Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj Ulka ale przygód miałaś!!!! Witam dziś z rana u mnie 15 stopni i na szczeście nie pada deszczyk!!!! jadę dziś do bratowej na kawę ona ma 3 dzieci 2 bliźniaków i jednego 4 latka także sajgon!!!! heeheh
Wiecie co dziewczynki ja mam w nocy straszny ból bioder mrowi mi je jak się obudzę po kilku godzinach i boli!!!! przekładam się na 2 bok i znowu ból masakra co zrobię jak będzie większy brzuszek!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja też głosowałam 😁 gratulacje!!!! a brzuszek już piękny 🙂

Sandra - Ciebie to się imprezki trzymają 🙂 aż zazdroszczę 🙂 a gdzieś tam na fb byłaś chyba na jakimś zdj - zeszczuplałaś na buźce chyba 🙂 tak mi się wydaje:P 🙂
a obrona kiedy? w zaplanowanym terminie?? 🙂

Mi Kuba w nocy szał zrobił.. obudził siebie, matika i chciał się bawić... normalnie siły nie mam... dostał wczoraj przebranie tygryska od ciotki 🙂 zdj na fb 😁

Ajjj.. pogoda dalej fatalna ale już jaśniej to i humorek lepszy 🙂 jak po weekendzie? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
dorianna napisał(a):
No i dzionek minal nawet calkiem dobrze, bylismy u tesciow 😆
A od rana strasznie bola mnie lydki, jakbym przebiegla jakis maraton, a nie wiem dlaczego 😲
Bola was nogi, albo moze wiecie od czego moga mnie bolec?
Pewnie juz wszystki spac poszlyscie, ale to moze jutro mi odpowiecie...


mnie tez bolaly ale to dlatego ze bylismy na kreglach 😁 wczoraj mezus wymasowal i juz jest ok 🙂
Polecam!! 🙂


no tak, ale ja nigdzie nie bylam zeby mnialy mnie od czegos bolec, no i masaz raczej nie pomoze, bo nie dam sie dotknac tak bola i chodzi mi sie zle...
moze to brak czego w organizmie? juz sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczeta...witam was w poniedziałkowy poranek 🙂

Wczoraj owocny dzien na kanapie... kupiłam na allegro Merca dla mojego bobaska 🙂
Znalazlam , taki, jakiego szukałam i juz tam wiecej nie bede zagladac 🙂 - zeby nie znalezc lepszego 😜


A dzien na kanapie bo coś mi sie moj sluz wczoraj przestał podobac wiec wolałam EASY...

Ulcia.... ale masz przeboje... nic do pozazdroszeczenia...ale teraz masz przewage wiec ustawiaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Daaaaawno mnie tu nie bylo. Nawet nie porobuje nadrabiac zaleglosci na forum 🙃 jak tam wasze dzidzie i samopoczucia? Za mna bardzo stresowy okres, i troche sie martwie jak moze to wplynac na moje Malenstwo. Dzis mam wizyte u gina, nie moge sie doczekac!
Buziaki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂) dzien dobry wszystkim;D u mnie dzis pada nieziemsko... wszystko co wyprałam i wczoraj podeschło dzis pieknie zostało zmoczone 😞(( co do brzuszka to moj rosnie wraz z pora dnia... rano jest mini a wieczorem maxi ;p hehehe
poza tym wczoraj brat przyjechal ze stetoskopem bo im kieys powiedzialam ze podobno slychac.. i sluchalismy w 4 ;p i nic nie slychac ;p wiec lipa... fajnie maja te co slysza bo ja ani nie slysze ani zadnych ruchow nadal... no i waga w miejscu... milego dnia wam zycze...ja dzis na chwilke do mamy jade... poza tym chyba mnie cos bierze... bo katarek i gardło mnie boli... podobno tantum verde mozna brac bo to mi lekarz na kartce napisal w razie W wiec chyba wykupie....
no i brzuszek tez boli ciagnie... szczegolnie w nocy... jutro zapytam czy to wszystko ok....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂cze dziewczyny no ja wizycie sie pytalam o ten bol i ciagniecie moj gin zapytal gdzie pokazalam i powiedzial ze 🙂 normalne , moj brzusek rosnie ijuz widac ze to ciaza , pozatym znowu zaczely mnie swedziec piersi kremuje tylko wieczorem zastanawiam sie czy niezaczac tez rano, wy ile razy sie smarujecie czyms??'?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

dzis z lekkim opoznieniem 😞 niestety u mnie tez pada...

Przynajmniej w pracy fajnie sie siedzi. Co nie zmienia faktu ze od rana mialam juz jedna rozmowe niezbyt mila z podwladnym a drugi podwladny podniosl mi cisnienie.

Chlopak u mnie zlozyl wypowiedzenie. Okres wypowiedzenia to 1 miesiac. Nowy pracodawca (Szwajcarski) chce zeby zaczal prace 4 Lipca. Niestety poniewaz okres jest miesiaczny nie byla w stanie go skrocic. Osoba ta ma 8 dni urlopu wiec z tego wynika ze ostatni dzien w pracy jego to 19 Lipca. I w piatek nie przyszedl do pracy (urlop na zadanie) a dzis napisal smsa ze ma L4 do 19 Lipca wlacznie. I tak zastanawiam czy ten czlowiek jest powazny? Jedyne co to tylko sobie narobi problemow i nic wiecej. Nie bardzo tego rozumiem, w szczegolnosci ze rozmawial z kilkoma osobami z pracy ze jedzie juz do Szwajcarii. Podnioslo mi to cisnienie, ale doszlam do wniosku ze jak chce miec problemy to jest jego sprawa. Ja tylko musze tak pokombinowac zeby nikt z calej reszty pracownikow nie byl za bardzo zarobiony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania- napisał(a):
🙂cze dziewczyny no ja wizycie sie pytalam o ten bol i ciagniecie moj gin zapytal gdzie pokazalam i powiedzial ze 🙂 normalne , moj brzusek rosnie ijuz widac ze to ciaza , pozatym znowu zaczely mnie swedziec piersi kremuje tylko wieczorem zastanawiam sie czy niezaczac tez rano, wy ile razy sie smarujecie czyms??'?


Ja staram sie kremowac rano i wieczorem. Staram sie bo czasem mi sie zapomina wtedy tylko wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam u mnie tez deszczowo .... wlasnie mnie tez zaczyna pobolewac gardlo i boje sie zeby mi calkiem nie siadlo narazie poki co to na okraglo herbata z miodem albo z sokiem malinowym i tak wkolo, narazie nie bralam zadnych tabletek tylko płukanko wieczorem wodą z solą moze sie uda jakies sugestie jak sie poratowac bez leków??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
witam u mnie tez deszczowo .... wlasnie mnie tez zaczyna pobolewac gardlo i boje sie zeby mi calkiem nie siadlo narazie poki co to na okraglo herbata z miodem albo z sokiem malinowym i tak wkolo, narazie nie bralam zadnych tabletek tylko płukanko wieczorem wodą z solą moze sie uda jakies sugestie jak sie poratowac bez leków??


W aptece polecili mi tamtum verde w dropsach. Swietnie dzialaja i mozna w czasie ciazy 🙂 Dodatkowo pytlam o to gin i tez potwierdzil ze to mozna w czasie ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łee ja mam wizytę 18 lipca ale widziałam w zeszłym tygodniu moją kruszynkę 2 razy przez ten szpital 🙂 pogoda u nas w Poznaniu ładniejsza słoneczko świeci 🙂
objadam się rybami bo teściowa przywiozła z nad morza 😁
a tak ogólnie to leżę i odpoczywam tak jak mi kazali lekarze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka no wiecie mnie tez swędzą piersi i smaruje się tylko raz dziennie kremem z apteki przeciw rozstępom myślę że to wystarczy!!!! no i tak!!! Ulka będzie dobrze u lekarza!!!!
Ja z tymi ruchami agami czekam jak ty nic nie czuję narazie a bardzo bym już chciała!!! musimy być cierpliwe i czekać a tu nagle mała dzidzia się poruszy!!! hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj no rybki i to z nad morza mniam ja jej jakąś zupę warzywną z paru dni bo mi się nie chciało nic robić!!! u mnie pogoda niby ciepło ale pada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
łee ja mam wizytę 18 lipca ale widziałam w zeszłym tygodniu moją kruszynkę 2 razy przez ten szpital 🙂 pogoda u nas w Poznaniu ładniejsza słoneczko świeci 🙂
objadam się rybami bo teściowa przywiozła z nad morza 😁
a tak ogólnie to leżę i odpoczywam tak jak mi kazali lekarze 🙂


widze pammat że wizyty mamy w tych samych terminach 🙂 ja idę 19 lipca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...