dziwnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny od dzisiaj przed nazwiskiem oprócz inżyniera mam także magistra 🙂 z 5 na dyplomie 🙂


GRATULACJE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

I pomyśleć ze Twoja fasolka ma mgr nim zaczela czytac 🙂



stresowała się tam dzisiaj razem ze mną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rozniez aaaagaaaa przylanczam sie d gratulacji 🤪 🤪 🤪 🤪


ja wrocilam z plazy super niewykapalam sie jednak cala tak do pasa chociaz woda juz cieplutka 🙂 ale nastepnym razem chce poplywac pomoczylam brzuszek chyba bablowi sie podobalo 🤪 🤪 🤪 bo mnie tam muskal od srodka siedzialam grzecznie pod parasolem i pochodzilam wwe wodzie 🙂 wogule jestem typem plazowiczki ,ale jednach troche sie boje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję dziękuję dziękuję 🙂

oj, powiem Wam, że było ciężko. Dziekan mnie wymęczył, zadał może ze 30 krótkich pytań oprócz tych 2 od recenzentki i 2 od promotora. Siedziałam aż 40 minut. Jak stamtąd wyszłam to nawet gdyby ktoś się mnie zapytał jak się nazywam, to bym chyba musiała się zastanowić. ale na szczęście już po 🙂 i to mnie cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...