Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
chloe ale tu właśnie chodzi o ustalenie zasad.ja bym się wykrzyczała i na ślubie byłabym spokojniejsza.może Uli też pomoże.czasami jak dojdzie się z osobą do tematu to się okazuje że wcale nie taki wilk zły...tylko z tego co Ula nam tu pisze to jest trochę nie ten moment na delikatne rozmowy. dziewczyna zwariuje i popłacze się na własnym ślubie przez nadopiekuńczą teściową 🤢 nie o to tu chodzi żeby się kłócić, ja wiem.ale czasami trzeba głośniej coś powiedzieć bo nas zjedzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WITAM GRUDNIÓWKE 🙂
Moje drogie a ja chyba poczulam pierwsze ruchy siedze w pracy a tu pod pepkiem
raz puk-takie osterzegawcze 🙂
potem 3 razy puk
i jeszcze raz na koniec 🙂

to bylo takie cos jak by mnie ktos pstryczkiem takim z palcow tak puknął a się naprawdę nie spodziewałam bo lekarz mowil ze pewnie dopiero ok 18 tyg.......
ale jestem HAPPY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w ogóle u nas to była w nocy taka burza, że sąsiadów zalało.mają po kostki wody w domu i cały dzień pompa chodzi. u nas do domu nie weszła ale podwórko pływa całe.rowy wylewają i na ulicy woda stoi.sąsiad ma wodę w piwnicy.masakra. ledwo co spałam w nocy,Julka się z płaczem budziła od grzmotów,nawet mój mąż co ma kamienny sen podrywał się razem z trzaskiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marika ja tez od 16 czulam, dla mnie to bylo jak pukniecie jezykiem o wnetrze policzka 😁 tak to tlumaczylam ludziom. Teraz mocne kopanka czuje, ale poki co przyjemne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
16 tydzień u mnie to takie przelewanie wody 🙂 dzisiaj jak się położyłam na brzuchu to takie ciosy dostawałam....chyba mu nie wygodnie było 😮 ciekawe czemu 🙃 u mnie pracujący dzień.podłogi odkurzone i umyte,łazienka wysprzątana i jeszcze prasowanie-cała sterta.ciasto zrobię jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
WITAM GRUDNIÓWKE 🙂
Moje drogie a ja chyba poczulam pierwsze ruchy siedze w pracy a tu pod pepkiem
raz puk-takie osterzegawcze 🙂
potem 3 razy puk
i jeszcze raz na koniec 🙂

to bylo takie cos jak by mnie ktos pstryczkiem takim z palcow tak puknął a się naprawdę nie spodziewałam bo lekarz mowil ze pewnie dopiero ok 18 tyg.......
ale jestem HAPPY 🙂


no to mamy dzisiaj dzien pierwszych kopniakow, bo nasz Julek tez juz zaczal grac w pile 😉 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie wiem czy awantura dzień przed ślubem z tesciową jest potrzebna. Moja szwagierka mi tak dała popalić przed ślubem że siedziałam i płakałam tyle przykrych rzeczy usłyszałam a tesciowa ją broniła że niby zazdrosna jest i mam być wyrozumiała. Ale zacisłam wtedy zęby bo bałam się że wtedy na ślubie będzie nieprzyjemnie i że zamiast sie cieszyć weselem to będę się nią przejmowała. Ale po ślubie odzyskałam język w gębie i po problemie 🙂

Hej Adusiaczek wcześniej ja tu byłam najświeższa bo bardzo długo przymierzałam się do dołączenia i tylko czytywałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
dziewczyny nie wiem czy awantura dzień przed ślubem z tesciową jest potrzebna. Moja szwagierka mi tak dała popalić przed ślubem że siedziałam i płakałam tyle przykrych rzeczy usłyszałam a tesciowa ją broniła że niby zazdrosna jest i mam być wyrozumiała. Ale zacisłam wtedy zęby bo bałam się że wtedy na ślubie będzie nieprzyjemnie i że zamiast sie cieszyć weselem to będę się nią przejmowała. Ale po ślubie odzyskałam język w gębie i po problemie 🙂

Hej Adusiaczek wcześniej ja tu byłam najświeższa bo bardzo długo przymierzałam się do dołączenia i tylko czytywałam



Welcome to the club posiadaczek wrednych szwagierek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katja oj strasznie, do 14 tygodnia miałam mdłości, a do 12 rzygałam codziennie...poza tym głównie leżałam bo miałam zagrożoną ciąże.. Dopiero od 14 tygodnia poczułam błogosławieństwo ciąży 😁 Teraz jest cudnie, poza drobnostkami typu rozszerzanie sie kości i przemieszczanie sie wnętrzności, sikanie co chwile i wstawanie w nocy. Ale kopanie małego odwraca moją uwagę wiec tylko wieczorami czasami mężowi ponarzekam 😉 A u Ciebie jak? Zaprzyjaźniłaś się bliżej z WC czy wasze stosunki nie były az tak gorące? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adusiaczek napisał(a):
katja oj strasznie, do 14 tygodnia miałam mdłości, a do 12 rzygałam codziennie...poza tym głównie leżałam bo miałam zagrożoną ciąże.. Dopiero od 14 tygodnia poczułam błogosławieństwo ciąży 😁 Teraz jest cudnie, poza drobnostkami typu rozszerzanie sie kości i przemieszczanie sie wnętrzności, sikanie co chwile i wstawanie w nocy. Ale kopanie małego odwraca moją uwagę wiec tylko wieczorami czasami mężowi ponarzekam 😉 A u Ciebie jak? Zaprzyjaźniłaś się bliżej z WC czy wasze stosunki nie były az tak gorące? 🙂


adusiaczek bralas jakies leki przy ciazy zagrozonej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adusiaczek
hej kobietki!! Jestem nowa sztuka i próbuje sie odnaleźć na forum Pierwszy raz w życiu uczestniczę w czymś takim wiec mi pomóżcie Na razie uczę się jak się tu poruszać, pewnie troszkę mi to zajmie. Pozdrawiam
Witam Adusiaczek fajnie widziec znowu kogos nowego!!!
Ja jeszcze ruchów nie czuję powolutku mi sie cos zdaje ale nie wiem!! mam lozysko z przodu wiec moze dlatego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis bylam na krzywej cukrowej dziewczynki!!! Drugi raz pilam to ochydztwo ale nawet nawet nie bylo to takie zle!!! potem poszlam do kolezanki na kawe i pozwolilam sobie na kawalek ciasta bo bylam steskniona za cukrem no i obiad potem zupa ogorkowa z ryzem i makaron z serem i powiedzialam musze poslodzic cukrem i niestety cukier jest dopuszczalny do 120 godz po a mam 134 wiec cos czuje ze bede miala ta cukrzyce ciazowa hmmm szkoda moge zapomniec o slodyczach 19 lipca dowiem sie wynik bo ide na wizyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe
dostałam tylko luteine 4 dziennie i nospe 3 dziennie, leżałam od poniedziałku do piątku (miałam w poniedziałek rano małe krwawienie-a potem już nie).

holi
trzymam kciuki, a może nawet nie wiesz ze czujesz. Ja sporo leze wiec mam czas sie wsłuchiwać. Odpocznij sobie kiedyś przy ulubionej muzyce, połóż ręce na brzuchu, zamknij oczy i słuchaj 🙂

Właśnie wrócił mąż z pracy i mi przyniósł bukiet różyczek :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Adusiaczek no to maz kochany ekstra!!! wiesz co tak zrobie spróbuje heheh dzis jeszcze ide na wypad ze znajomymi hehe!!!! no zdaje mi sie jakbym cos tam czula ale nie jestem pewna na wizyte ide 19 lipca zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...